Καλώς ήρθατε στη Σιγκαπούρη

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
 
Last edited by a moderator:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ωραια βιντεος Marydim , η επιστροφη μου στο επομενο ταξιδι ειναι απο Σιγκαπουρη και σκοπευω να μεινω 2-3 μερες να δω ολα αυτα τα ομορφα απο κοντα..Ανυπομονω!
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Αχ, τί μου θύμισες τώρα...
Πολύ ωραία πόλη-κράτος! ελπίζω να μας πεις και τις εντυπώσεις σου.
 
Μηνύματα
774
Likes
616
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Ωραια βιντεος Marydim , η επιστροφη μου στο επομενο ταξιδι ειναι απο Σιγκαπουρη και σκοπευω να μεινω 2-3 μερες να δω ολα αυτα τα ομορφα απο κοντα..Ανυπομονω!
Κι εγώ πατριώτισσα, από εκεί θα περάσω. Τα βιντεάκια πολύ ωραία, μου έφτιαξαν τη διάθεση και ανέβασαν τις προσδοκίες.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Σιγκαπούρη φορ έβερ. Άντε να ξεθάψω αυτά που είχα γράψει τότε.
Eπειδη σε βρισκω λιγο κρυφο-ασιατη(εχεις και λιγο γουστο)αμα θες μπορεις να γραφτεις στο γκρουπ μας. :thailand01:
Δεν στοιχιζει πολλα...τιμες φιλικες...δωρεαν εγγραφη και μετα 1 ευρω το μηνυμα.:D:haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Και στη Σιγκαπουρη θα με ακολουθησεις tripdreamer? :lol: Θα εχουμε πολλα να πουμε με την επιστροφη!

Και για να επανελθουμε στο θεμα , να πουμε οτι στη Σιγκαπουρη εγινε ο πρωτος νυχτερινος αγωνας στην ιστορια της F1.
 
Last edited by a moderator:

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Singapore Zoo

Μην παραλείψετε την επίσκεψη σ΄έναν από τους καλύτερους ζωολογικούς κήπους του κόσμου

 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Botanic Gardens

Επίσης, τον Βοτανικό κήπο με έμφαση στο πάρκο με τις ορχιδέες (National Orchid Garden), όπου θα συναντήσετε αψίδες σε όμορφες γωνιές, σ΄ενα μαγευτικό περιβάλλον με χρώματα και αρώματα...
Εκεί, οι νεόνυμφοι συνηθίζουν να φωτογραφίζονται, το σκηνικό είναι ιδανικό με τη φύση να μεγαλουργεί...

 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Ωραια βιντεος Marydim , η επιστροφη μου στο επομενο ταξιδι ειναι απο Σιγκαπουρη και σκοπευω να μεινω 2-3 μερες να δω ολα αυτα τα ομορφα απο κοντα..Ανυπομονω!
Τέλεια go2dbeach!:clap::clap::clap:
2- 3 ημέρες είναι ιδανικά για Σιγκαπούρη. Να περάσεις όμορφα, να τα απολαύσεις όσο περισσότερο γίνεται και όταν με το καλό επιστρέψεις θυμήσου να φτιάξεις και κανά βιντεάκι για όλους εμάς που δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε άμεσα!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Μέχρι να επιστρέψει η go2dbeach να μας φέρει φρέσκες εικόνες από Σιγκαπούρη, ας δούμε το video μιας Γιαπωνέζας, η οποία λέει ότι τράβηξε όλες τις σκηνές που θα παρακολουθήσετε με το κινητό της τηλέφωνο!

Είναι και στολισμένη Χριστουγεννιάτικα η πόλη!

 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom