Θεσσαλονίκη-Νέα Υόρκη 132 ευρώ RT

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.076
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
:haha::haha: Παιδιά ψυχραιμία, μπορεί τα αεροπορικά να είναι ξεφτίλα αλλά τα ξενοδοχεία εντός Μανχάταν μια ματιά που έριξα για τις ημερομηνίες αυτές είναι φωτιά και λαύρα! 200 και βάλε τη βραδιά το φτηνότερο... Χώρια τα έξτρα έξοδα πήγαινε έλα Θεσσαλονίκη...

ΟΚ, κάτι κερδίζεις αλλά αν το καλοσκεφτείς, όχι κ τόσα πολλά πια..

(Και ναι, ζηλεύω ΟΚ? Φαίνεται πολύ?)
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.013
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Γιατί, πρέπει οπωσδήποτε να μείνεις Manhattan?
Αυτός που θέλει να μείνει Manhattan πάει και με business class, δεν περιμένει το error fare για να πάει Νέα Υόρκη.
Ο μαγκας και ο τσιφτης που παει με errοr fare, περιμενει και ενα error rate και μενει Manhattan!!! Χαχα
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ο μαγκας και ο τσιφτης που παει με errοr fare, περιμενει και ενα error rate και μενει Manhattan!!! Χαχα
Η πλάκα είναι ότι εγώ βρήκα και error rate!!!
Βρήκα ξενοδοχείο στο lower east με 37€ από 180€ αλλά δεν το έκλεισα γιατί φοβήθηκα μην ακυρωθεί η πτήση.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.013
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Η πλάκα είναι ότι εγώ βρήκα και error rate!!!
Βρήκα ξενοδοχείο στο lower east με 37€ από 180€ αλλά δεν το έκλεισα γιατί φοβήθηκα μην ακυρωθεί η πτήση.
Δεν παιζεσαι δικιε μου! :haha: Ασχετο αλλα αυτος κ@λος με αποσυντονιζει καθε φορα που παω να γραψω... Ελεος!:haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Η πλάκα είναι ότι εγώ βρήκα και error rate!!!
Βρήκα ξενοδοχείο στο lower east με 37€ από 180€ αλλά δεν το έκλεισα γιατί φοβήθηκα μην ακυρωθεί η πτήση.
Και γιατί δεν λες ποιό είναι για να κλείσουν αυτοί που δεν κωλώνουν για την περίπτωση ακύρωσης του εισιτηρίου;
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Residence inn και τώρα έχει 446€. Το ανέφερα αλλά κανείς δεν ενδιαφέρθηκε. Είναι Mid East τελικά.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.970
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γιατί, πρέπει οπωσδήποτε να μείνεις Manhattan?
Αυτός που θέλει να μείνει Manhattan πάει και με business class, δεν περιμένει το error fare για να πάει Νέα Υόρκη.
Εχω μείνει τόσες φορές με ~€100 τη βραδιά στο Μανχάταν. Είτε έχω πάει με Economy Class, είτε με Business Class, είτε με First Class (ζήτω τα μίλια). Δε διανοούμαι όμως να μείνω εκτός Manhattan (ή έστω κοντινό Brooklyn, αλλά κι εκεί ίδιες τιμές έχει). Προτιμώ να μείνω σε τρώγλη από το να πάω αλλού.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom