Ινδία Ινδία-αεροπορικά κι ότι άλλο προκύψει.

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
Τα μηνύματα πρέπει να γράφονται στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ για να είναι ευανάγνωστα. Η χρήση των greeklish απαγορεύεται στο φόρουμ.
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
η villi μαλον ειναι ινδία,,ξέχασα να της πω για το οδοστρωμα και τις απειρες λακουβες και να φοράει κράνος στο λεωφορειο λόγω αναταράξεων..ελα βιλι που εισαι βιλλι...
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Εκει πρεπει να ειναι η τυχερουλα! Να της ευχηθουμε να περναει υπεροχα!
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
o.k. ας περασει καλα να μας πει και σε μας τι λεει.ΑΑ...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Σκέφτομαι για ένα ταξάκι στην Ινδία τον Μάρτιο. Δυστυχώς τελικά μπορώ να πάρω μόνο 10 μέρες άδεια έτσι αποφάσισα να κινηθώ προς Ρατζαστάν, Βαρανάσι και Άκρα. Το πρόγραμμα πάνω κάτω είναι αυτό:
Day 01 : Arrive Delhi
Day 02: Delhi - Varanasi ( Flight)
Day 03: In Varanasi
Day 04 : Varanasi - Agra ( Train)
Day 05 : Agra -Jaipur
Day 06 : Jaipur Sightseeing's
Day 07 : Jaipur - Jodhpur
Day 08: Jodhpur Sightseeing / Jodhpur - Udaipur
Day 09 : Udaipur
Day 10 : Udaipur - Delhi (flight)
Day 11 : Delhi (Departure)
Προσπαθώ να πάρω τιμές από ταξιδιωτικούς πράκτορες εκεί και η καλύτερη τιμή που έχω πάρει είναι Ε 600 το άτομο και περιλαμβάνει διαμονή με πρωινό 10 βράδια σε ξενοδοχεία 3*, μετακινήσεις με αυτοκίνητο, τρένο και 2 εσωτερικές πτήσεις και τις εισόδους στα αξιοθέατα χωρίς ξεναγό.
Θα σας ήμουν πολύ ευγνώμων αν μου λέγατε τη γνώμη σας τόσο για το πρόγραμμα όσο και το κόστος. Να το ψάξω περισσότερο?
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Θα σου βγει η γλώσσα αλλά - από πλευράς κόστους - μάλλον καλά μου ακούγεται (δεν ξέρω βέβαια τα σύγχρονα τιμολόγια, αλλά...).
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Ευχαριστώ babaduma.
Khimsar ή Osian έχει πάει κανείς? Να βγάλω Udaipur και να βάλω ένα απο αυτά ή δεν αξίζει το κόπο?
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Με το που θα πατησεις Ινδια κατευθειαν Βαρανασι ε? Δεν το αφηνεις για το τελος?
Έχεις δίκιο.Και γω νομίζω πρέπει να πάει στο τέλος. Θα το αλλάξω!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.494
Likes
8.009
Αμα θες δες και αυτη τη διαδρομη...Κινηθηκαμε στα ιδια μερη, με τη διαφορα οτι με το που φτασαμε Δελχι φυγαμε αμεσως για Αγκρα... κερδισαμε αρκετο χρονο ετσι... Μετα συνεχισαμε Τζαιπουρ, Τζοντπουρ, Ουνταιπουρ (δυστυχως κι εμεις ειχαμε μονο 10 μερες στη διαθεση μας κι ετσι χασαμε Τζαισαλμερ) ... αυτες οι διαδρομες εγιναν με Ι.X. Μετα με εσωτερικη πτηση Ουνταιπουρ-Βαρανασι και τελος παλι εσωτερικη πτηση Βαρανασι-Δελχι...
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Όντως και την είχα διαβάσει την ιστορία και πάλι κόλησα στο πρόγραμμα του πράκτορα! Τα άλλαξα τόσες πολλές φορές που δεν είχα καταλάβει ότι κατέλυξα στο πρόγραμμα σου Vario! Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.703
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom