Ryanair Η πρώτη μου φορά (Ryanair test fly)

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Τελικό συμπέρασμα αυτού του θέματος: Ποτέ μη πεις ποτέ.
Αφού είδαμε τον North66 να πατάει ευχαριστώ στο Maltakia εξάντλησε το θέμα κάθε νόημα ύπαρξης. Κατακτήσαμε την υπέρτατη γνώση.
(πλάκα κάνω σύντροφοι μη βιαστείτε να με πιάσετε από τα μούτρα και μου το κλείσετε το θέμα, για λίγες μέρες ακόμη, έχω να γράψω και την Βudapest Ryanair fly test)
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Μηπως αυτην την στιγμη βρισκετε κανενας συγγενικο σου προσωπο Βαρκελωνη;
Εξαρτάται, αν ειναι ψηλός, όμορφος, γυμνασμένος και αρρενωπός σε μια εκδοχή συνύπαρξης του Κερκ Ντάγκλας και του Ρόμπερτ Ρέτφορντ (στα νιάτα τους) είναι ο δίδυμος αδερφός μου.
Σε κάθε άλλη περίπτωση είναι του Maltakia.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έτσι ακριβώς.Κάτι μεταξύ Αντόνιο Μπαντέρας και Τζόνι Ντεπ.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Την έχετε αδικήσει την πόλη πάντως :( Εντάξει δεν είναι και η πιο χαριτωμένη πόλη της Ευρώπης, ούτε η πιο συναρπαστική, αλλά μια δυο μέρες μόνο το πολύ της δίνετε; :( Κι εγώ πάντως Μπρυζ βαρέθηκα (αλλά κρατάω το ότι όλοι συμβουλεύετε ότι πρέπει να κάνεις διανυκτέρευση - πράγμα που δεν έκανα οπότε μπορεί να έχω λάθος εκτίμηση)
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
μπραβο ρε Μπορεάλι....το θέμα καλύτερο και από οφ τοπικ είναι!!! :clap::clap::clap::clap::clap:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μα αν είναι να μου βγει το Βερολίνο όσο μου βγαίνει με τη Lufthansa και να πάρω μαζί μου ένα νεσεσέρ προφανώς δεν έχει νόημα.
Αν τα νεσεσέρ σου είναι 55χ40χ25 πάω πάσο.
Εχει πολλα καλλυντικα, δεν του χωρανε σε μικροτερο...
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Κάτι μεταξύ Αντόνιο Μπαντέρας και Τζόνι Ντεπ.
ψηλός, όμορφος, γυμνασμένος και αρρενωπός σε μια εκδοχή συνύπαρξης του Κερκ Ντάγκλας και του Ρόμπερτ Ρέτφορντ .
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ...ΤΙ ΥΠΟΝΝΟΕΙΣ?
Μήπως παμε τις ίδιες μέρες Βουδαπέστη να κάνουμε μαζί την κριτική? εγώ πάω στις 28.
τίποτα άσχημο πάντως....παρόλο που δεν συχνάζω εκεί κιόλας...

απλά με την ζωντάνια το τόπικ σου το ξεπερνά...ενώ στο περιεχόμενο του πλησιάζει :bleh::bleh::shock::shock::lol::lol:


... κρίμα.... πάω 2.4. γυρνώ 9.4 το πρωί (αν είσαι στην επιστροφή τότε, μια χαρά θα πιούμε καφε εκεί)
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
... κρίμα.... πάω 2.4. γυρνώ 9.4 το πρωί (αν είσαι στην επιστροφή τότε, μια χαρά θα πιούμε καφε εκεί)[/quote]

Ιvana με τον borealis δεν ξερω αν θα βρεθειτε, εγω παντως θα σε πετυχω σιγουρα!:)
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
... κρίμα.... πάω 2.4. γυρνώ 9.4 το πρωί (αν είσαι στην επιστροφή τότε, μια χαρά θα πιούμε καφε εκεί)
Ιvana με τον borealis δεν ξερω αν θα βρεθειτε, εγω παντως θα σε πετυχω σιγουρα!:)[/quote]


ωραία...τότε δίνουμε ραντεβού :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.791
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom