ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΝΤΟΥ!!!

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Ποτε να γυρναει αραγε η go2dbeach?? Ακόμα δεν εχω αποφασίσει αν και θα πρεπε..Κι απ οσο εχω διαβασει με τη go2dbeach ειμαστε στους ιδιους παραλληλους...Διαβαζω και τις ιστοριες σας και ολα μου φαινονται τελεια!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ελα ντε επρεπε ηδη να εχει γυρισει......:roll:
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Τρίτη???:roll:
Έχουμε Κυριακή αντέχω αντέχω!!!
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Τελικά Γαλλική Πολυνησία την αφήσαμε λόγω ωρών πτήσης θα επρεπε να εχουμε κανα μηνα για μενα για να παμε και ειμαστε ανάμεσα σε Σευχέλλες και Αγιο Δομίνικο...Βοηθήστε τη φτωχη να διαλεξει....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ψηφίζω Άγιο Δομήνικο. Οι Σευχέλλες μου ακούγονται πολύ "αποστειρωμένο" ως μέρος.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η Γαλλικη Πολυνησια ειναι οντωs πολυ ακριβη , ο υπολοιποs Ειρηνικοs ομωs ειναι φθηνοs προορισμοs αν εξαιρεσουμε τα αεροπορικα.Θελω να πω δεν ειναι απιαστο ονειρο αν καποιοs ταξιδεψει ανεξαρτητα στα Φιτζι , στη Σαμοα , στα Κουκ.Αφου ομωs τον αφησατε απεξω λογω ωρων σταματαω εδω..

Απο τα αλλα δυο προτεινω Αγιο Δομηνικο.Μονο μην κλεισετε με γραφειο για ξενοδοχειο σε καμια Πουντα Κανα. Ειναι πολυ ωραια παραλια αλλα εισαι απομονωμενοs στο ανατολικο ακρο του νησιου , μακρια απο ολα και χωριs ντοπιο χρωμα.
Τα ρεστωραν και οι ντισκο του all inclusive resort θα ειναι οι μονεs εναλλακτικεs σου για διασκεδαση. Η βορεια ακτη και συγκεκριμενα η χερσονησοs Σαμανα ειναι ενα ονειρο.
Αν καταληξετε για Δομηνικο και θελειs οποιαδηποτε αλλη βοηθεια , εδω ειμαι...γυρισα :)().
Θα περασετε φανταστικα και σιγουρα θα σαs μεινει αξεχαστο το ταξιδι.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ε , για 10 μερεs και αρχεs Ιουνιου ριξε μια ματια και στο Κανκουν-Πλαγια ντελ Καρμεν (Ιουνιο ειχα παει κι εγω). Απιθανεs παραλιεs , ρομαντικη ατμοσφαιρα , χρωμα , μαριατσι με κιθαρεs στουs δρομουs και απιθανεs δραστηριοτητεs για καθε μερα. Το διασημο νησι Κοζουμελ μολιs μιση ωρα με το φερυ απεναντι για ολοημερη εκδρομουλα , το παρκο Xcaret τα ερειπια τηs Τουλουμ και βουτιεs σε cenote..ριξε μια ματια στα βιντεακια του Mexico που εχω ανεβασει..
Ειναι υπεροχοs προορισμοs και οσο τουριστικοs επιλεξειs εσυ ,η οχι..
Ελπιζω να μη σε μπερδεψα :lol:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ε , για 10 μερεs και αρχεs Ιουνιου ριξε μια ματια και στο Κανκουν-Πλαγια ντελ Καρμεν (Ιουνιο ειχα παει κι εγω). Απιθανεs παραλιεs , ρομαντικη ατμοσφαιρα , χρωμα , μαριατσι με κιθαρεs στουs δρομουs και απιθανεs δραστηριοτητεs για καθε μερα. Το διασημο νησι Κοζουμελ μολιs μιση ωρα με το φερυ απεναντι για ολοημερη εκδρομουλα , το παρκο Xcaret τα ερειπια τηs Τουλουμ και βουτιεs σε cenote..ριξε μια ματια στα βιντεακια του Mexico που εχω ανεβασει..
Ειναι υπεροχοs προορισμοs και οσο τουριστικοs επιλεξειs εσυ ,η οχι..
Ελπιζω να μη σε μπερδεψα :lol:
φωτιες μας αναψες!!!! καλως ηρθες!!!:p:p
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Μεξικό έχω πάει για ένα μήνα μόνη μου και προσωπικα θεωρω πολυ τουριστικο το κανκουν για τα γουστα μου...Έτσι κι αλλιως ομως εχω παει Μεξικό και εχω σκοπο να ξαναπαω καποια στιγμη σε συνδυασμο με μπελιζ και γουατεμαλα..
Και γω προς τον δομινικο κλινω.Δεν ειμαι του πρακτορειου γενικοτερα σκεφτόμουν ομως επειδη θα ειμαστε πτωματα από το γαμο να κλεισω τα αεροπορικα και 2-3 μερες ξενοδοχειο από εδώ στη πουντα κανα με ολες τις ανεσεις και μετα να βρουμε μονοι μας οπου μας αρεσει αφου εχουμε κανει και καμια βολτα.Θα εχω μελετησει και μεχρι τοτε..Δυσκολο??Νομιζω δεν ειναι χαι σιζον τοτε..
 

domenica

Member
Μηνύματα
63
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Εκτός από τις πληροφοριες του ιντερνετ που μπορω να βρω τουριστικο οδηγο για Αγ. Δομίνικο.Συνήθως παίρνω lonely planet για πληροφοριες και dk για εικονες??Επειδη ψιλοεψαξα και δεν βρηκα έχει ιδέα κανείς????
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom