Καλός σας βρήκαααααααα!!!!

vasogk

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Την καλημέρα μου σε όλους του χρήστες του ποιο όμορφου φόρουμ στο ιντερνετ!!!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλως ηρθες στην παρεα! για πες μας για τις ταξιδιωτικες εμπειριες σου δυο λογια.
 

vasogk

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
:(δυστηχως δεν εχω πολλες ταξιδιωτικές εμπειρίες μιας και πριν λιγο τελείωσα με τις σπουδες μου και δεν είχα την δυνατότητα μεχρι τωρα για πολλα ταξιδια καποια απο αυτα που εχω κάνει είναι
;)εξωτερικο μονο Γαλλία Βουλγαρία και Τουρκία

;)εσωτερικό νησιά Ρόδος Σάμος Κέρκυρα και Θάσος όσο για την υπόλοιπη ελλαδα εχω Ταξιδέψει σε όλη την μακεδονία και θράκη θεσσαλία στερεά ελλαδα και Ιωαννινα

αυτα τα λίγα μόνο :(ελπίζω στο μέλλον να μου δωθεί η ευκαιρία να κάνω πολλα ταξίδια μιας και μου αρέσουν πολυ. και θα ξεκινήσω με τον Σεπτέμβριο που θέλουμε να πάμε Τυνισια για Γαμήλιο Ταξίδι
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2:
Μια χαρα ειναι αυτα για αρχη , με το καλο και η Τυνησια!
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Καλώς ήρθες, καλά ταξίδια με το κορυφαίο αυτό του γάμου σου
Οι ευχές μας θα σε συνοδεύουν
 

vasogk

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
σας ευχαριστώ πολύ όλους.
το φορουμ με βοήθησε πολύ για να αποφασίσω οτι τελικά θέλω τυνησία καλα ταξίδια σε όλους και σίγουρα και τα επόμενα ταξίδια που θα κάνω θα εξαρτηθούν απο όσα θα διαβάσω απο εσας εδω;)
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
εκτος την Τυνησια σκεψου και την Αιγυπτο... αλλη μαγεία!, αλλα και τα δυο καλα ειναι! Θα σου αρεσει οποιο κι αν διαλέξεις...
 

vasogk

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Στην αρχή ειμασταν αναμεσασ στην Αιγυπτο και την τυνησία αλλα τελικα΄είπαμε για Τυνισία γιατι μας εντυπωσίασε 1 η βόλτα με καμήλα 2 τζιπ 4Χ4 και 3 η βεδουίνικες βραδιές
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Στην αρχή ειμασταν αναμεσασ στην Αιγυπτο και την τυνησία αλλα τελικα΄είπαμε για Τυνισία γιατι μας εντυπωσίασε 1 η βόλτα με καμήλα 2 τζιπ 4Χ4 και 3 η βεδουίνικες βραδιές
:welcome:κι από μένα. Το Νο 3 ξέχνα το. Σικέ. Το πιο καλό το Νο 2 αλλά και η επίσκεψη στα υπόσκαφα της Matmata και στις οάσεις και το κορυφαίο το τρενάκι κόκκινη σαύρα.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
να σου πω την αποψη μου για τις σκεψεις σου, γιατι τα εχω κανει και τα δυο ταξίδια και εχω μετρο συγκρισης, αυτο δεν σημαινει οτι δεν πέρασα καλα και στα δύο μέρη, ισα ισα μου αρεσαν και τα δυο παρα πολυ. Λοιπόν,και στην Αιγυπτο κανεις βολτα με καμηλα στην Ερημο αν θες, ειναι προαιρετικο...το θεμα του τζιπ, εντάξει, καλο ειναι αλλα μονο 2-3 ανεβοκατεβασματα σε ενα κομματι της ερημου αξιζει πραγματικα και κανεις 3-4 ωρες βολτες με λιγοτερα ατομα απ'οτι στο λεωφορειο, οχι κατι extreme. Βεβαια ειναι ωραια εκεινη η εκδρομη... Τέλος η Βεδουίνικη Βραδιά ειναι ενα φολκλορικό σοου που κανεις καποια παρομοια βραδια και στην Αιγυπτο αν θες.
Δεν θελω να σε αποτρέψω απο την επιλογή σου, αλλα το μονο σημειο που μπορει να μην κανεις την Αιγυπτο ειναι το οικονομικο, μιας και η Τυνησια ειναι πολυ φτηνοτερη σαν πακέτο. Αν θελεις κατι αλλο, μπορω να σου πω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.494
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom