Καλώς ήρθατε.

Klair

Member
Μηνύματα
2.213
Likes
25.773
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
καλη χρονια!!!! πρωτο ποστ της χρονιας απο νεο μελος! καλως σας βρηκα. το αλλο μηνα παω λονδινο οποτε εχω διαβασμα και θα ζητησω και βοηθεια..... καλη χρονια να εχουμε με πολλα ταξιδια!
:welcome: Και Καλή Χρονιά!!
 

Alex Alex

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα κι απο μένα !Εχω βοηθηθεί πολυ στα ταξιδια μου και ήρθα να ευχηθώ καλη χρονια με πολλα ταξιδάκια!
 

Traveller13

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Καλή Χρονιά με πολλά ταξίδια και ωραίες αναμνήσεις-ιστορίες. Πολύ ωραία η ομάδα σας. Ότι χρειάζομαι για τις καλοκαιρινές μας διακοπές και όχι μόνο.
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Καλή Χρονιά με πολλά ταξίδια και ωραίες αναμνήσεις-ιστορίες. Πολύ ωραία η ομάδα σας. Ότι χρειάζομαι για τις καλοκαιρινές μας διακοπές και όχι μόνο.
:welcome: καλώς ήρθες και καλά ταξίδια όλες τις εποχές του χρόνου!!
 

SKandalf1984

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλώς σας βρήκα και πάλι (είχα καιρό να μπω) και ελπίζω να καταφερω να γράψω κάποια στιγμή την καλοκαιρινή ταξιδο-ιστορία μου..Από Λάρισα - Ηγουμενίτσα , πλοίο για Ανκόνα και 6 τέλειες μέρες roadtrip στην αγαπημένη Ιταλία (Σιένα-Φλωρεντία-Πίζα-Πάρμα-Μπολόνια) και επιστροφή..

Καλά να μαστε να ταξιδεύουμε..
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
:welcome2:καλώς όρισες, λατρεύουμε Ιταλία, οπότε αναμένουμε την ιστορία σου.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλώς σας βρήκα και πάλι (είχα καιρό να μπω) και ελπίζω να καταφερω να γράψω κάποια στιγμή την καλοκαιρινή ταξιδο-ιστορία μου..Από Λάρισα - Ηγουμενίτσα , πλοίο για Ανκόνα και 6 τέλειες μέρες roadtrip στην αγαπημένη Ιταλία (Σιένα-Φλωρεντία-Πίζα-Πάρμα-Μπολόνια) και επιστροφή..

Καλά να μαστε να ταξιδεύουμε..
Γιατί χασομεράς και δεν έγραψες ακόμα ?? :welcome: δεν ξεχνιούνται τέτοιες φωτο ιστορίες, ιδίως από Ιταλία
Καλώς ήρθες :welcome2:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.276
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom