Ινδία Νεπάλ Ινδία - Νεπάλ

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
Σευχαριστω! Αληθεια ,πως φορτωθηκες ενα χρονο???:roll:
Tι να σου πω ουτε εγώ κατάλαβα.....
Είχα γράψει όταν γράφτηκα στο forum την ημερομηνία γεννήσεως μου.
Μου έβγαζε (μέσα σε παρένθεση....45-τα έτη μου)..
Ε... στις 9 του Μάρτη (προ εξαημέρου δηλαδή), που είχα τα γενέθλιά μου...., για κάποιο ανεξήγητο λόγο...:roll:, ξαφνικά τα 45 ...γίνανε 46 :mad:, μέσα σ'ενα βράδυ....:haha:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Νασαι παντα καλα,γεματη ορεξη για ταξιδια!!!!:clap::clap::clap::clap:
Υ.Γ. Και φυσικα σε βρισκω μπεμπουλα ακομα γλυκια μου! Χρονια σου πολλα!!!:love2:
 

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
Νασαι παντα καλα,γεματη ορεξη για ταξιδια!!!!:clap::clap::clap::clap:
Υ.Γ. Και φυσικα σε βρισκω μπεμπουλα ακομα γλυκια μου! Χρονια σου πολλα!!!:love2:
Τι να κεράσω?? (Δεν θυμάμαι εσένα σε πλήρωσα ή όχι :D).
Πάντως είναι γεγονός τώρα βγάζω δόντια..:haha:
Άσχετα με την πλάκα, σ'ευχαριστώ πάρα παρα πολύ για τα καλά σου λόγια και τις ευχές. Και γω εύχομαι να είμαστε όλοι καλά, να ταξιδεύουμε και να γράφουμε ωραίες ιστορίες..:lol:
 

williamgr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Μέλι, να προστεθώ κι εγώ στην ομάδα των ανθρώπων που λάτρεψαν την αφήγησή σου και να πω πως αισθάνθηκα πραγματικά σαν αν ήμουν κι εγώ εκεί.

Μιλώντας για εκεί όμως, ο ακριβής λόγος που σου στέλνω είναι πως από τις 16 έως τις 27 Ιούνη θα πάω κι εγώ Ινδία - Νεπάλ με τη μητέρα μου (εγώ 25, αυτή λίγο κάτω από τα 60) και έχω μερικές ερωτησούλες κυρίως για διαδικαστικά θέματα. Θα μπορούσα να σε απασχολήσω με 5-10 ερωτήσεις?

Θα το εκτιμούσα πολύ αν μου δινόταν αθτήν η δυνατότητα, αλλά προφανώς καταλαβαίνω αν δεν έχεις χρόνο :)

Ευχαριστώντας σε ξανά για αυτή τη μαγική αφήγηση και ελπίζοντας να τα πούμε σύντομα,

Βασίλης
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Σευχαριστω για τα καλα σου λογια,χαιρομαι που σου αρεσε!!:)
Οτι θελεις,ευχαριστως να σε βοηθησω...Αν θες ανοιξε και θεμα ,για να σου απαντησουν κι άλλοι..
Πολυ μου αρεσει που θα πας με τη μητερα σου!!:clap::clap::clap:
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
meli υπέροχη η αφήγηση σου,ένιωσα για λίγο ότι ήμουν κι εγώ εκεί μαζί σας και μουσκευόμουν από τον μουσώνα της μαγικής Ινδίας!Επίσης ξαναβρέθηκα νοερά στο λατρεμένο μου Νεπάλ (έχω γράψει κι εγώ την ταπεινή μου ιστορία) και θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου ότι η Κατμαντού όπως και ολόκληρο το Νεπάλ αποπνέει ένα μυστήριο αλλιώτικο!!!Η ιστορία σου μου έκανε ακόμη πιο έντονη την επιθυμία που ήδη έχω σε μεγάλο βαθμό να επισκευτώ την Ινδία και να βιώσω όλα αυτά τα παράξενα και περίεργα αυτής της τόσο διαφορετικής χώρας!Σου έυχομαι πάντα τέτοια συναρπαστικά ταξίδια!!!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
meli μου άρεσε πολύ η ιστορία σου! Και οπως ειπε και ο soudianos ο επίλογος είναι πολύ καλος. Καλά ταξίδια σου ευχομαι.
 

markos:)

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ-ΝΕΠΑΛ
Ταξίδι-Όνειρο
τον κόσμο όλο ;)
Μελι, θα πάω Ινδία-Νεπάλ σε ένα μήνα περίπου... με ενδιαφέρει να μάθω για τα τραίνα;;; Σούπερ η ιστορία σου!!!!!!!!!! ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.724
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom