Καλώς ήρθατε.

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.164
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Με ρυθμους traveladdict πας... καλως ηρθες.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Καλησπέρα σε όλους!!! Με λένε Δημήτρη, είμαι από την Αθήνα και είμαι 18 χρονών. Λατρεύω τα ταξίδια και τα θεωρώ την καλύτερη επένδυση που μπορεί να κάνει ένας άνθρωπος στην ζωή του...Συγχαρητήρια για την ενημέρωση που προσφέρετε και για την απίστευτη προσπάθεια σας δημιουργίας και διαχείρισης αυτού του forum. Μέχρι τώρα, οι χώρες που έχω επισκεφθεί είναι: η Τουρκία,η Ιταλία,η Γαλλία,η Ισπανία,η Κροατία,η Αλβανία,η Βουλγαρία,η Σουηδία και η Νορβηγία,η Τυνησία, η Κύπρος και τέλος η Αίγυπτος αν και ήμουν πολύ μικρός όταν πήγαμε οικογενειακώς...Αυτά από μένα, ελπίζω να μην σας κούρασα =)
Καλώς ήρθες, dimopo. ;)
 

Dimopo

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα παιδιά...Το επόμενο ταξίδι έχει προορισμό το Λονδίνο οπότε όπως καταλαβαίνετε έχει ήδη αρχίσει το ξεσκόνισμα κάθε thread σχετικού με london :p
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.164
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Σε παρακαλω αφαιρεσαι το μαλλον απο το ποστ σου.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα παιδιά...Το επόμενο ταξίδι έχει προορισμό το Λονδίνο οπότε όπως καταλαβαίνετε έχει ήδη αρχίσει το ξεσκόνισμα κάθε thread σχετικού με london :p
Σε παρακαλω αφαιρεσαι το μαλλον απο το ποστ σου.
Η γνωριμία με τον tripakia μάλλον ολοκληρώθηκε. Από τώρα και στο εξής, πού τον βρίσκεις πού τον χάνεις, σε κάποιο θεμα θα βρίσκεται και θα μιλάει για το Λονδίνο.:bleh:
 

Dimopo

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Δεν γνωρίζω αν έχει τέθει τέτοιο θέμα στα διάφορα threads για το λονδίνο(αν έχει τεθεί ας διαγραφεί το μήνυμα μου) αλλά μήπως έχει κάποιος εμπειρίες-απόψεις από διαμονή σε διαμερίσματα στο λονδίνο αντί για κάποιο ξενοδοχείο?
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Δεν γνωρίζω αν έχει τέθει τέτοιο θέμα στα διάφορα threads για το λονδίνο(αν έχει τεθεί ας διαγραφεί το μήνυμα μου) αλλά μήπως έχει κάποιος εμπειρίες-απόψεις από διαμονή σε διαμερίσματα στο λονδίνο αντί για κάποιο ξενοδοχείο?
Έλα, tripakia. Παίζεις στο γήπεδό σου.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.164
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Θα τα πουμε αυριο ισα ισα με προλαβες...
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
καλως ηρθες Δημητρη.και μενα η καλυτερη επενδυση ειναι τα ταξιδια μου.σου ευχομαι να κανεις παρα-παρα πολλα στη ζωη σου,και να εκπληρωνεται-μαζι με τους αλλους στοχους σου-και καθε ταξιδι που ονειρευεσαι.νασαι παντα καλα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.888
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom