Ισοθερμικά εσώρουχα

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.155
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αντε μοντελακι θα γινεις... ολα καινουρια. Φανελακια, κολαν, μπουφαν... κι επειδη παπουτσια δεν βρηκες ακομα σου εχω προταση...
a4.bp.blogspot.com__0q5sDZxB_Jg_SRk8DXaL0LI_AAAAAAAAEE4_irNrYDWuEvE_s400_3.jpg
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
καταλαβαινω οτι τα ισοθερμικα παιρνουν τη θερμοκρασια του σωματος αλλά αν φοράω ενα μπλουζάκι απο κάτω δεν θα λειτουργεί? :xmas_evil: προσπαθω να βρω λύση καθώς σίγουρα θα αλλεργιαστώ..
Να σου κανω μια ερωτηση?Οπως βλεπω το επομενο σου ταξιδι ειναι βουδαπεστη.
Αυτα ολα τα ισοθερμικα το θες για καποιο αλλο που προγραμματιζεις για ισλανδια ή οντως για βουδαπεστη?

Γιατι ειναι πολυ υπερβολικα ολα αυτα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.155
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μαλλον για το ταξιδι ονειρο τα θελει (home). Ε, ειναι μια εναλλακτικη λυση για να ζεσταθει φετος το χειμωνα...
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Να σου κανω μια ερωτηση?Οπως βλεπω το επομενο σου ταξιδι ειναι βουδαπεστη.
Αυτα ολα τα ισοθερμικα το θες για καποιο αλλο που προγραμματιζεις για ισλανδια ή οντως για βουδαπεστη?

Γιατι ειναι πολυ υπερβολικα ολα αυτα.
Αυτό ξέμεινε απο τις άλλες φορές που πήγα Βουδαπέστη αλλά ναι..Λονδίνο, Βρυξέλλες, Βουδαπέστη και τις μέρες που θα είμαι Βουδαπέστη θα έχει χιόνι κ -8...Τα ταξίδια τα απολαμβάνω μόνο περπατώντας οπότε το κρύο δεν θέλω να με αποθαρρύνει :xmas_mrgreen:
Δεν μου αρέσουν τα ταξίδια χειμώνα αλλά θα το δοκιμάσω φέτος θέλω να είμαι όμως όσο γίνεται προετοιμασμένη..
Θεωρείς οτι δεν θα μου χρειαστεί το ισοθερμικό?
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
ρε τριπακια σιχάθηκα, τι παπούτσια είναι αυτά?Ε αν δεν γλυστράνε το συζητάω :xmas_mrgreen:
μπα, "home" τυγχάνει να ειναι το Λονδίνο δεν χρειάζομαι ισοθερμικά εκει :xmas_wink:
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
:xmas_biggrin: το ελυσα το πρόβλημα θέρμανσης του σπιτιού, καίω τα βιβλία και τις εγκυκλοπαίδειες μου, κράτησα μόνο αυτές που έχουν άρθρα για κρυοπαγήματα και πείνα!
Ενδοξες μέρες στο τζάκι ρίχναμε κ κανα κάστανο κανα κοψιδι..τώρα...άδεια η φουφου :xmas_razz: με το τελευταίο δώρο Χριστουγέννων πήρα τα ισοθερμικά γι' αυτο μαλλον θα τα επιστρέψω :xmas_mrgreen:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Nena κοιτα εγω ποτε δεν ειχα παρει μαζι μου ισοθερμικα.

Αλλα αν εσυ κρυωνεις ευκολα να παρεις,εσυ το ξερεις αυτο.Απλα λιγο υπερβολικα μου ακουστηκαν και τιποτα παραπανω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.115
Likes
41.395
Εγώ τα φοράω και στην Αθήνα όταν έχει πολύ κρύο. Κάθε άνθρωπος έχει διαφορετική αίσθηση του κρύου.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.155
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγώ τα φοράω και στην Αθήνα όταν έχει πολύ κρύο. Κάθε άνθρωπος έχει διαφορετική αίσθηση του κρύου.
Αμα ειναι κρυοκωλος εχει και διαφορετικη αισθηση του χιουμορ.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
κορίτσια, με κίνδυνο της σωματικής μου ακεραιότητας πήρα κ γω, το μπουφάν (ελπίζω να είναι όντως αντιανεμικό και αδιάβροχο...το θέμα είναι αν αντέχει σταγόνες ή βροχή με το τουλούμι), το μπλουζάκι που όμως και μονο που το βλέπω αλλεργιάζομαι κ δεν νομίζω να το κρατήσω και το κολαν που ναι θα το κρατήσω αν κ αντρικό large!!!!αερατος καβάλος!:xmas_mrgreen:

kleopatra ειχες καπου αναφερει για μποτες χιονιού..μου λες περισσότερα?τι μαρκα κ αν οντως δε γλυστρανε?

:xmas_wink:
Τετοιες μποτες ειχαν τα Λιντλ ακριβως ΣΗΜΕΡΑ ..α οχι λες κατι αλλες που ειχα παρει απο το Φωκα ..αλλα αυτες ειναι οι μποτες του αστροναυτη..εχουν και κατι βεντουζακια και κολλανε στο χιονι.Φανταζομαι θα τις εχει και στα μαγαζια με ειδη σκι ..αλλα τσιμπητερες στην τιμη.Εγω τις ειχα παρει 50 στις εκπτωσεις .Δεν γλυστρανε .
Ωστοσο και αυτες του Λιντλ δεν ειναι κακες ..τρακτερωτες απο κατω και απο πανω αδιαβροχο υφασμα με γουνα απο μεσα.Παντως νενα εγω τα τελευταια χρονια βλεπω και στα απλα μαγαζια με παπουτσια πολλες τετοιου τυπου.Ευκολα θα βρεις κατι πιστευω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom