Καλύτερο ταξίδι του 2012

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Το καλύτερο ταξίδι που πραγματοποίησα το 2012 ήταν, αναμφίβολα, αυτό στο Παρίσι τον Σεπτέμβριο. Ηταν ένα ταξίδι γεμάτο όμορφες και έντονες αναμνήσεις που θα μου μείνει αξέχαστο.
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Το καλυτερο ταξιδι μεσα στο 2012 χωρις δευτερη σκεψη ηταν τα Χρστουγεννα στην ομορφη Πραγα!!!!! Κ τον Αυγουστο στην Αμοργο για να μη ξεχναμε κ την Ελλαδα.... Καλη χρονια σε ολους!!!!!!!!
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Καλή Χρονιά σε όλους σας, με υγεία, αγάπη και όσα περισσότερα ταξίδια μπορούμε!!
Εγώ στη χρονιά που μας πέρασε έκανα δύο ταξίδια στο εξωτερικό, το πρώτο έγινε την άνοιξη σε Μιλάνο και Βερόνα και το δεύτερο τον Δεκέμβριο στο Λονδίνο (για δεύτερη φορά). Η αγαπημένη μου ανάμνηση είναι από την ημερήσια εκδρομή στη Βερόνα, η οποία κατά τη γνώμη μου είναι η πιο όμορφη πόλη της Ιταλίας! :xmas_smile:
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.111
Αυτό το θέμα μου άρεσε πολύ.Να το βάζουμε κάθε χρόνο για να αναπολούμε τις ωραίες στιγμές των ταξιδιων μας.
 

Maracuya

Member
Μηνύματα
55
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Καλή χρονιά κι από 'μένα! Δεδομένου πως το μισό 2012 έλλειπα Εράσμους και γύρισα όσο πιο πολύ μπόρεσα, παράπονο δε μπορώ να έχω. Επισκέφθηκα συνολικά 10 χώρες, τις περισσότερες για πρώτη φορά, άλλες πάλι όχι. Ξεχωρίζω 2 ταξίδια: Στο Λουξεμβούργο το Μάρτιο λόγω του οτι μου άρεσε πάρα πολύ η πόλη, το στυλ και η ζωή της (κι ας ήταν πολύ ήρεμη για τα δικά μου δεδομένα). Και βέβαια στο Παρίσι τον Ιούνιο, πόλη με την οποία είμαι κυριολεκτικά ερωτευμένη. Το συγκεκριμένο ήταν ένα από τα 2 καλύτερα ταξίδια της ζωής μου.
Μακάρι το 2013 παρά τις δυσκολίες και τα στραβά να μας δίνονται ευκαιρίες για ταξιδάκια όσο πιο συχνά γίνεται!
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Καλή χρονιά σε όλους και καλά ταξίδια! Καλύτερο ταξίδι για μένα το 2012 ήταν αυτό στην Ισλανδία (απίστευτη φυσική ομορφιά!) ενώ αυτό με τις πιο έντονες συγκινήσεις στη Βαρσοβία για το Euro με την Εθνική μας.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Μέσα στο 2012 πραγματοποίησα 2 ταξίδια σε "εξωτικά" μέρη, Δομινικανή Δημοκρατία και Μαυρίκιο.
Το ταξίδι στο Μαυρίκιο ήταν μακρά το καλύτερο ...
Τα χρώματα και τα αρώματα του Ινδικού Ωκεανού μου έχουν μείνει αξέχαστα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ευη μου καλη χρονια να εχεις ..σε ζηλευω σφοδρα .:xmas_smile:
Το 2012 ηταν τσιγκουνικο και για μενα ,μονο ενα Παρισι εχω να προσθεσω στον απολογισμο της χρονιας .
Απο Ελλαδα βεβαια πολλα :Ασπροποταμος -Καλαμπακα -Τρικαλα-Σαμαρινα Γρεβενων-Ερμιονη-Υδρα-Ευβοια-Βαρδουσια-Γκιωνα-καβο Μαλεας..και κλασσικα η Αδουλωτη (αντε αυτη δεν πιανεται).
Καλη χρονια σε ολους σας παιδια με υγεια .
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.778
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
...οι καταρακτες Ιγκουασου και ας περπατησα κατω απο δυνατη βροχη...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Καλή χρονιά κι από 'μένα! Δεδομένου πως το μισό 2012 έλλειπα Εράσμους και γύρισα όσο πιο πολύ μπόρεσα, παράπονο δε μπορώ να έχω. Επισκέφθηκα συνολικά 10 χώρες, τις περισσότερες για πρώτη φορά, άλλες πάλι όχι. Ξεχωρίζω 2 ταξίδια: Στο Λουξεμβούργο το Μάρτιο λόγω του οτι μου άρεσε πάρα πολύ η πόλη, το στυλ και η ζωή της (κι ας ήταν πολύ ήρεμη για τα δικά μου δεδομένα). Και βέβαια στο Παρίσι τον Ιούνιο, πόλη με την οποία είμαι κυριολεκτικά ερωτευμένη. Το συγκεκριμένο ήταν ένα από τα 2 καλύτερα ταξίδια της ζωής μου.
Μακάρι το 2013 παρά τις δυσκολίες και τα στραβά να μας δίνονται ευκαιρίες για ταξιδάκια όσο πιο συχνά γίνεται!
που πηγες Ερασμους ??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.968
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom