Ικαρία Ικαρία

Vicky.K

Member
Μηνύματα
14
Likes
7
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική

xanthi3

Member
Μηνύματα
72
Likes
89
Καλησπέρα! Όπως πληροφορήθηκα πρόσφατα το πανηγύρι του Αγίου Ισιδώρου είναι πολύ όμορφο διότι είναι το πρώτο της ... Καλοκαιρινης σεζόν! Με πολύ κέφι!
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
Καλημέρα θα είμαι στην Ικαρία στις 13-15/5. Έχετε καμιά καλή πρόταση διαμονής στο Χριστό? Θέλω να είμαι κοντά στο πανηγύρι.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλησπέρα! Γνωρίζετε αν υπάρχει οργανωμένο κάμπινγκ στην Ικαρία;; Σας ευχαριστώ!
Όχι μέχρι πέρυσι. Μόνο ένα παράνομο στον Αρμενιστή (Λιβάδι) με σχεδόν μηδενικές παροχές και εγκαταστάσεις που πάντα είναι αμφίβολο αν θα υπάρχει κάθε νέα σεζόν.
 

Konstantinb

Member
Μηνύματα
214
Likes
933
Μια χαρά είναι το κάμπινγκ στο Λιβάδι, έχει όσα θα χρειαστείς. Αν δε λειτουργήσει φέτος μην αγχώνεσαι θα βρεις κάποιο πολύ οικονομικό δωμάτιο.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μια χαρά είναι το κάμπινγκ στο Λιβάδι, έχει όσα θα χρειαστείς. Αν δε λειτουργήσει φέτος μην αγχώνεσαι θα βρεις κάποιο πολύ οικονομικό δωμάτιο.
Δεν είναι οργανωμένο καμπινγκ και δεν θα έχει όσα θα χρειαστεί.
 

Konstantinb

Member
Μηνύματα
214
Likes
933
Αν είσαι 18χρονών και σε νοιάζει να έχεις να βάλει κάπου την σκηνή σου, να φορτίσεις το κινητό σου, να κάνεις το ντουζ σου, να είσαι στο κέντρο από τα πάντα και να δώσεις μηδαμινά χρήματα τότε είναι μια χαρά.
Για παραπάνω όχι δεν είναι.
 

Travelgirl96

Member
Μηνύματα
76
Likes
90
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Βόρειο σέλας
Καλησπέρα σε όλους! Σκέφτομαι να πάω το καλοκαίρι Ικαρία, Τέλος Αυγούστου, ιδανική τοποθεσία διαμονής τι μου προτείνετε;
 

VALANTIS_p

Member
Μηνύματα
151
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Kόστα Ρίκα

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.960
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα σε όλους! Σκέφτομαι να πάω το καλοκαίρι Ικαρία, Τέλος Αυγούστου, ιδανική τοποθεσία διαμονής τι μου προτείνετε;
Αν θέλεις παραθαλάσσια και με τη νυχτερινή ζωή σχετικά κοντά, ο Αρμενιστής που είπαν και τα παιδιά είναι μονόδρομος.
Αν θέλεις πιο ορεινά και δίπλα στα μπαρ, μένεις Χριστό Ραχών.
Αν το σκέφτεσαι για καμπινγκ, τοτε στο Νας.
Αν πάλι θέλεις λουτρά και είσαι κοντά στα 60, μένεις στον Κύρηκο ή στα Θερμά:haha:
Μη παραλείψεις να δεις και Φούρνους - Θύμαινα αν σε παίρνει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.680
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom