Κολομβία Η μοναξιά της Κολομβίας

fenia42

Member
Μηνύματα
3.874
Likes
14.360
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τρομερή ιστορία , χαίρομαι πολύ για εσένα , η Κολομβία αξίζει περα απο την εμπειρια και σαν ομορφιά κτλπ ? Ευχαριστώ πολύ :)
Σε ευχαριστώ πολύ! Χαίρομαι που σου άρεσε η ιστορία μου. Θεωρώ ότι κάθε προορισμός έχει κάτι να δώσει αλλά σίγουρα η Κολομβία είναι τοπ προορισμός !
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.828
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Κάποτε μια δασκάλα γιόγκα μου είπε «γυρνα γύρω γύρω μέχρι να ζαλιστείς και να τα βγάλεις όλα» . Αυτό ήταν και το ταξίδι μου στην Κολομβια. Μια δοκιμασία να αφήσω πίσω μου όλο το παρελθόν που με βάραινε, να αφήσω την τοξικότητα που με είχε ζώσει και να μαθω να βιώνω τη μοναξιά μου, την οποία ορθά προτίμησα από την ακατάλληλη παρέα.
Να πας, εύχομαι, να κλείσεις τις εκκρεμότητες σου. Εγώ τις έκλεισα της εκκρεμότητες με την Κολομβία, και με τη μοναξιά.
μια ακομα ωραια ιστορια. Η αρχη μου εφερε πολλα στο μαυλο.
Οπως και αυτο με την δασκαλα της γιογκα (τωρα το ειδα).
Οταν και σε εμενα ο ψυχολογος απετυχε παταγωδως (γιατι περασα και απο εκει) ενας δασκαλος γιογκα μου εδωσε μια συμβουλη που αλλαξε τα παντα... "αστο να κυριευσει την ζωη σου" ειπε... και το εκανα...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.874
Likes
14.360
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
μια ακομα ωραια ιστορια. Η αρχη μου εφερε πολλα στο μαυλο.
Οπως και αυτο με την δασκαλα της γιογκα (τωρα το ειδα).
Οταν και σε εμενα ο ψυχολογος απετυχε παταγωδως (γιατι περασα και απο εκει) ενας δασκαλος γιογκα μου εδωσε μια συμβουλη που αλλαξε τα παντα... "αστο να κυριευσει την ζωη σου" ειπε... και το εκανα...
Καλοί είναι κι οι ψυχολόγοι, χρειάζονται.
Στο μεταξύ στα πλαίσια του ξεριζώματος της τοξικότητας έχω βγάλει έξω από τη ζωή μου και την εν λόγω δασκάλα γιόγκα. Είναι λίγο παλιά η ιστορία που ανεσυρες :) :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.687
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom