Γαλλία Ισπανία Ιταλία Η Συνταγή της Ευτυχίας (Motoeurope 2019, Ιταλία, Γαλλία, Ισπανία)

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Moto road trip USA
Τί να πώ!!! Υπέροχο ταξίδι , φοβερές εικόνες και πάνω από όλα τόσο μα τόσο κατατοπιστική και ενημερωτική η περιγραφή σου!! Σε ευχαριστούμε πολύ 🙏
Annoulita100 χαίρομαι που σου άρεσε το ταξιδιωτικό μου! Σ' ευχαριστώ θερμά για τα σχόλιά σου!!
 

Kasiopia

Member
Μηνύματα
10
Likes
8
Αγαπητέ Vadim, σχεδιάζουμε με τον σύζυγό μου για του χρόνου (κι εφόσον πάνε όλα καλά με τον covid) ένα 7ημερο ταξίδι στην Ισπανία. Σκεφτόμασταν την Ανδαλουσία, αλλά μας έβαλες σε σκέψεις με την ωραία περιγραφή της Χώρας των Βάσκων. Τι προτείνεις για πρώτη γνωριμία με την Ισπανία;
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Moto road trip USA
Αγαπητέ Vadim, σχεδιάζουμε με τον σύζυγό μου για του χρόνου (κι εφόσον πάνε όλα καλά με τον covid) ένα 7ημερο ταξίδι στην Ισπανία. Σκεφτόμασταν την Ανδαλουσία, αλλά μας έβαλες σε σκέψεις με την ωραία περιγραφή της Χώρας των Βάσκων. Τι προτείνεις για πρώτη γνωριμία με την Ισπανία;
Kasiopia υπέροχη και λατρεμένη η Χώρα των Βάσκων, αλλά η Ανδαλουσία είναι η πεμπτουσία της Ισπανίας, ειδικά για πρώτη γνωριμία με τη χώρα. Απλά νομίζω ότι χρειάζονται λίγες μέρες παραπάνω για να πάρετε μια καλή γεύση από τις μοναδικές Σεβίλλη, Γρανάδα, Κόρδοβα αλλά και τη Ρόντα από τα περίφημα Pueblos Blancos (Λευκά χωριά). Ελπίζω να σας βοήθησα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.685
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom