Γενικά Καλοκαιρινές Διακοπές στα 18

giannis-nexus

Member
Μηνύματα
58
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ ΜΕΞΙΚΟ
σαντορινη να πατε,το εκανα περσυ εγω με την κοπελα μου και βγηκε και οικονομικα κ ολα πολυ ωραια..αν ψαξεις στο booking θα βρεις..και δν χρειαζεται ουτε μεταφορικα ουτε τπτ,με το κτελ σε ολα τ μερη το πολυ σε 25 λεπτα..στειλε μου inbox να σου στειλω που μειναμε..θα περαστε σουπερ..!!
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.019
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Σκέψου Σίφνο ή Μήλο! Η Μήλος φανταστικές παραλίες και η Σίφνος πολυ γραφική και ρομαντική. Επίσης η Σίφνος ειναι μικρό νησακι, οποτε δεν παίζει θέμα που δεν θα υπάρχει αμάξι... Και η Σαντορίνη μια χαρά είναι αλλα πολύ τουριστική και με χαλάει λιγο προσωπικά! Αν οι ημερομηνίες είναι σταρνταρ μπορεις να κλείσεις απο νωρις για να βρεις καλες τιμες!
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Τσέκαρε και μία Αμοργό! Ακόμα και κάμπινγκ στην Αιγιάλη θα είστε μια χαρά! Βολτίτσες στο νησί, άραγμα στην παραλία, και το βραδάκι ψημένες ρακές στα μπιτσόμπαρα ή κοκτειλάκια στο χαλαρό στην πόλη! Παρείστικο κλίμα όμορφο νησί!
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.019
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Frenchman συμφωνώ! Η αμοργος ειναι το αγαπημένο μου νησί! Αλλά χωρίς αμάξι αμοργο, δε λέει! Μεγάλο νησί με άσχημο οδικό δίκτυο και κακές συγκοινωνίες! Επίσης για 18 ετών και πρωτο ταξίδι δε ξέρω... Τουλάχιστον εγώ άλλα έψαχνα τότε...μετά κατάλαβα!:haha:
 

AnastasiaZa

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σαντορίνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη
Σας ευχαριστώ πολύ όλους ! Η αλήθεια είναι ότι για Αμοργό κι εγώ έχω ακούσει ότι είναι από τα ομορφότερα νησιά των Κυκλάδων αλλά ότι θέλει οπωσδήποτε αμάξι αν θες να πηγαίνεις με την άνεση σου σε όλες τις παραλίες ! Σίφνο έχω ακούσει πολύ καλά λόγια , για Φολέγανδρο ξέρετε τίποτα; κάτι άκουγα πρόσφατα..
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.019
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Όμορφη ειναι! Μικρό νησάκι επίσης, με χαλαρή διασκέδαση αλλα το έχουν καβαλήσει λίγο! Ειναι αρκετά ακριβή δυστυχώς...
 

greco

Member
Μηνύματα
1.149
Likes
3.325
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Οπωσδηποτε αμαξι για Σκοπελο!
 

AnastasiaZa

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σαντορίνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη
Οκ την αποκλείω τότε ! Αν έχετε ιδέες για κάποιο άλλο νησί ή να προσθέσετε πάνω σε αυτά που ήδη είπαν, καλοδεχούμενες οι απαντήσεις :)
 

despina33

Member
Μηνύματα
23
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Εγω θα σου ελεγα Κρήτη. Σπουδάζω εδω πρωτη χρονιά και παροτι δεν εχω αμάξιεχω δει πολλά μερη! Επίσης εχει πολύ καλες συγκοινωνίες.!
 

AnastasiaZa

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σαντορίνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη
Θα μ'άρεσε πολύ αλλά βλέπεις είμαι κι εγώ από Χανιά και έλεγα να κάνω κάτι διαφορετικό φέτος :p
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Άμα θέλεις όλα γίνονται! Μπορείτε να έχετε ως βάση την Αιγιάλη και να νοικιάσετε τις 2 από τις 5 μέρες ένα ματιζάκι και να είστε μια χαρά! 1η και 5η μέρα αράζετε Αιγιάλη ούτως η άλλως, και τις μέρες που θα έχετε τουτου πηγαίνετε και Αγ. Αννα και Μούρο άνετα!

Από κει και πέρα, κι εγώ Σαντορίνη θα επέλεγα. Σκιάθος επίσης ωραία. Ακριβά νησιά και τα 2 αλλά άμα το ψάξεις την βγάζεις οικονομικά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
885.981
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom