Ιταλία Καλοκαιρινές διακοπές στην Ιταλία

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Αν και προσωπικά δεν έχω πάει, αλλά από πρόσφατες θετικές περιγραφές της αδερφής μου θα σου έλεγα να σκεφθείς και την περίπτωση της Σαρδηνίας. Είδα φωτογραφίες από Principe, Costa Esmeralda & La Pelosa και έχω πάθει την πλάκα μου. Νομίζω πως για την πρωτεύουσα του νησιού Κάλιαρι πετάει και η Volotea από Αθήνα, οπότε τσέκαρε και αυτή την περίπτωση (αλλά και transit με Alitalia μέσω Ρώμης εύκολα προσεγγίζεται)

Θάνο, πες της σε παρακαλώ να μας πει δυο λόγια γιατί είναι ένας από τους στόχους μου. επειδή δεν υπάρχουν πληροφορίες σχετικά με την Σαρδηνία στο φόρουμ, όταν θα έχει λίγο χρόνο ας μας πει πώς πήγε, πού έμεινε, πώς κινήθηκε, κλπ.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θάνο, πες της σε παρακαλώ να μας πει δυο λόγια γιατί είναι ένας από τους στόχους μου. επειδή δεν υπάρχουν πληροφορίες σχετικά με την Σαρδηνία στο φόρουμ, όταν θα έχει λίγο χρόνο ας μας πει πώς πήγε, πού έμεινε, πώς κινήθηκε, κλπ.
+1 👍
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.370
Likes
3.426
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Τις ημέρες του Πάσχα που θα τη δω, θα τη ρωτήσω λεπτομέρειες. Για την ιστορία είχε βρεθεί εκεί αρχές φθινοπώρου του 2017 και θυμάμαι είχε ταξιδέψει μέσω Ρώμης για Κάλιαρι με Alitalia. Θυμάμαι επίσης ότι της είχε αρέσει πολύ το Κάλιαρι το οποίο όπως μου είπε είχε κάτι έντονα αραβικό (από φωτογραφίες που έχω δει θύμιζε όντως λίγο Αλγέρι, λίγο Βαλέττα, ως προς τα χρώματα), ειδικά στην παλιά πόλη του,. Aπό το Κάλιαρι πήγαν και προς Costa rei με λεωφορείο. Περισσότερες λεπτομέρειες σύντομα
 

EleRia

Member
Μηνύματα
12
Likes
13
Καλημερα σε όλους κ καλα ταξιδια! Το σκεφτόμαστε κ εμεις για Σαρδηνία φέτος με τον σύζυγο…. Αν κάποιος εχει εμπειρία απο ταξίδι εκεί ας μας πει δυο λόγια μήπως κ βγάλουμε καμία άκρη… εμένα με ενδιαφέρει πολυ το θέμα παραλίας μιας κ ειμαι ο τύπος του ‘μπορώ να λιώσω ολη μέρα στην ξαπλωστρα’! Ενταξει δεν θα το κανω εκει αν παμε, θέλω να δω τα γύρω μέρη, αλλα σιγουρα θα ήθελα να υπάρχουν επιλογές σε παραλίες για ενα ευχάριστο μπάνιο… Καλοκαιρινες διακοπές θα ειναι…
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom