Καλώς ήρθατε.

kikikam

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
καλησπέρα και καλη δημιουργική και ταξιδιάρικη χρονιά εύχομαι. Νέο μέλος κι εγώ με ιδιαίτερη αδυναμία και τρέλα στα ταξίδια. Το καλύτερο σάιτ για συμβουλές και ιδέες για νέους προορισμούς.
 

ioanna mavrouli

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδια
Καλησπέρα κι από μένα! Διαβαζω συχνά πυκνα ιστορίες απο ταξίδια σ όλα τα μήκη και πλάτη της γης και ταξιδεύω κι εγώ μαζί! Τον Ιούνιο πάω κι εγω στην Κούβα για 20 μέρες και όπως κατάλαβαινετε έχω πολύ διάβασμα! Φιλικούς χαιρετισμούς σε όλους! Καλά ταξίδια και φέτος!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.105
Likes
24.022
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα κι από μένα! Διαβαζω συχνά πυκνα ιστορίες απο ταξίδια σ όλα τα μήκη και πλάτη της γης και ταξιδεύω κι εγώ μαζί! Τον Ιούνιο πάω κι εγω στην Κούβα για 20 μέρες και όπως κατάλαβαινετε έχω πολύ διάβασμα! Φιλικούς χαιρετισμούς σε όλους! Καλά ταξίδια και φέτος!
:welcome:
 

Nadia solo travel

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα από εμένα καλώς σας βρήκα τον Μάρτη πάω Ιαπωνία και ελπίζω με το καλό να γράψω για αυτό το ταξειδι_ονειρο ζωης
 

jmar

Member
Μηνύματα
333
Likes
5.226
Επόμενο Ταξίδι
Overlanding Africa
Ταξίδι-Όνειρο
World
Καλησπέρα στην ταξιδιωτική παρέα ! Είμαι ο Γιάννης και έχω πάθος τα ταξίδια με την μοτοσυκλέτα μου! Υγειά και καλά ταξίδια σε όλους!
 

Hopes

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Κάπως σας βρήκα και εγώ. Και συγχαρητήρια για την σελίδα και στα παιδιά για τις πολύτιμες απόψεις-γνώμες που μας παραθέτετε. ...εύχομαι να μπορώ και εγώ κάποια στιγμή να βοηθήσω
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.105
Likes
24.022
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Κάπως σας βρήκα και εγώ. Και συγχαρητήρια για την σελίδα και στα παιδιά για τις πολύτιμες απόψεις-γνώμες που μας παραθέτετε. ...εύχομαι να μπορώ και εγώ κάποια στιγμή να βοηθήσω
:welcome2:
 

Barbietak

Member
Μηνύματα
23
Likes
7
Καινουριο μελος κι εγω (και το πιο ασχετο απο οτι καταλαβα διαβαζοντας σας).
Καλως σας βρισκω.
Καλα ταξιδια με ομορφες αναμνησεις!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.105
Likes
24.022
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καινουριο μελος κι εγω (και το πιο ασχετο απο οτι καταλαβα διαβαζοντας σας).
Καλως σας βρισκω.
Καλα ταξιδια με ομορφες αναμνησεις!
:welcome: και καλά ταξίδια.
 

gttamou

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Καλησπέρα σε όλους ,καλά ταξίδια με όμορφες στιγμές για όλους. 15/02/2019 με 22/02/2019 θα είμαι Ιορδανία ξεκινώντας απο Άκαμπα και ίσως πάω και Ισραήλ. Όπιος θέλει να μετακινηθούμε μαζί ευπρόσδεκτος....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.267
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom