Καλώς ήρθατε.

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλησπέρα και από μένα, μόλις γράφτηκα.

Αγαπώ πολύ τα ταξίδια (τι πρωτότυπο!) αλλά ακόμη περισσότερο την προετοιμασία τους. Για εμένα το ταξίδι αρχίζει από τη στιγμή που κλείνω τα εισιτήρια.

Γι αυτό και το παρόν φόρουμ, μου είναι πολύτιμο, επειδή με βοηθάει πολύ στην οργάνωση του ταξιδιού.

Έχω ταξιδέψει πολύ στην Ελλάδα αλλά μετά από ένα χρόνο που έζησα στην Ολλανδία κόλλησα και από τότε (πριν 10 χρόνια) θέλω να πηγαίνω συνέχεια στο εξωτερικό. Κάτι οι low cost εταιρίες, κάτι η μιζέρια στην χώρα μας συνέβαλλαν σε αυτή μου την επιλογή.

Θα χαρώ να τα λέμε.
 
Last edited:

dammys

Member
Μηνύματα
380
Likes
699
Καλησπέρα από Κρήτη Ρέθυμνο!
Τελευταίο μακρινό ταξίδι Βουκουρέστι και Καρπάθια!
 

stefsport

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Καλησπερα κι απο μενα και καλως σας βρηκα!!Η ορεξη για τα ταξιδια δεν σταματαει ποτε οποτε θα τα λεμε και θα παιρνουμε και ιδεες κι απο δω αλλα και αν μπορω να βοηθησω καποιον με τις δικες μου ταξιδιωτικες εμπειριες πολυ ευχαριστως! :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
@stefsport καλώς ήρθες στην παρέα μας.
 

iriefthi

Member
Μηνύματα
5
Likes
3
Kαλημέρα!
Μολις γράφτηκα! Διαβαζα πάντα πολλά πράγματα εδω αλλα αποφάσισα να γραφτώ τώρα γιατί θα κάνω ένα ταξίδι στο μπαλί τον ερχόμενο Αύγουστο!
Οταν γυρίσω θα γράψω για την ιστορία μου, αλλωστε έχει πολύ καιρό να γραφτεί μια πρόσφατη!
 

tinapeis

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Γύρω Γύρω στην Ανδαλουσία
Ταξίδι-Όνειρο
Σοκότρα
Γεια σας παιδια, απο Χανια εδω! :D
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.934
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Kαλημέρα!
Μολις γράφτηκα! Διαβαζα πάντα πολλά πράγματα εδω αλλα αποφάσισα να γραφτώ τώρα γιατί θα κάνω ένα ταξίδι στο μπαλί τον ερχόμενο Αύγουστο!
Οταν γυρίσω θα γράψω για την ιστορία μου, αλλωστε έχει πολύ καιρό να γραφτεί μια πρόσφατη!
Γεια σας παιδια, απο Χανια εδω! :D
Καλώς ορίσατε και Καλά ταξίδια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom