Κουφονήσια Ημερησια στο Κουφονησι

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
Περισσοτερες φωτογραφιες απο την καλυτερη παραλια του ξακουστου Κουφονησιου. Ο κοσμος αυτη την ωρα ειναι λιγοστος, κυριως οικογενειες Ιταλων και Ελληνων και μερικοι συνταξιουχοι απο Αυστραλια.
 

Attachments

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Περισσοτερες φωτογραφιες απο την καλυτερη παραλια του ξακουστου Κουφονησιου. Ο κοσμος αυτη την ωρα ειναι λιγοστος, κυριως οικογενειες Ιταλων και Ελληνων και μερικοι συνταξιουχοι απο Αυστραλια.
Δίκιο έχεις! Σαν να βλέπω τον Άλιμο
 

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
Καποιες κοπελες ανεβαινουν την ανηφορα προς τα δεξια. Προφανως υπαρχει κι αλλη παραλια που δε φαινεται απ'το καραβι. Δεν εχω χρονο να τα εξερευνησω ολα δυστυχως.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
548
Likes
4.013
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Δεν με συμφέρει αυτό που λέω γιατί μου αρέσει η γκρίνια σου αλλά αφού μεταξύ μας δεν είσαι γυμνιστής , τα προσόντα σου θες να δείξεις μπας και γίνει κάτι όπως με την Γαλλίδα γιατί δεν βάζεις ένα σπίντο να κάνεις τη δουλειά σου μη σε τρέχουν από δω κι από εκεί! 😄
 

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
ΟΚ βρηκα καποια φασαικου ντυσιματος ατομα στη βαρκα και μου ειπαν οτι προμηθειες εχει μονο στην ταβερνα. Επομενως πρωτη σταση εκει.
 

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
Δεν με συμφέρει αυτό που λέω γιατί μου αρέσει η γκρίνια σου αλλά αφού μεταξύ μας δεν είσαι γυμνιστής , τα προσόντα σου θες να δείξεις μπας και γίνει κάτι όπως με την Γαλλίδα γιατί δεν βάζεις ένα σπίντο να κάνεις τη δουλειά σου μη σε τρέχουν από δω κι από εκεί! 😄
Δεν ειναι ετσι. Μου αρεσει ο γυμνισμος για πολλους λογους, οπως και οι παραλιες που δε γινεται χαμος απο ρακετες, ξαπλωστρες
κλπ, απλα κανω και λιγο σπαισι χιουμορ για να πουλαει το νημα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Στο Πορι με εστειλαν μελη εδω μεσα. Τελος παντων, ηταν λιγο πιο ομορφη σαν παραλια. Αλλα οχι κατι καλυτερο απι τις παραλιες της Αθηνας. Γιατι καποιος να χαλασει λεφτα να ερθει στα κουφονησια;
Ε ναι ρε, αφού λέμε καλύτερα στον Άλιμο παρά στα Κουφονήσια. Γνωστό αυτό
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Στο Πορι με εστειλαν μελη εδω μεσα. Τελος παντων, ηταν λιγο πιο ομορφη σαν παραλια. Αλλα οχι κατι καλυτερο απι τις παραλιες της Αθηνας. Γιατι καποιος να χαλασει λεφτα να ερθει στα κουφονησια;
Καπου όπα με το troll...
 

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
Ωχ επεσα πανω στην τρελογερμανιδα παλι. Αυτη πασχει απο καποια ψυχωση και νομιζει οτι την παρακολουθω. Ευτυχως πηρε το "φλαμινγκο" με seaways ενω εγω περιμενω τον Σκοπελιτη για επιστροφη στα μιζερα Καταπολα. Η ιστορια της Γερμανιδας που σχεδον μου χαλασε τις διακοπες ανηκει στο νημα της Αμοργου. Εδω μετα απο ενα μικρο διαλειμμα, θα γραψω για το ξεχωριστο κατω Κουφονησι. Εκει ναι, θελω να ξαναπαω.
 
Last edited:

Manos46

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.464
Ταξίδι-Όνειρο
???
Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω πως σχετίζεται με ένα ταξιδιωτικό forum , οι περιπέτειες; κάποιου ανθρώπου που χρίζει βοήθειας … Ας με ενημερώσει κάποιος διαχειριστής με dm έστω… εκτός αν λόγω καύσωνα το ξεμπουρδελεψαμε το forum
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω πως σχετίζεται με ένα ταξιδιωτικό forum , οι περιπέτειες; κάποιου ανθρώπου που χρίζει βοήθειας … Ας με ενημερώσει κάποιος διαχειριστής με dm έστω… εκτός αν λόγω καύσωνα το ξεμπουρδελεψαμε το forum
Παρντόν?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom