Καλώς ήρθατε.

Aleexx

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπέρα σε όλους τους Travel Lovers!! Χαίρομαι ιδιαίτερα που επιτέλους σήμερα έκανα την εγγραφή μου σ΄αυτό το site που έχω αφιερώσει αρκετές ώρες διαβάσματος :reading:των υπέροχων ταξιδιωτικών ιστοριών σας! Αν και προσωπικά δεν έχω πολλή εμπειρία σε ταξίδια και ειδικά στο εξωτερικό, ταξιδεύω πάντα νοερά μέσα από τις δικές σας ιστορίες. Ελπίζω σύντομα να γράψω και εγώ την δική μου! :trekker:
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.909
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα σε όλους τους Travel Lovers!! Χαίρομαι ιδιαίτερα που επιτέλους σήμερα έκανα την εγγραφή μου σ΄αυτό το site που έχω αφιερώσει αρκετές ώρες διαβάσματος :reading:των υπέροχων ταξιδιωτικών ιστοριών σας! Αν και προσωπικά δεν έχω πολλή εμπειρία σε ταξίδια και ειδικά στο εξωτερικό, ταξιδεύω πάντα νοερά μέσα από τις δικές σας ιστορίες. Ελπίζω σύντομα να γράψω και εγώ την δική μου! :trekker:
:welcome2:
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.909
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
καλησπερα και απο μενα λοιπον!! Μετα απο τις πολυτιμες συμβουλες που επαιρνα χρονια τωρα για προορισμους ειτε κοντινους οπως η ρωμη η την πιο προσφατη εμπειρια μου στην ταιλανδη αποφασισα να εγγραφω και εγω με αφορμη το επομενο μεγαλο ταξιδι που ετοιμαζω για την ισλανδια! Χαιρετιζω ολη την παρεα και φευγω κατευθειαν για το τοπικ της γης της φωτιας και του παγου!!
:welcome:
 

thanasistt

Member
Μηνύματα
52
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ισραηλπαλαιστινη ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
πουερτο ρικο
:welcome: και καλά ταξίδια!!
Καλησπέρα σε όλους τους Travel Lovers!! Χαίρομαι ιδιαίτερα που επιτέλους σήμερα έκανα την εγγραφή μου σ΄αυτό το site που έχω αφιερώσει αρκετές ώρες διαβάσματος :reading:των υπέροχων ταξιδιωτικών ιστοριών σας! Αν και προσωπικά δεν έχω πολλή εμπειρία σε ταξίδια και ειδικά στο εξωτερικό, ταξιδεύω πάντα νοερά μέσα από τις δικές σας ιστορίες. Ελπίζω σύντομα να γράψω και εγώ την δική μου! :trekker:
 

faidra_nicole

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία Μπολόνια
Καλησπέρα κι από μένα! Καλώς σας βρήκα και επισήμως!
Χρόνια παρακολουθούσα το forum και έπαιρνα σημαντικές πληροφορίες για τα ταξίδια μου κι έτσι ήρθε να συνεισφέρω κι εγώ με τον τρόπο μου σ αυτή την ομάδα.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.909
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα κι από μένα! Καλώς σας βρήκα και επισήμως!
Χρόνια παρακολουθούσα το forum και έπαιρνα σημαντικές πληροφορίες για τα ταξίδια μου κι έτσι ήρθε να συνεισφέρω κι εγώ με τον τρόπο μου σ αυτή την ομάδα.
:welcome2:
 

AlexandrosP

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική
Καλησπέρα και απο εμένα,

νέος στο φορουμ αλλά το παρακολουθώ χρόνια και μου ήταν πάντα πολύ χρήσιμο, μακάρι να μπορέσω να συνεισφέρω και εγω κάτι μέσα απο τα ταξίδια μου
 

Katrina.f

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γύρος του Κόσμου
Καλημέρα στην όμορφη ταξιδιωτική κοινότητα!!
Νέο μέλος κι εγώ, μιας και πάντα λάτρευα τα ταξίδια και διάβαζα τις ιστορίες που ανεβάζατε κάθε φορά που είχα βάλει στο μάτι ένα προορισμό .
Είπα λοιπόν να πλησιάσω πιο κοντά αφού-πέρα από τα ετήσια ταξίδια μου- ένα πιο τολμηρό πλάνο μου τριβελίζει το μυαλό τελευταία!
Κι αφού είμαστε σε ταξιδιωτικό φόρουμ, τι άλλο θα ήταν, από ένα μεγάλο ταξίδι πολλών μηνών με πολλούς προορισμούς!!!
Έπονται λοιπόν πολλά σχέδια,όπου σκοπεύω να μοιραστώ μαζί σας και να κλέψω τις ιδέες και τις εμπειρίες σας.......
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.909
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλημέρα στην όμορφη ταξιδιωτική κοινότητα!!
Νέο μέλος κι εγώ, μιας και πάντα λάτρευα τα ταξίδια και διάβαζα τις ιστορίες που ανεβάζατε κάθε φορά που είχα βάλει στο μάτι ένα προορισμό .
Είπα λοιπόν να πλησιάσω πιο κοντά αφού-πέρα από τα ετήσια ταξίδια μου- ένα πιο τολμηρό πλάνο μου τριβελίζει το μυαλό τελευταία!
Κι αφού είμαστε σε ταξιδιωτικό φόρουμ, τι άλλο θα ήταν, από ένα μεγάλο ταξίδι πολλών μηνών με πολλούς προορισμούς!!!
Έπονται λοιπόν πολλά σχέδια,όπου σκοπεύω να μοιραστώ μαζί σας και να κλέψω τις ιδέες και τις εμπειρίες σας.......
:welcome2:
 

liakos2302

Member
Μηνύματα
8
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Σόφια
Ταξίδι-Όνειρο
Κολομβία
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα! Παρακολουθώ και εγώ αρκετό καιρό το φόρουμ και ελπίζω, όση βοήθεια έλαβα για τα ταξιδιωτικά μου σχέδια να την ανταποδώσω στο μέλλον μέσω των δικών εμπειριών.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.299
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom