Θεσσαλονίκη-Νέα Υόρκη 132 ευρώ RT

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.011
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Τώρα έχει ανεβεί στα 300+€
Υπαρχουν ακόμα καλές τιμές αν παίξεις λιγο με τις ημερομηνίες. Πχ. Το 2/6 - 8/6 είναι στα 205€. Λογικό είναι να ανεβαίνουν όμως ώρα με την ώρα με τόσες κρατήσεις και αναζητήσεις για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες.

Αυτο δε γίνεται η βαλιτσα θα ξεφορτωθεί αν δεν εμφανιστει στην εξοδο.
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς! Αν έχεις μόνο χειραπόσκευη μεσα στην καμπίνα, δεν μπορείς να την πάρεις και να φύγεις;
 
Last edited by a moderator:

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς! Αν έχεις μόνο χειραπόσκευη μεσα στην καμπίνα, δεν μπορείς να την πάρεις και να φύγεις;
Για τη βαλιτσα λεω. Αν εχει βαλιτσα κ δεν εμφανιστει στην εξοδο η βαλιτσα θα ξεφορτωθεί.
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αποσκευές περιλαμβάνονται στην προσφορά αυτή?
Δεν κοίταξα. Ούτως ή άλλως πάω με άδεια και γυρνάω με γεμάτη.
Το θέμα είναι ποτέ θα ξέρουμε τι θα γίνει για να κλείσουμε δωμάτιο.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416
Κλείσε ξενοδοχείο με δωρεάν ακύρωση για να είσαι καλυμμένος.
Για τις αποσκευές ρωτάω γιατί αναγράφεται ως "Δωρεάν 1 αποσκευή", αλλά κάπου αλλού στους όρους γράφει "ECONOMY CLASS HAND BAGGAGE ONLY"
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
Ε ναι, μια διανυκτερευση, σχεδον 2 μερες στην πολη και 2 βραδια υπνο στο αεροπλανο.
Επισης γνωστο μου ατομο εκανε το ιδιο για επαγγελματικο στον Καναδα και αλλο γνωστο μου 3ημερο επαγγελματικο Λονδινο- Αυστραλια. Οταν δεν εχεις επιλογη, γινονται κι αυτα. Οι λογοι που δεν το κανουμε ειναι οικονομικοι, οχι γιατι δεν θα μας αρεσε με τα εξοδα πληρωμενα η σε τιμη πλακας.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι επειδή η προσφορά είναι για συγκεκριμένη εβδομάδα/περίοδο, θα γίνει για πρώτη φορά τραβελστορίτικη συνάντηση on air!! Στις πύλες θα κοιτιόσαστε όσοι δε γνωρίζεστε και θα αναρωτιέστε "βρε λες να είναι από το φόρουμ"?

Καλό ταξίδι παιδιά!! Λίγο ταλαιπωρία το πήγαινε έλα Σαλόνικα για τους Αθηναίους αλλά αξίζει το κόπο
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.492
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom