Καλώς ήρθατε.

Satine

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Υεμένη
Ταξίδι-Όνειρο
Δομινικανή Δημοκρατία
Γειά σας :)

Γεια σας και απο εμένα ,

Χθες βράδυ έκανα εγγραφή αλλά παρασύρθηκα να διαβάζω για τις ομόρφες ταξιδιάρικες ιστορίες κάποιων μελλών που πέρασε η ώρα.
Θα πρέπει να πω πως είμαι χρόνια στον τουρισμό σε ξενοδοχεία,πρακτορεία ταξιδίων και κάποιες αρχηγίες εντός Ελλάδας.Τα τελευταία χρόνια εχω ξεκινήσει και εγώ σιγά-σιγά κάποια ταξίδια και ελπίζω και για πολλά άλλα ακόμη στο μέλλον.

Καλά κολήματα λοιπόν. :clap:
 

nefertiti

Member
Μηνύματα
25
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη 29/12
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ-ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Αν και λίγων ημερών πιο παλιά, έγραψα σε τόσα άλλα θέματα του site και δεν σας χαιρέτησα από το κεντρικό. Να΄μαστε όλοι καλά και να χαιρόμαστε την κάθε ημέρα μας.

Συγχαρητήρια πραγματικά για την υλοποίηση της ιδέας μιας τέτοιας καταπληκτικής ιστοσελίδας. Να είστε πάντα γεροί και καλοτάξιδοι.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θερμο καλοσωρισμα στους νεοφερμενους του σαιτ :welcome:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
να κανω και εγω ενα """WELCOME!!!!!!!!!!!!"""" σε ολους τους νεους & νεες στην παρεα, μιας και ειστε πολλοι πια και δεν σας προλαβαινω....:hitme: εχω πανω απο 1000 αδιαβαστα μυνηματα κι ακομα τρεχω να διαβαζω....
καλη παραμονη και καλα ταξιδια:welcome2: σε ολους!!!:D!
 

marcusm

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
Λ.ΑΜΕΡΙΚΗ
Γεια χαρα σ ολους!
Νεο μελος κ οφειλω να δωσω συγχαρητηρια για την δομη του σαιτ.

Καλα ταξιδια σ ολους,ειναι η μεγαλυτερη επενδυση της ψυχης κ του μυαλου...
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
να πω και εγω ενα καλως ηρθες σε ολα τα μελη που παιρνουν μερος στην μεγαλη συντροφια μας.Ευχομαι να περασε υπεροχα μαζι μας μα και στα ταξιδια σας
 

MIAT

Member
Μηνύματα
417
Likes
1.125
Ταξίδι-Όνειρο
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
γεια σας και από εμένα ωραία να υπάρχουν΄τόσες απόψεις για τους προορισμούς του κόσμου!ελπίζω να τους γυρίσω όλους!χιχι
 

sofiaK

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικό-Γουατεμάλα
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Υφήλιος
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
Καλώς σας βρήκα!
Η αγάπη μου για τα ταξίδια μ' έφερε κοντά στο Ελληνικό φόρουμ για ταξίδια.
Βρίσκω ενδιαφέρουσες και χρήσιμες τις πληροφορίες,φωτό,προσωπικές εμπειρίες,ιστορίες
και με βοήθησαν πολύ στο ταξίδι στην Υεμένη που πρόκειται να κάνω στις 23/12-3/1.
Το επόμενο ταξίδι που προγραμματίζω(νάμαι καλά)για το καλοκαίρι θάναι για Μεξικό-Γουατεμάλα.Γειά σας για τώρα!:clap:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
γεια σας και απο εμενα!βρηκα το σαιτ αναζητωντας πληροφοριες για το βερολινο(για το οποιο φευγω αυριο..αλλα ακομη δεν το εχω συνειδητοποιησει)..!συγχαρητηρια για την πολυ καλη οργανωση και δομη του σαιτ!χαιρομαι που επιτελους βρισκω κι αλλους που μοιραζονται την ιδια τρελα με εμενα για τα ταξιδια!εγω ειμαι φοιτητρια(πολυ κοντα στο πτυχιο) και λατρευω τα ταξιδια!ταξιδευω οσο συχνοτερα μπορω, αυτο τα τελευταια χρονια μεταφραζεται σε 2 φορες τον χρονο!δυστυχως δεν εχω καταφερει ακομη να ξεφυγω απο την ευρωπη, αλλα αυτο οφειλεται αποκλειστικα και μονο στο οτι δεν βρισκω παρεα για πιο μακρινα ταξιδια..καθως εμενα, ολα τα ταξιδια που ονειρευομαι, ειναι στην λατινικη αμερικη(δικαιολογω και το ονομα "λατινα")..γιαυτο εμαθα και ισπανικα, για να μαι ετοιμη!επισης, εχω ταξιδεψει πολλες φορες σε ιδιες χωρες(γερμανια, γαλλια, αυστρια)πραγμα που εν τελει δεν ειναι κακο, μιας και καθε φορα ανακαλυπτω νεα πραγματα και βλεπω νεες πολεις!!επισης,μου αρεσει πολυ το θεατρο(μεγαλο παθος),αγαπω τις ξενες γλωσσες και νομιζω οτι θα συνεχισω να μαθαινω νεες, παρολο που τα χρονια περνανε(φετος ξεκινησα αραβικα)!αυτα πανω κατω για μενα!χαιρομαι πολυ που σας βρηκα!
 

KatieVLS

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Τσεχία τα Χριστούγεννα
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
γειά σας, συνταξιδιώτες!

μόλις έκανα την εγγραφή μου στο Travelstories!
Θέλω να χαιρετίσω την παρέα και να μας ευχηθώ "Καλά ταξίδια" σε όλους μας!!!:D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Katie :welcome2:
Latina , bienvenida al foro!
 
Μηνύματα
772
Likes
611
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Θερμό καλωσόρισμα σε όλους και καλά ταξίδια (ακόμη καλύτερα) σε παλιούς και νέους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.447
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom