Ρωσία Ζώντας το παιδικό μου όνειρο με τον Υπερσιβηρικό

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης του φόρουμ απαγορεύεται η παράθεση προσωπικών στοιχείων:

Απαγορεύεται η διαφήμιση εμπορικών προϊόντων ή υπηρεσιών στα forums του TravelStories.gr, με οποιοαδήποτε τρόπο (θέμα, μήνυμα, username, υπογραφή, κλπ). Εάν κάποιο μέλος επιθυμεί να διαφημίσει ένα εμπορικό προϊόν ή μια υπηρεσία, θα πρέπει να επικοινωνεί με κάποιον από τους moderators ή τον administrator του site. Επίσης απαγορεύονται τα διαφημιστικά links προς άλλους ιστότοπους. Τέλος, απαγορεύεται η παράθεση προσωπικών στοιχείων στα φόρουμ (email, τηλέφωνα, διευθύνσεις, κλπ)

Κατα τα άλλα να σε ευχαριστήσω για τις πληροφορίες που μας έδωσες και αναμένουμε και φωτογραφίες.
 

jahlive1985

Member
Μηνύματα
80
Likes
247
Επόμενο Ταξίδι
Μαδαγασκάρη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης του φόρουμ απαγορεύεται η παράθεση προσωπικών στοιχείων:

Απαγορεύεται η διαφήμιση εμπορικών προϊόντων ή υπηρεσιών στα forums του TravelStories.gr, με οποιοαδήποτε τρόπο (θέμα, μήνυμα, username, υπογραφή, κλπ). Εάν κάποιο μέλος επιθυμεί να διαφημίσει ένα εμπορικό προϊόν ή μια υπηρεσία, θα πρέπει να επικοινωνεί με κάποιον από τους moderators ή τον administrator του site. Επίσης απαγορεύονται τα διαφημιστικά links προς άλλους ιστότοπους. Τέλος, απαγορεύεται η παράθεση προσωπικών στοιχείων στα φόρουμ (email, τηλέφωνα, διευθύνσεις, κλπ)

Κατα τα άλλα να σε ευχαριστήσω για τις πληροφορίες που μας έδωσες και αναμένουμε και φωτογραφίες.
Χίλια συγγνώμη. Δεν το γνώριζα. Γίνεται να τα αφαιρέσω τώρα ή όχι??
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
To ευχαριστώ είναι πολύ λίγο για αυτά που διάβασα.
Εξαιρετική ιστορία πραγματικά με πληροφορίες που μάλλον έλειπαν από το φόρουμ.Πολλά συγχαρητήρια και ναι να συνεχίσεις να μας γράφεις και να μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου μαζί μας.
Επιβάλλεται να ανεβάσεις φωτογραφίες από όλα τα μέρη που επισκεύτηκες.
 

jahlive1985

Member
Μηνύματα
80
Likes
247
Επόμενο Ταξίδι
Μαδαγασκάρη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
To ευχαριστώ είναι πολύ λίγο για αυτά που διάβασα.
Εξαιρετική ιστορία πραγματικά με πληροφορίες που μάλλον έλειπαν από το φόρουμ.Πολλά συγχαρητήρια και ναι να συνεχίσεις να μας γράφεις και να μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου μαζί μας.
Επιβάλλεται να ανεβάσεις φωτογραφίες από όλα τα μέρη που επισκεύτηκες.
Σε ευχαριστώ πολύ giannismits. Βρίσκομαι στη φάση που ακόμα τις ξεδιαλέγω αλλά νομίζω είμαι σε πολύ καλό δρόμο
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Περιμένουμε πολεεεεές ακόμα!
Απλά αν θες γράφε πάνω από τις φωτό ποιό μέρος βλέπουμε.Να φανταστώ ξεκινάς από την Αγ.Πετρούπολη,σωστά?
 

jahlive1985

Member
Μηνύματα
80
Likes
247
Επόμενο Ταξίδι
Μαδαγασκάρη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Περιμένουμε πολεεεεές ακόμα!
Απλά αν θες γράφε πάνω από τις φωτό ποιό μέρος βλέπουμε.Να φανταστώ ξεκινάς από την Αγ.Πετρούπολη,σωστά?
Είναι η πρώτη φορά που κάνω αυτή τη διαδικασία και έχω ψιλομπερδευτει. Καταρχάς θέλω να ρωτήσω αν τις ανεβάζω με τπν σωστό τρόπο. Εγώ τις έχωονοματίσει στο άλμπουμ αλλά νόμιζαπως και εδώ θα βγάζει το όνομα. Θα πρέπει μάλλον να τις στέλνω μία μία τον τίτλο από επάνω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.574
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom