Θεσσαλονίκη - Συνάντηση γενεθλίων TravelStories

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Αν κανονίσετε καμιά συνάντηση για 26/12 στην Πάτρα θα με ενδιέφερε κι εμένα.

κι εμένα ,κι εμένα....ισα που προλαβαίνω στις 26 γιατί 27 φεύγω.Μάλλον βρέθηκε η ημερομηνία......Μένει να πάρει κάποιος την πρωτοβουλια να ανοιξει ένα θέμα για τα περαιτέρω....Συγνώμη για το off topic από τους Θεσσαλονικείς,αλλά είστε παράδειγμα προς μίμηση....
 

liz

Member
Μηνύματα
159
Likes
343
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Χάρηκα πολύ που σας είδα όλους! (αν και δεν προλάβαμε να τα πούμε καλά με κάποιους, δεν πειράζει, next time)
fourka, χρόνια πολλά και πάλι, σ' ευχαριστούμε πολύ για το κέρασμα! tita περαστικά, ελπίζω να σε γνωρίσουμε στην επόμενη συνάντηση :D
(black mamba, ευχαριστώ πολύ!)
 

kanaliotis

Member
Μηνύματα
143
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μπράβο ρε παιδιά, super οι φωτογραφίες! Πολύ λυπάμαι που δεν μπορούσα να έρθω!
TOUMPIOTI από ότι κατάλαβα τό 'χεις το θέμα με τη ρακί...
Μήπως να κανονίσουμε καμιά συνάντηση σε τσιπουράδικό????:p
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μπράβο ρε παιδιά, super οι φωτογραφίες! Πολύ λυπάμαι που δεν μπορούσα να έρθω!
TOUMPIOTI από ότι κατάλαβα τό 'χεις το θέμα με τη ρακί...
Μήπως να κανονίσουμε καμιά συνάντηση σε τσιπουράδικό????:p
ήδη τόχουμε βάλει το πρόγραμμα σε εφαρμογή;),από χθές ξεκίνησε:haha:,τι να σου κάνω δεν ήρθες το Σάββατο..
Μη φαντασθείς όχι όλοι...στο ξεκάρφωτο.. όσοι ήταν διαθέσιμοι,ο Τουμπιώτης δίνει το προβάδισμα και ακολουθούμε.
 

kanaliotis

Member
Μηνύματα
143
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
:clap:Τότε περιμένω update ενημερώσεις!!! Τσιπουράδικο, καλή παρέα και ιστορίες για ταξίδια...είμαι πάντα μέσα!!!:clap:
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
βεβαια αν κατι κανονιζει ο τουρπιωτης μη δεσεις στοιχημα την ωρα...τι 1 το μεσημερι για γευμα..
τι 5. το απογευμα.. για γευμα... αυτο το παιδι ξεχνιεται με ταξιδια και τις φωτογραφιες...και δεν νομιζω οτι πινει... το ρακι ειναι δικαιολογια για το παθος τα ταξιδια..
τωρα τον προτρεπω να παει Λαος... για διαιτα..χαχα
Καλα το χουμε ξεφτυλισει εδω αλλος παει για καφε στη ρωμη ,αλλος σαββατοκυριακο βηρυτο η ν.υορκη... ε ας παει και καποιος καπου για διαιτα...
 

teo

Member
Μηνύματα
25
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
μονακο για φορμουλα
Ταξίδι-Όνειρο
σαφαρι στην αφρικη
Εγω τσιπουρο σεν πινω, αλλα την ενοια τσιπουρο για μενα ειναι τα συνοδευτικα:clap::clap::clap::clap:. Για αυτο λοιπον ειμαι μεσα για τσιπουρο απο ενα μεσημερι και ας τελειωσει το αλλο μεσημερι...... το παρα αλλο.......... αρκει να υπαρχει καλη παρεα που μαζι της θα ταξιδευεις στην ακρη του κοσμου.
 

kanaliotis

Member
Μηνύματα
143
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ε ναι ρε teo, εσύ πλακώσου στις μπύρες... ή μήπως συνήθισες στις βότκες μετά την εκδρομή στη Ρωσία?
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Mράβο για τη χαρούμενη παρέα, ωραίες οι φωτο !

Πάντα τέτοια, παιδιά :clap:

@Καπετάνιε μου, έχεις κλέψει την παράσταση ! ;):D
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Πράγματι από τις φωτογραφίες φαίνεται ότι περάσατε πολύ κεφάτα και πάντα τέτοια. Επίσης οι φωτογραφίες βοήθησαν και τους απανταχού τραβελστορίτες να συνδέσουν ονόματα με πρόσωπα.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
βεβαια αν κατι κανονιζει ο τουρπιωτης μη δεσεις στοιχημα την ωρα...τι 1 το μεσημερι για γευμα..
τι 5. το απογευμα.. για γευμα... αυτο το παιδι ξεχνιεται με ταξιδια και τις φωτογραφιες...και δεν νομιζω οτι πινει... το ρακι ειναι δικαιολογια για το παθος τα ταξιδια..
τωρα τον προτρεπω να παει Λαος... για διαιτα..χαχα
Καλα το χουμε ξεφτυλισει εδω αλλος παει για καφε στη ρωμη ,αλλος σαββατοκυριακο βηρυτο η ν.υορκη... ε ας παει και καποιος καπου για διαιτα...
Αμμέσως να με "δώσεις¨Σοφία, μας πήρε λίγο παραπάνω χρόνο με τον Γιώργο για να περάσουμε τις φωτογραφίες και καθυστερήσαμε ,τι να κανουμε.
Θα επανορθώσω πάντως σύντομα (κοντά στην κοπή της πίτας )
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
ήδη τόχουμε βάλει το πρόγραμμα σε εφαρμογή;),από χθές ξεκίνησε:haha:,τι να σου κάνω δεν ήρθες το Σάββατο..
Μη φαντασθείς όχι όλοι...στο ξεκάρφωτο.. όσοι ήταν διαθέσιμοι,ο Τουμπιώτης δίνει το προβάδισμα και ακολουθούμε.
Στην συνέχεια του τσίπουρου δεν ακολούθησες όμως Έφη (πιστεύω το έργο να άξιζε τον κόπο),μεγάλωσε και η παρέα μας με τους Dimpanayio και Mariath.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.122
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom