Καλυτερη δουλεια για να ταξιδευεις;

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Όχι να γεμίσει, απλά σε πολλούς τομείς είναι απαραίτητη προϋπόθεση. Και το ξέρεις.
Το ξερω, δεν συμφωνω και ως εργοδοτης δεν το εχω ζητησει απο κανεναν υποψηφιο, ουτε μ' ενδιαφερει να ξερω αν πηγε ή οχι και για ποιο λογο κανενας ανθρωπος. Κι αυτοι που το ζητουν το κανουν γιατι φοβουνται μην διακοψει ο υπαλληλος την εργασια του για να παει να εκπληρωσει τη θυτια του. Εκτος κι αν προκειται για στρατοκαυλους χρυσαυγιτες.


Στη συνέχεια προσπάθησα να καταλάβω τα γραφόμενα σου τα οποία κατά τη γνώμη μου ήταν λίγο συγκεχυμένα.
Αυτο να το παρω σαν ειρωνια ή επειδη δεν σ' αρεσει να ειρωνευεσαι να το εκλαβω ως αμεση προσβολη; ftw δεν με πειραζει ο,τι κι αν ειναι.

Δεν πρόκειται να μπω στη διαδικασία να σου εξηγήσω γιατί δεν τον απαξιώνω γιατί πολύ απλά δεν με ενδιαφέρει να σε πείσω. Έχεις την άποψη σου και εγώ τη δική μου.
Παρ'ολ'αυτα μας ποσταρες ενα βιντεο. Η αληθεια ειναι πως δεν με επεισες αλλα μου προσφερες αφθονο γελιο, οποτε σ' ευχαριστω.

Με πείραξε ο χαρακτηρισμός που χρησιμοποίησες, όχι η άποψη σου.
Λυπαμαι αν σε πειραζει αλλα δεν μπορω να αλλαξω αποψη για να μην σε στεναχωρησω. Αν θες μπορω να γραψω υποκριτικα πως ο στρατος ειναι ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ (μπορω να βρεω και επιχειρηματα αμα θες).

Και δεν απευθύνθηκα μόνο σε σένα στο πρώτο μου πόστ.
Κι εγω γραφω μονο εξ' ονοματος μου και απαντω μονο στα σχολια που με αφορουν και σε οσα δεν συμφωνω.
 

kostasdoboj

Member
Μηνύματα
53
Likes
35
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Αυτο να το παρω σαν ειρωνια ή επειδη δεν σ' αρεσει να ειρωνευεσαι να το εκλαβω ως αμεση προσβολη; ftw δεν με πειραζει ο,τι κι αν ειναι.
Δεν είναι ούτε ειρωνεία, ούτε προσβολή. Είναι η άποψή μου. Αν σε προσέβαλα πάντως, απολογούμαι.

Παρ'ολ'αυτα μας ποσταρες ενα βιντεο. Η αληθεια ειναι πως δεν με επεισες αλλα μου προσφερες αφθονο γελιο, οποτε σ' ευχαριστω.
Δεν το πόσταρα για να σε πείσω.Σου είπα ότι δεν με ενδιαφέρει να σε πείσω.

Λυπαμαι αν σε πειραζει αλλα δεν μπορω να αλλαξω αποψη για να μην σε στεναχωρησω. Αν θες μπορω να γραψω υποκριτικα πως ο στρατος ειναι ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ (μπορω να βρεω και επιχειρηματα αμα θες).
Δεν σου ζήτησα να αλλάξεις γνώμη, ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. Στο λέω άλλη μια φορά, δεν με πείραξε η άποψη σου, με πείραξε ο χαρακτηρισμός σου. Όσο για τα περί τέλειου επαγγέλματος, είναι καθαρά υποκειμενικό ποιο είναι και ποιο όχι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom