Ιστορία του Μήνα - Απρίλιος - Μάιος 2016

Ιστορία του Μήνα - Απρίλιος - Μάιος 2016 (3 ψήφοι)

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.806
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Δυστηχώς με πρόλαβαν τα γεγονότα και ξέχασα να ψηφίσω... την Παρασκευή πριν το τριήμερο μου ήρθε η απόλυση κατάκεφαλα..

Συγχαρητήρια σε όλους που αφιερώνουν χρόνο και γράφουν αυτές τις εξαιρετικές ιστορίες. Σας ευχαριστούμε!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Συγχαρητήρια σε όλους !!

3/3 αλλά χωρίς να "πιάσω" όλες τις θέσεις!! ΄Εγινε γιατί "έπιασα" και τις δύο ιστορίες από την μια ισοβαθμία...:clap: Ούτε στοίχημα να ήτανε....
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Δυστηχώς με πρόλαβαν τα γεγονότα και ξέχασα να ψηφίσω... την Παρασκευή πριν το τριήμερο μου ήρθε η απόλυση κατάκεφαλα..

Συγχαρητήρια σε όλους που αφιερώνουν χρόνο και γράφουν αυτές τις εξαιρετικές ιστορίες. Σας ευχαριστούμε!
Ωχ! :oops:
Παρά τις προσωπικές σου δυσκολίες όμως δεν χάνεις τα τεκταινόμενα στο φόρουμ. :)
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Για άλλη μια φορά ευχαριστώ εκείνες και εκείνους που διαβάζουν τις ιστορίες μου. Αυτό είναι και το ζητούμενο από όσους γράφουν: να δίνουν πληροφορίες για τα μέρη που πήγαν. Βέβαια εκτός από αυτό, είναι και ορισμένοι εδώ που τα γράφουν και πολύ όμορφα. Αυτοί αξίζουν ακόμα πιο πολύ το μπράβο.
Για την παρούσα ψηφοφορία ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι η αγαπημένη Ισλανδία θα αποσπούσε τις περισσότερες ψήφους!!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.853
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Τρεις από τις πέντε ψήφησα.
Συγχαρητήρια σε όλους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.733
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom