Θεσσαλονικιώτικη συνάντηση το Νοέμβριο!

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Ερση απ το στομα μου το πηρες! Τι αλλο θα μπορουσε να μας ενδιαφερει περισσοτερο, τετοιοι που ειμαστε ολοι :haha::clap::haha: Αεροπορικες και ξενες συμμετοχες!

Απο το πλανο μπορω να διακρινω Βουδαπεστη, Βραζιλια, Ινδια, Βελιγραδι, Τσεχία, Κυπρο, Αιγυπτο, Τυνησια, Αγία Πετρουπολη κ.α

Οντως φτωχικο φαινεται το πλανο, να δουμε το περιεχομενο των περιπτερων αυριο. Απο φαγητα παντως, μονο η Κρητη αξιζει.. αντε και κανενα λουκουμι απο κυκλαδες!

Προτεινω να ξεκινησουμε απο περιπτερο 15 (και το κολλητο 14 με ξενες συμμετοχες επισης) επειτα στο 13 που επικοινωνει και μετα απεναντι στα 10-9-8
για ξενοδοχειακο εξοπλισμο δεν φανταζομαι να ενδιαφερει κανεναν εεεε?
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Οι υπεράνω κυρίες με βρίσκουν απολύτως σύμφωνο.
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
239
Likes
1.276
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
εστω και την υστατη ωρα δηλωνω κι εγω την επιθυμια μου να παραβρεθω στην συναντηση,σχετικα καινουριος ειμαι κι εγω το παρακολουθω το φορουμ ομως απο περσι!
 

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
οκ και από εμένα, 2:15 με 2:30 στο Ζύθο για να γνωριστούμε :lol:
 

ΤΖΟΝ

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΡΙΒΙΕΡΑ
απουσια

ζητω συγγνωμη για την απουσια μου, αλλα δεν μπορουσα να μπω στο σαιτ κ να ενημερωθω για το ραντεβου. εχω το εξης εκνευριστικο προβλημα: στο σαιτ κ τα λινκ του μπορω ΜΟΝΟ απο τη δουλεια μου να μπω (κ δυστυχως δε μπορω να μπαινω συχνα). απο το σπιτι μου μπαινω στην αρχικη σελιδα, αλλα οταν προσπαθω να μπω στα λινκ (π.χ. φορουμ), προσπαθει μισο λεπτο περιπου, αλλα τελικα δεν με βαζει. αν εχει κανεις καμια προταση, δεκτη, αλλιως δεν μπορω να βλεπω το πληρες σαιτ.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
ζητω συγγνωμη για την απουσια μου, αλλα δεν μπορουσα να μπω στο σαιτ κ να ενημερωθω για το ραντεβου. εχω το εξης εκνευριστικο προβλημα: στο σαιτ κ τα λινκ του μπορω ΜΟΝΟ απο τη δουλεια μου να μπω (κ δυστυχως δε μπορω να μπαινω συχνα). απο το σπιτι μου μπαινω στην αρχικη σελιδα, αλλα οταν προσπαθω να μπω στα λινκ (π.χ. φορουμ), προσπαθει μισο λεπτο περιπου, αλλα τελικα δεν με βαζει. αν εχει κανεις καμια προταση, δεκτη, αλλιως δεν μπορω να βλεπω το πληρες σαιτ.
κρίμα!
σχετικά με το πρόβλημα που έχεις καλύτερα γράψτο στην ενότητα"περι του travelstories.gr",γιατί εδώ θα χαθεί...ίσως να μην πέσει στην αντίληψη των υπευθύνων,ή στείλε ένα προσ.μήνυμα στους διαχειριστές για να σε διαφωτίσουν γιατί εγώ πραγματικά δεν ξέρω πάνω σ αυτό που ρωτάς ...
 

kemcap

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
γαυδος
αγαπητη ρομαντικη γυναικα θα επιθυμουσα παρα πολυ να ημουν αναμεσα σας οπως περσυ με τον σουδιανο.ελπιζω και ευχομαι στο μελλον.
κυριακος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.742
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom