Ιδέες για έξτρα εισόδημα

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Όσες και όσοι θέλουν να αποκτήσουν πιστοποίηση για να γίνουν διαιτητές ή κριτές γραμμών στο τένις, αυτό το καιρό γίνονται σχολές Διαιτησίας σε διάφορες πόλεις της Ελλάδας.
Πχ αυτό το ΣΚ έγινε στη Βέροια.
Το μεθεπόμενο Σαββατοκύριακο γίνεται στην Πάτρα
ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ «National School» Σάββατο 2 και Κυριακή 3 Απριλίου 2022 - Πάτρα - efoa.gr
Θα γίνει και μια σχολή Διαιτησίας στις Σέρρες δυο βδομάδες μετά
ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ & ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΕΠΙΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Το κόστος είναι 70€, διαρκεί δύο μέρες, Σάββατο και Κυριακή
Να αναφέρω ενδεικτικά εδώ ότι στους τελευταίους διεθνεις αγώνες Davis Cup οι κριτές γραμμών πληρωνόταν με 50€ μεικτά ημερησίως για 2 ή τρία ματς.
Ο διαιτητής καρέκλας κοντά στα 100€
Συνηθως στα κάθε είδους τουρνουά υπάρχει ζήτηση βασικά για επιδιαιτητες, μετα για διαιτητές καρέκλας και τελευταίοι σε ζήτηση έρχονται οι κριτές γραμμών
 

christosk_7

Member
Μηνύματα
106
Likes
162
Κρυπτονομισματα και νταβατζιλικι απο Θεσσαλονικη. 12χρονοι και 14χρονοι "επενδυουν" λεφτα των γονιων τους για easy money

Στα άδυτα του CONCLAVIO
Εχει γίνει μεγάλο θεμα με αυτο ,,,, απο αλλον ενα μαιντανό του tiktok & instagram που προβάλει το πρότυπο - πως να γινεις πλουσιος χωρις να δουλέψεις
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Εμένα στο κόκκινο χαλί με μαύρη τουαλέτα
Α εντάξει, σε είδα αλλού κ πήρες κ το λάικ σου :bleh:
Τώρα επομένως ξέρω και για πού ήταν η εμφάνιση αυτή.
Και εις άλλα:lol:
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Έχω μπει σε μια πλατφόρμα που κάνει αγοραπωλησίες κρυπτονομισματων αυτόματα. Έβαλα 100 ευρώ και σε ένα μήνα διπλασιάστηκαν. Απλά θέλει κάθε μέρα να μπαίνεις και να πατάς ένα κουμπί 5 φορές ανά μερικά χρονικά διαστήματα. Σκοπεύω να τραβήξω πίσω το κατοσταρικο και να συνεχίσω με τα κέρδη. Οπότε ρίσκο = 0.
Ένας φίλος που μου το πρότεινε και το τρέχει αρκετό καιρό έχει φτάσει να βγάζει 35 ευρώ την ημέρα.
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
Μπορει επισης να αυξησει καποιος το εισοδημα του στελνοντας μου pm πουλωντας μου καμμια παλιοβεσπα του παππου μιας που αγοραζω τα παντα 🤪
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom