Καλώς ήρθατε.

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.140
Likes
20.428
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα! Παρακολουθώ και εγώ αρκετό καιρό το φόρουμ και ελπίζω, όση βοήθεια έλαβα για τα ταξιδιωτικά μου σχέδια να την ανταποδώσω στο μέλλον μέσω των δικών εμπειριών.
:welcome:
 

Mariaalex

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Καλησπέρα..Είμαι και εγώ νέα στο φόρουμ...ετοιμάζω το πρώτο ταξιδι μόνη μου και ειμαι πολυυυυυυυ αγχωμένη...θα ταξιδέψω για Τορόντο με δύο ενδιάμεσες πτήσεις (Θεσσαλονίκη, Άμστερνταμ,Νέα Υόρκη, Τορόντο) και δεν ξέρω τι να πρωτο ρωτησω.. αρχικά σκέφτομαι ότι αν κάποια από τις πτήσεις έχει καθυστερήσει και χάσω την επόμενη τι θα κάνω??? Θα υπάρχει άλλη πτήση?θα πρέπει να ξανά πληρώσω εισιτήριο?επισης δεν έχω ιδέα από αεροδρόμια και με αγχώνει πολύ το γεγονός πως θα βρώ από ποιον διάδρομο θα πρέπει να φύγω για να επιβιβαστω στην επόμενη πτήση μου.... Αν καποιος γνωρίζει κάτι από αυτά θα μου ήταν απαραίτητη η βοήθεια του...Ευχαριστώ
 

Panospap71

Member
Μηνύματα
15
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Βιεννη
Ταξίδι-Όνειρο
Αβάνα Κούβα
Καλησπέρα. Ας με βοηθήσει κάποιος.Ειμαι νέο μέλος και δεν μπορώ να βρω που μπαίνω να ανοίξω νέα συζήτηση στο forum.
Πως ανεβάζω.?
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Καλησπέρα. Ας με βοηθήσει κάποιος.Ειμαι νέο μέλος και δεν μπορώ να βρω που μπαίνω να ανοίξω νέα συζήτηση στο forum.
Πως ανεβάζω.?
Πατάς FORUM μετά πατάς στην ενότητα που σε ενδιαφέρει πχ "Ταξιδιωτικά επίκαιρα" ρολάρεις τέρμα κάτω και υπάρχει "κουμπί" που λέει "Νέο Θέμα" πατάς και γράφεις τον τίτλο του θέματος και από κάτω μετά το θέμα σου .. voila..
 

Sharkvas

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα σας,
νέο μέλος και εγώ αν και παλιός ταξιδευτής πρώτα με μοτοσυκλέτα και μετά με το γνωστό τρόπο-αεροπορικώς.
Με αρκετές εμπειρίες αλλά με όρεξη να αποκτήσω νέες.
Καλώς σας βρήκα
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.912
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα σας,
νέο μέλος και εγώ αν και παλιός ταξιδευτής πρώτα με μοτοσυκλέτα και μετά με το γνωστό τρόπο-αεροπορικώς.
Με αρκετές εμπειρίες αλλά με όρεξη να αποκτήσω νέες.
Καλώς σας βρήκα
:welcome2:
 

RALOU

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΕΣ
ΠΑΙΔΙΑ ..ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
26 ΚΑΙ 27 ΔΕΛΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΙΕΡΟΣΟΛΥΜΑ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΕΚΕΙ .?
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕ ΕΚΔΡΟΜΕΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
ΠΑΙΔΙΑ ..ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
26 ΚΑΙ 27 ΔΕΛΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΙΕΡΟΣΟΛΥΜΑ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΕΚΕΙ .?
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕ ΕΚΔΡΟΜΕΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Σύμφωνα με τους όρους του φόρουμ που αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ και τα greeklish, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του.
Παρακαλώ γράψε ξανά το τελευταίο σου μήνυμα με πεζά.
 

Agelikh_m

New Member
Μηνύματα
2
Likes
17
Καλησπέρα..Είμαι και εγώ νέα στο φόρουμ...ετοιμάζω το πρώτο ταξιδι μόνη μου και ειμαι πολυυυυυυυ αγχωμένη...θα ταξιδέψω για Τορόντο με δύο ενδιάμεσες πτήσεις (Θεσσαλονίκη, Άμστερνταμ,Νέα Υόρκη, Τορόντο) και δεν ξέρω τι να πρωτο ρωτησω.. αρχικά σκέφτομαι ότι αν κάποια από τις πτήσεις έχει καθυστερήσει και χάσω την επόμενη τι θα κάνω??? Θα υπάρχει άλλη πτήση?θα πρέπει να ξανά πληρώσω εισιτήριο?επισης δεν έχω ιδέα από αεροδρόμια και με αγχώνει πολύ το γεγονός πως θα βρώ από ποιον διάδρομο θα πρέπει να φύγω για να επιβιβαστω στην επόμενη πτήση μου.... Αν καποιος γνωρίζει κάτι από αυτά θα μου ήταν απαραίτητη η βοήθεια του...Ευχαριστώ
Καλησπέρα! Απ' όσο γνωριζω υπάρχει ειδική υπηρεσία σε κάθε αεροδρομιο η οποία σε κατευθύνει να βρεις την επόμενη πτηση σου αν αυτη έχει χρόνο επιβίβασης λιγοτερο από μια ώρα μετά την ωρα προσγείωσης. Οποτε μην αγχωνεσαι για αυτο, εκείνοι θα σε κατευθυνουν ωστε να μη χασεις χρονο ψαχνοντας!
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.850
καλη χρονια!!!! πρωτο ποστ της χρονιας απο νεο μελος! καλως σας βρηκα. το αλλο μηνα παω λονδινο οποτε εχω διαβασμα και θα ζητησω και βοηθεια..... καλη χρονια να εχουμε με πολλα ταξιδια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom