Ινδία Η Ινδία μου

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ρε dim είσαι χείμαρος!!!
Κάθε ινδία ειναι και διαφορετική!! μπορεί να γραφτούν δεκάδες ιστορές για δαυτη αλλα καθε μια γίνεται μοναδική απο μόνη της!!
οπως κατάλαβες υπάρχει κερκίδα εδώ στο φορουμ με αρκετές παλαβές και σούργιελα που φοφάμε για λεπτομέρειες τέτοιων ταξιδιών!!
Το παράδοξο είναι οτι όσα και άν τραβήξομε,όσα χάλια,όσα τερτίπια και απρόοπτα,το συμπέρασμα για όλους που πάμε κατα κεί ειναι το ίδιο!!! να θέλομε πάλι ...
Μοναδικές εικονες μας πέρασες απο το μυαλό με την πρωτότυπη και χειμαρώδη περιγραφή σου!!
Θέλομε και άλλες πολλές, μοναδικές ινδίες!!!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Το παράδοξο είναι οτι όσα και άν τραβήξομε,όσα χάλια,όσα τερτίπια και απρόοπτα,το συμπέρασμα για όλους που πάμε κατα κεί ειναι το ίδιο!!! να θέλομε πάλι ...
Και το συμπέρασμα για όσους ακόμα δεν έχουμε πάει :( να θέλουμε σαν παλαβοί να πάμε... Άντε και στα δικά μας :D
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Και να σκεφθήτε , ότι όταν ήμουν πολυυυυύ μικρή νόμιζα ότι στην Ινδία μένουν οι....Ινδιάνοι (Σεγιέν Απάτσι Σιού κλπ). Και να τώρα που δεν μπορώ χωρίς αυτή!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Ωραιες περιγραφες dim kyr!!! σε μια Ινδια που οπως ανακαλυψα και γω πριν ενα μηνα ειναι εντελως απροβλεπτη...μια Ινδια που σε αγχωνε στα καλα καθουμενα και αμεσως ετσι παλι ξαφνικα σε ξεαγχωνε και εμπεναν τα πραγματα στη θεση τους.
Παντα καλα ταξιδια και να μας τα διηγησε.
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Είσαι άπαιχτη!!!!Δεν έχω πάει Ινδία και δεν ξέρω αν θα πάω. Μου είχε κολλήσει ένα διάστημα αλλά μρτά το ξανασκέφτηκα. Ίσως κάποια ταξίδια πρέπει να τα κάνεις μικρός σε ηλικία. Δεν ξέρω, προβληματίζομαι πάντως. Τρελαίνομαι με όλους εσάς που κάνετε μόνοι σας τέτοιου είδους ταξίδια. Μπράβο σας.Μ΄αρέσει πολύ να διαβάζω ιστορίες από Ινδία. Όλες έχουν πολύ γέλιο. Είσαι χείμαρος. Μπράβο σου που την ολοκλήρωσες και τόσο γρήγορα. Σε ευχαριστούμε και περιμένουμε τα άλλα.
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Να το πω? Θα το πω! Δε μου έφτασε!!!!!:( Πήρα γενναίες δόσεις και τώρα τελώ υπό απεξάρτηση....Για δες μπας και ξετρυπώσεις καμιά ανάμνηση ακόμα, ε????


(αλλιώς, τι να κάνουμε, θα βολευτούμε με μια απολαυστική Σαχάρα...;))


υ.γ. για φαντάσου, λέω εγώ τώρα, όλες αυτές οι παλαβές περί ων ομιλεί η ρενάτα, να μαζευόμαστε για εξόρμηση στας Ινδίας...χωρίς άρρενες, ένα τσούρμο θεότρελα θηλυκά...λέω εγώ, τώρα.....θα γράφαμε ιστορία....
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Αυτό είναι μια εξαιρετική πρόταση Rosa.
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Rosa ,οτι καλυτερο εχω διαβασει!!!:clap::clap::clap:
εγω εμαι μεσα!!:clap:
dimkyr μας ενθουσιασες!!! Περιμενουμε συνεχεια!!!!:clap::clap:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Rosa ,οτι καλυτερο εχω διαβασει!!!:clap::clap::clap:
εγω εμαι μεσα!!:clap:
Για σένα δεν αμφέβαλλα στιγμή!:D

Απίστευτο, πάντως, ε? Μέσα σε δέκα λεπτά εκδηλώθηκε ήδη ενδιαφέρον!!!
Κάτσε να δούμε πότε θα σκάσουν μύτη αι υποδέλοιπαι τρελαί του γκρουπ...:haha:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Α, καλή μου, το ξέρω...κι αν την πάρουμε στα σοβαρά....ε ρε τι έχει να γίνει, αν την πάρουμε στα σοβαρά!.....;)
Απίστευτο, πάντως, ε? Μέσα σε δέκα λεπτά εκδηλώθηκε ήδη ενδιαφέρον!!! Κάτσε να δούμε πότε θα σκάσουν μύτη αι υποδέλοιπαι τρελαί του γκρουπ...:haha:
Και γιατί να μην την πάρουμε στα σοβαρά δηλαδή; :roll: Εγώ πάντως είμαι μέσα!!! :D Για πότε λέτε; Προλαβαίνω να φτιάξω βαλίτσα; :bleh:
 

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
Του γιατρού κι εγώ......οπότε αυτονόητη η συμμετοχή.:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom