Καλώς ήρθατε.

EliasPl

New Member
Μηνύματα
4
Likes
16
Καλησπερα παιδια!
Καινουριος στην παρεα και αποφασισα να γραφτω για να διαβαζω τις δικες σας αλλα και να διαβαζετε τις δικες μου εμπειριες απο τα ταξιδια μου!

:)
 

geo84

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα και από μένα!!!Εγω δυστυχώς θα απογοητεύσω τους περισσότερους εδώ μέσα αλλα δυςτυχως λόγω περιορισμένου χρόνου δεν προλαβαίνω να προγραμματίζω έγκαιρα τα ταξίδια μου τα οποια ακομα χειρότερα λόγω της φύσης της εργασιας μου γίνονται σε high season οποτε επιλέγω να πηγαίνω με γκρουπ....
 

Γιώργος Π.

New Member
Μηνύματα
4
Likes
11
Την καλησπέρα μου σε όλους τους ταξιδιώτες!
Καινούριο μέλος και είμαι σίγουρος ότι βρήκα το κατάλληλο μέρος να μοιραστώ τις ιστορίες και εικόνες των ταξιδιών μου.
Είναι τόσο πιο εύκολο να οργανώσεις το οτιδήποτε, απλά διαβάζοντας τις εμπειρίες των άλλων :xalara:
Cheers!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Γιώργο, καλώς όρισες.:welcome:
 

Chrissaki

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα! Μόλις προστέθηκα στην όμορφη παρέα σας. Καλά ταξίδια σε όλους!:pilot:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθαν ολα τα νεα μελη, καλα ταξιδια σε ολους..
 

Semi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα και από εμένα..καινούρια εδώ...καλα ταξίδια εύχομαι σε όλους..και με πολλές ιστοριες☺
 

nikitas96

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Άνδρος
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλησπέρα σε όλους ,καινούριο μέλος εδώ και θέλω να σας ευχαριστήσω για τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες που μου έχει προσφέρει το φορουμ στα ταξίδια που έχω κάνει.
Καλά ταξίδια να έχουμε!!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.923
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα και από εμένα..καινούρια εδώ...καλα ταξίδια εύχομαι σε όλους..και με πολλές ιστοριες☺
Καλησπέρα σε όλους ,καινούριο μέλος εδώ και θέλω να σας ευχαριστήσω για τις πολύ χρήσιμες πληροφορίες που μου έχει προσφέρει το φορουμ στα ταξίδια που έχω κάνει.
Καλά ταξίδια να έχουμε!!!
Καλώς ορίσατε.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.506
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom