Καλώς ήρθατε.

skyllis

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μα συνέχεια ταξιδεύω!
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Καλημέρα
Φιλαρακια, δεν ξέρω πως διάολο βγήκε αυτό το μήνυμα για το Site, χρησιμοποιώ Internet Explorer και μπήκα μετά από έρευνα για Ταξιδιωτικά Forum στο Google. Μετά το ψάξιμο που έκανα και μόλις πάτησα να δω τη σελίδα που μου έβγαλε βγήκε αυτό το μήνυμα που είναι και η πρώτη φορά που το συναντώ στα 11 χρόνια που χρησιμοποιώ το Ιντερνετ

Δευκαλίων έχω μια ερώτηση αλλά θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα μάλλον γιατί δεν θέλω να δημιουργηθεί εντύπωση οτι κάνω διαφήμιση
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες. :)

Σου απάντησα στο μήνυμα.

Με μπέρδεψες με αυτά που έγραψες για το gogle αλλά οκ :haha:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Καθημερινα παρατηρω στους online χρηστες οτι επισκεπτονται το site παλια μελη τα οποια εχουν να γραψουν καιρο και νεα μελη που δεν εχουν καμμια δημοσιευση.Θα ηταν ομορφο μπαινοντας στο site,εστω κι αν δεν εχουν κατι να γραψουν,να δηλωνουν παρον με τη καλησπερα τους για να ξερουμε κι εμεις οτι υπαρχουν καποιοι που ενδιαφερονται και διαβαζουν αυτα που γραφουμε κατα καιρους.:)
 
Μηνύματα
10
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Αφρική
Καλησπέρα σε όλους σας,

Με μεγάλη χαρά ανακάλυψα το site, τυχαία και αποφάσισα να γίνω μέλος μιά και το πάθος μου είναι τα ταξίδια....
Ελπίζω να μοιραστώ μαζί σας τις εμπειρίες σας για ταξίδια που ακόμα δεν έχω κάνει και να ξαναθυμηθώ τα δικά μου.

Ηλιοτρόπιο:)
 
Last edited by a moderator:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλωσήρθες στο TravelStories.gr :)

Βλέπω δυναμική είσοδο με επόμενο ταξίδι Αυστραλία :D

Αν θέλεις άνοιξε ένα δικό σου τόπικ να μας πεις λίγα περισσότερα πράγματα για τον εαυτό σου και τη σχέση που έχεις με τα ταξίδια. :)

:welcome:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Καλως ορισες κι απο μενα.Βλεπω οτι εχεις κανει ενδιαφεροντα ταξιδια και αυτο που αξιζει να σημειωθει ειναι οτι εχεις επισκεφτει και τις 5 ηπειρους κατι που δεν εχει κανει κανενας μας μεχρι τωρα.Σ'αυτο το τομεα εισαι ο-η μοναδικος-η(συστησου μας λοιπον τι περιμενεις?):)
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς όρισες Ηλιοτρόπιο. Όπως είπαν και οι προλαλήσαντες (!) έχεις επισκεφθεί κάποιους προορισμούς που είναι "σπάνιοι", όπως η Ν.Αφρική. Θα ήταν μεγάλη η συνεισφορά σου στο forum, αν μοιραζόσουν μαζί μας εντυπώσεις και κάποιες φωτογραφίες.
 
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΣΣΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΡΙΣΙ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ FORUM
ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΒΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ!

ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!:clap:
 

Costas

Member
Μηνύματα
34
Likes
110
Ηλιοτρόπιο και ΚΟΥΝΕΛΙ welcome aboard!!!

Πράγματι Ηλιοτρόπιο πολύ ενδιαφέροντες οι προορισμοί σου so far...

:welcome:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:κι απο μενα κουνελι(ε)(α)(ακι):)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.753
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom