Aegean Airlines Καθυστερήσεις Aegean

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
259
Likes
641
Σας είπανε το λογο της καθυστέρησης? Ακριβώς το ίδιο έγινε σε εμένα τον Ιούνιο, μιλανο-αθηνα-μυκονος, και δεν εβγαλα άκρη. βέβαια στα τελευταία email που ανταλλάξαμε χρησιμοποιούν την απεργία που είχε τότε το μαλπενσα, ενώ εκείνη την ημέρα δεν μας είπαν τίποτα. Και φυσικά δεν έφταιγε η απεργία. Σε αντίθεση με πτήση της airfrance που είχα τον Αύγουστο, καθυστερησε λιγότερο από 4 ώρες και πήραμε αποζημίωση 300€. Μέσα σε μια εβδομάδα τα κατέθεσαν. Να κάνεις αίτηση για αποζημίωση.
Ούτε εγώ έχω βγάλει άκρη προς το παρόν.

Έχω κάνει το αίτημα αποζημίωσης 13 εργάσιμες ημέρες τώρα. Γύρω στις 9 μέρες πριν μου ήρθε ένα αυτόματο e-mail να συμπληρώσω τα τραπεζικά μου στοιχεία αν ξέρω πως δικαιούμαι αποζημίωση. Το έχω κάνει αλλά καμία ενημέρωση ακόμα.

Τους πήρα τηλέφωνο μου είπαν να περιμένω. Για να δούμε.
 

rafaela 14

Member
Μηνύματα
31
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Ούτε εγώ έχω βγάλει άκρη προς το παρόν.

Έχω κάνει το αίτημα αποζημίωσης 13 εργάσιμες ημέρες τώρα. Γύρω στις 9 μέρες πριν μου ήρθε ένα αυτόματο e-mail να συμπληρώσω τα τραπεζικά μου στοιχεία αν ξέρω πως δικαιούμαι αποζημίωση. Το έχω κάνει αλλά καμία ενημέρωση ακόμα.

Τους πήρα τηλέφωνο μου είπαν να περιμένω. Για να δούμε.
Περίμενε, θα σου απαντήσουν, απλά καθυστερούν. Και ανάλογα με την απάντηση βλέπεις τι κάνεις.
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
259
Likes
641
Περίμενε, θα σου απαντήσουν, απλά καθυστερούν. Και ανάλογα με την απάντηση βλέπεις τι κάνεις.
Μου απάντησαν χτες το απόγευμα! Μέσα σε 15 μέρες θα πάρω τα χρήματα! :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.796
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom