Καλώς ήρθατε.

Clara

Member
Μηνύματα
9
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γεια σας κι από μένα! Καλώς σας βρήκα!

Είμαι κι εγώ καινούρια στο forum, μόλις χθες γράφτηκα παρόλο που το γνωρίζω χρόνια.
Επίσης μόλις γύρισα κι από ταξίδι, οπότε πολύ σύντομα να αναμένετε την ταξιδιωτική ιστορία μου. :clap:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.747
Likes
15.341
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
:welcome2::welcome: αναμένουμε την ιστορία σου
 

Clara

Member
Μηνύματα
9
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα!

Έχω ψάξει παντού στο forum και δεν έχω βρει που πρέπει να μπω και τι πρέπει να πατήσω για να γράψω μια ιστορία. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.747
Likes
15.341
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Καλησπέρα!

Έχω ψάξει παντού στο forum και δεν έχω βρει που πρέπει να μπω και τι πρέπει να πατήσω για να γράψω μια ιστορία. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; :)
πατας επάνω στην μπάρα το κουτάκι που λέει Ταξιδιωτικές ιστορίες μετά πατάς επάνω στις Ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξέλιξη και δεξια πατάς επάνω στο μπλέ κουτάκι που λέει Νέο θεμα και ξεκινάς
 

Clara

Member
Μηνύματα
9
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τέλειαα σ ευχαριστώ πολύ!!
Να ρωτήσω επίσης πως την κατηγοριοποιούμε στην χώρα που θέλουμε; Και πως γράφουμε την ιστορία σε κεφάλαια; Απλά στέλνουμε πολλά post;
 

caterin

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Γεια σας και από εμένα! Παρακολουθώ χρόνια θα έλεγα το site και τις ταξιδιωτικές ιστορίες όλων σας κι έτσι το πήρα απόφαση να πάρω κι εγώ μέρος!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.106
Likes
24.065
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Γεια σας και από εμένα! Παρακολουθώ χρόνια θα έλεγα το site και τις ταξιδιωτικές ιστορίες όλων σας κι έτσι το πήρα απόφαση να πάρω κι εγώ μέρος!
Καλώς όρισες.
 

Mara-Maria

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος, Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ
Γεια σας κι από μένα! Καλώς σας βρήκα!

Είμαι κι εγώ καινούρια στο forum, μόλις χθες γράφτηκα παρόλο που το γνωρίζω χρόνια.
Επίσης μόλις γύρισα κι από ταξίδι, οπότε πολύ σύντομα να αναμένετε την ταξιδιωτική ιστορία μου. :clap:
Καλωσόρισες! Θα περιμένουμε με ανυπομονησία τα ταξιδιωτικά σου νέα!
 

Lamprini74

Member
Μηνύματα
45
Likes
78
Καλημερα και απο μενα. Εδω και χρονια σας παρακολουθω και εχω λαβει πολυτιμες πληροφοριες για διαφορα ταξιδια μας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.583
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom