Ιδέες για έξτρα εισόδημα

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
θα ήθελα να σε δω γυρίζοντας στο σπίτι από ροζ ραντεβού να σε περιμένει η σύζυγος με παντόφλα επειδή της είπες ότι θα είσαι σε επαγγελματικό ραντεβού και σε έπιασε η κάμερα στο σύνταγμα να περνάς με τη λεγάμενη.... και εδώ κλείνω.
δεν έχει κανένας δικαίωμα να παραβιάζει την ιδιωτική σου ζωή με κανέναν τρόπο.
Αν πας με τη λεγάμενη στο Σύνταγμα ή πολύ τολμηρός είσαι ή πολύ μ@λ@κ@ς
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.929
Likes
40.765
Τις προαλλες εκανα βολτα στα παλιατζιδικα και βρηκα μια επιτραπεζια συρταριερα γραφειου που μου αρεσαν τα χερουλια των συρταριων για ψιλολογια γραφειου.
Οταν την πηγα σπιτι να την καθαρισω, το ενα συρταρακι ειχε μεσα ενα ασημενιο μενταγιον 925. Πολυ χαζος ο προηγουμενος, τη χρησιμοποιουσε για κοσμηματα αντι για συνδετηρες.
Ρε συ @gioannis13 λες να παω να παιξω τιποτε τελικα?
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.618
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
...... Σ΄ αγαπώ ........................
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.929
Likes
40.765
Με αφορμή αυτό που έγραψε η @fenia42 για το Depop (όπου συμφωνώ με τα χίλια με την όλη τοποθέτηση) να αναφέρω και το metabook, την ελληνική πλατφόρμα που μπορείς να πουλήσεις/αγοράσεις βιβλία δεύτερο χέρι. Προσωπικά είμαι σε μια διαδικασία που προσπαθώ να οργανώσω την βιβλιοθήκη μου και να κρατήσω μόνο βιβλία που θέλω πραγματικά να βρίσκονται σε αυτή, καθώς με τα χρόνια είχα μαζέψει και κάμποση "σαβούρα".

Σε γενικές γραμμές το νόημα είναι να βάζεις τα βιβλία μισή τιμή κάτω από αυτή που μπορεί να τα βρει κανείς σε ένα βιβλιοπωλείο, ούτως ώστε να έχει και νόημα το να μπει στην όλη μανούρα. Παρ' όλα αυτά αν έχεις κάποιο βιβλίο εξαντλημένο στα βιβλιοπωλεία αλλάζει το πράγμα. Για παράδειγμα εγώ έβαλα ένα παλιό βιβλίο πολύ δημοφιλή τα τελευταία χρόνια Έλληνα συγγραφέα σε πολύ υψηλή τιμή και έφυγε σχεδόν αμέσως. Πραγματικά δεν το πίστευα, καθώς δεν πρόκειται και για κάνα αριστούργημα.

Όπως και να 'χει προσωπικά έχω βγάλει κάποια χρήματα εδώ και μερικούς μήνες που το χρησιμοποιώ, την ίδια στιγμή όμως έχω αγοράσει και η ίδια βιβλία από εκεί, οπότε δεν ξέρω αν θα το χαρακτήριζα αξιόπιστη πηγή εισοδήματος. :p Επίσης-σε αντίθεση με άλλο κόσμο-αν ένα βιβλίο πιάνει πραγματικά ελάχιστα χρήματα δεν το ανεβάζω προς πώληση, επειδή θεωρώ βλακεία να μπαίνω στη μανούρα. Σκοπεύω να μαζέψω σε κάποια φάση κάποια που είναι σε καλή κατάσταση και να τα δωρίσω στο Βιβλιοπωλείο των Αστέγων.

Πάντως αν έχετε βιβλία για ξεφόρτωμα τσεκάρετέ το!
Χιλια ευχαριστω για την ιδεα. Δεν το ειχα σκεφτει ποτε και μου εβαλες την ιδεα. Εκτος του οτι ξεσκαρταρα σε μια εβδομαδσ ενα ραφι αχρηστα σχολικα βοηθηματα λογω Σεπτεμβριου που ολοι ψαχνονται, παιρνω αυτα που θα χρειαστουμε στο 1/3 της τιμης τους. Ειναι μια παραλληλη ανταλλακτικη αγορα που συμφερει ολους, και οσους δινουν και οσους αγοραζουν.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.118
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Χιλια ευχαριστω για την ιδεα. Δεν το ειχα σκεφτει ποτε και μου εβαλες την ιδεα. Εκτος του οτι ξεσκαρταρα σε μια εβδομαδσ ενα ραφι αχρηστα σχολικα βοηθηματα λογω Σεπτεμβριου που ολοι ψαχνονται, παιρνω αυτα που θα χρειαστουμε στο 1/3 της τιμης τους. Ειναι μια παραλληλη ανταλλακτικη αγορα που συμφερει ολους, και οσους δινουν και οσους αγοραζουν.
Χαίρομαι πραγματικά αν βοήθησα.
Είναι όπως το λες, συμφέρει και τις δύο πλευρές.
Προσωπικά στον ένα χρόνο που το χρησιμοποιώ έχω ξεφορτωθεί πολλά βιβλία που δεν ήθελα, ενώ έχω αγοράσει αρκετά πολύ αξιόλογα σε εξαιρετικές τιμές.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.033
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Επειδή υποψιάζομαι πως δεν έχει αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες, μια καλή και προσοδοφόρα αν το κυνηγήσεις και το δεις σοβαρά ενασχόληση είναι το onlyfans και τα συναφή.

Επίσης όποιος θέλει μπορεί να προσεγγίσει και να κάνει διαχείριση σε τουριστικά καταλύματα τύπου airbnb και όχι μόνο. Θα πάθετε πλάκα από το πόσοι πολλοί ιδιοκτήτες δεν έχουν ιδέα να χρησιμοποιούν το ίντερνετ και τις αντίστοιχες πλατφόρμες.
 

Michalis_K

Member
Μηνύματα
60
Likes
912
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη (2-7 Μαΐου)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ, Καμπότζη
Επειδή υποψιάζομαι πως δεν έχει αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες, μια καλή και προσοδοφόρα αν το κυνηγήσεις και το δεις σοβαρά ενασχόληση είναι το onlyfans και τα συναφή.

Επίσης όποιος θέλει μπορεί να προσεγγίσει και να κάνει διαχείριση σε τουριστικά καταλύματα τύπου airbnb και όχι μόνο. Θα πάθετε πλάκα από το πόσοι πολλοί ιδιοκτήτες δεν έχουν ιδέα να χρησιμοποιούν το ίντερνετ και τις αντίστοιχες πλατφόρμες.
Yes, Yes......:welcome:
1661946223406.png


Και όχι δεν είναι ο σύνδεσμος που οδηγεί στον λογαριασμό μου
 

duty_free

Member
Μηνύματα
892
Likes
3.076
Αν πας με τη λεγάμενη στο Σύνταγμα ή πολύ τολμηρός είσαι ή πολύ μ@λ@κ@ς
Mωρε ακομα και το Συνταγμα μπορει να ειναι (ξεκαρφωματικὼς) ασφαλες! Kαι τουναντὶον, καποιο δασακι απομακρυσμενο και σκοτεινο να σε μαρτυράει!

*** αληθινη ιστορια, ιστορια βγαλμενη απο τη ζωη ***

θυμὰμαι κὰτι πανὰρχαια χρὸνια (ὸταν ὴμανε νειὰτο δηλαδη και γκάζωνα σε ρομὰντζα, αγὰπες και λουλοὺδια), νὰ ανεβαίνω εις τὰς αθὴνας για να παρασύρω νεανιδας εις τον βορβορον της αμαρτὶας. Για να γὶνω πιο τζιπιὲς, ανηφοροὺσα εις τον λυκαβηττὸν - καθὸσον λὶαν πεὺκο και ως εκ τούτου, παραπετάσματα ασφαλείας.

Σε μιὰ δὸση το λεπόν, αραχθὲντες εις το ὰκρον του μεγα παρκιν αν θυμὰμαι καλὼς (λυκαβηττὼ, ε; ), σε σὺμπλεγμα λιγο μπερδεμὲνο, μὲ κυρὶα η οποὶα βασει του οικογενειακοὺ δικαίου θεωρεὶτο «πιασμενη», της ποὐλαγα (πουλοὺσα) σινεφιλισμο, οβερτουράροντας σενὰρια οπου νεραυλικὸς (αχ, δημοτικιά!) επισκεπτεται κυρια του Ψυχικου και της καμνει ενα κατι που μπορει να θεωρηθεὶ και ψυχικό. Ηταν πολυ δεκτική, εξεφραζε ενστάσεις για το αν παρουσιάζεται στὸν Ταρκόφκι και τον Καθρέφτη του καποιο σκηνικό αποχωρητηρίου, εγὼ τηλεφωνούσα τὸν Μπακογιαννόπουλα για περισσότερα επαϊόμενα, αλλά γρηγορα καταλαβαιναμε οτι ολα τοὺτα ὴντουσταν προφάσεις. Ὸλα εκεὶνα ὴσαν ὰλλοθια για να συνεχίσουμε/καταλὴξουμε το φεστιβὰλ σε χοτὲλ οδοὺ παραλλήλου της λεωφὸρου Αλὶμου, σχεδὸν επι της παραλιακιὰς, χοτέλι 20 ευρὼ για δυὸ ὼρες.

Και εκει που ἠμεθα εις το τσιρι μὶρι, ξαφνικὰ αισθάνομαι μεγα φὼς να με/μὰς λοὺζει, και να σκεπτωμαι τι εις τον φαλλὸν συμβαὶνει, εὶχαμε γὰρ δὼσει ραντεβοὺ νὺξ, πότε τέλεψε αυτή, πὸτε ξημὲρωσε και γιατὶ αργοὺν τελος πὰντων τα πετεινὰρια; Σηκωσα κεφὰλι αφὴνοντας τα πεδὶα ενὸς τιτανικοὺ cleavage, κοὺνησα τὸ βλὲμμα μοὶρες 190 και ειδον ενα τηλεοπτικὸ συνεργεὶο να γυρνὰ.

Οχι να επιστρὲφει, oχι! Απλὰ, εκανε γὺρισμα! Κὰτι δημοσιογρὰφοι πουθενὰδες, κὰποιοι προσκεκλημὲνοι ψωροκωστίζοντες, φὶρμες της ελληνικης δημοκρατιας μ αυτήνανε την αέναη παρακμη, δημοσιογραφια ΜΜΕ οπου εχει μπλεξει ο μοντερνισμός και το λάιφ στάιλ με την αμορφωσιά και την αγραμματοσύνη σε παράγοντα υποπολιτισμού, ένα κράμα κουτσομπολιού και δήθεν αποκάλυψης, που προσβάλλει την αισθητική ακομα και του πιο ζμπουτσαματικου.

Φὼτα καμερες πὰμε και καποιος ανθυποδημοσιογραφίζων μιλοὺσε με ὲνανε που δηλωνε του αυτου επιτηδευματος με τον Λὼρενς Ολιβιε και ενα μικροφωνο στην μεση – αυτο λυπόμουν περισσοτερο! Και εγὼ με την μανδὰμ να ειμαι στο κὰδρο, να εὶμαστε στο κὰδρο, οχι πρὼτο πλὰνο βεβαὶως αλλὰ σίγουρα στὸ κάδρο!

Ηλεκτριστὴκαμε αυτοστιγμεὶ και ἐπιασα να τρὲχω ο κιαρατὰς, νὰ φεὺγω χὲρι χὲρι με την τὺπισσα και με την κοὺτρα ημὼν χαμηλὰ ωσὰν την αντιστοιχον τοὺ Γιὼργου τον Γοὺκου οταν ετρεχε με οργανα της ταξεως προς το Μεταγωγὼν – πως; Δεν συνελὴφθη ποτές; Συγγνὼμη! Δεν ὴξερα! Κατηφορίζαμε κρυπτάμενοι, λοιπόν, γλυστρούσαμε στοὺς εγκρεμνοί του Λυκαβηττού, τσαλακωνομασταν αλλά ούτως έδει! Λιγο πιὸ μετα, κάμποσο πιο χαμηλα και μακρὰν του φακου, ηρεμησαμε και μου εὶπε η συνοδίνα μου, ὲχουσα μεγαλὺτερο πρὸβλημα προφανὼς, νὰ πὰω να ρωτὴσω λεπτομερείας. Και ποιο τσάνελε είστε και ποὶα εκπομπὴ και δεν με λὲτε , εὶχατε απευθεὶας σὺνδεση, α ὸχι ε; ωραὶα μπρὰβο και πὸτε θα προβληθεὶ αυτο το αγλαὸν προϊὸν ανθρωπὶνης πνευματικὴς δραστηριὸτητος για να σταθοὺμε κατανυκτικὼς να προσπορισθὼμεν σοφια σὲ 17 μερες χρὸνια πολλα.

Ο,τι μὰς εὶχε πεὶ εκεὶνος ο δημοσιογράφος-1, δεν μας εδωκε καθὸλου κουράγιο. Θα ἐπρεπε να παρακολουθοῦμε για τις επομενες 8 ημὲρες οχι απλὼς καποιες πεταμὲνες εκπομπὲς αλλὰ ολὰκερα κανὰλια πεταμὲνα! Σιγὰ μὴν το ὲκανα, δὲν τὸ αποτὸλμησα. Η ὰλλη δὲν μου εὶπε ποτὲς καὶτοι και μη απαντησις, εὶναι απὰντησις.

*** αληθινη ιστορια, ιστορια βγαλμενη απο τη ζωη ***
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Επειδή υποψιάζομαι πως δεν έχει αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες, μια καλή και προσοδοφόρα αν το κυνηγήσεις και το δεις σοβαρά ενασχόληση είναι το onlyfans και τα συναφή.
Κλαίω ! Όταν ήμουν αεροσυνοδός μου είχαν προσφέρει τρελά ποσά για φορεμένα καλσόν μου 😂
 
D

Delmem38110

Guest
για τον αντρικό πληθυσμό που δεν έχει ακόμα ονλυ φανς και θέλει να προχωρήσει. 🤣🤣🤣🤣


Hi Everyone!

We have an exciting announcement to make. We have a new project we are working on and need your videos. We will be licensing and paying you for this content.
What are we looking for?
1 to 10-minute solo jerk-off videos. No face is required!
What will we pay?
We will discuss the payment and terms privately with you.
How do you Apply?
All you have to do is fill out the form below and we will reach out to you.
If you have any questions feel free to ask below.
Click Here --->To Fill In the Form!
Get ready for some incredible jerk-off scenes
Note: If you are interested but don't have a video right now. Don't worry about that. Fill out the form and contact us first and we will send you a guideline of what we are looking for. If you do have a video then submit it
As this grows we are going to put out suggestions and advice for videos
We are hoping this will be an ongoing thing

Please note we are getting a lot of submissions and it will take us some time to reply to everyone.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.594
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom