Καλώς ήρθατε.

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Kαλωσήρθες summer hunter.Συνήθως η παρέα του travelstories καλωσορίζει με αρκετά ποστ τους νεοφερμένους αλλά σήμερα έχεις πέσει σε τριήμερο και λείπουν όλοι....(το λέω ,μη σου περάσει από το μυαλό ότι είμαιστε ακατάδεχτοι....:))Καλορίζικος λοιπόν ,καλά ταξίδια και ελπίζω να μείνεις στο φορουμ και να μας πεις τις εμπειρίες σου αλλά και να ταξιδέψεις μέσα από τις σελίδες του......
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.050
Likes
1.670
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Καλώς ήρθες συντοπίτισσα και συνονόματη summer hunter. Καλά ταξίδια να έχεις.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.986
Likes
9.507
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Σε ολους τους νεοφερμενους :welcome2: και καλα ταξιδια!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.625
Likes
8.386
Καλησπέρα σε όλους!

με λένε Κωνσταντίνα και είμαι από Αλεξανδρούπολη. λατρεύω τα ταξίδια και όταν βρω ευκαιρία μαζεύω βαλίτσες και επιβιβάζομαι στο πρωτο αεροπλάνο,βαπόρι που θα με πάει στον προορισμό μου!το μόνιμο παράπονο μου,ήταν -μέχρι σήμερα- οτι όταν ψάχνω πληροφορίες για τα μέρη που θα επισκεφτώ,όλο πέφτω πάνω σε σελίδες που διαφημίζουν την εξιδανικευμένη πλευρά ..δεν παρουσιάζουν τυχόν παράπονα,δυκολίες κλπ..έτσι όταν επιτέλους φθάνεις εκεί βρίσκεσαι προ εκπλήξεων..
επιτέλους όμως - εντελώς τυχαία- βρηκα μια σελίδα που με τις προσωπικες ιστορίες και εμπειρίες προσφέρει μια πιο σφαιρική και ρεαλιστική άποψη!πολύ καλή δουλειά!καλά ταξίδια σε όλους μας!
Γειά σου Κωνσταντίνα και καλωσόρισες! :)
Όντως εδώ θα διαβάσεις το μακρύ και το κοντό του καθενός :haha: και αν μη τι άλλο θα σχηματίσεις τη σφαιρική εικόνα που λες!
Καλά ταξίδια να έχεις!!!
 

kostas4

Member
Μηνύματα
39
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
το ψαχνω...
Καλησπέρα και απο μένα.... κανω το ξεκινημα μου στο φορουμ λεγοντας ενα μεγαλο "γεια" σε ολους εσας... ευχομαι καλα ταξιδια με πολλες χαρουμενες - ενδιαφερουσες εμπειριες και μακρυα απο ατυχιες !!!!

χαιρομαι ιδιαιτερα που το διαδικτυο ενα απο τα καλα που εχει ειναι να μας φερνει ολους κοντα και να μπορουμε να διακινουμε ατελειωτες ποσοτητες χρησιμης πληροφοριες

ελπιζω οι εποχες οπου η αγνοια που εχουμε σαν ταξιδιωτες εξω απο τα "χωρια" μας να σταματησει να γινεται αντικειμενο εκμεταλλευσης απο παμπολους κουτοπονηρους

ελπιζω να μπορεσω να συνεισφερω με οτι γνωσεις μπορει να εχω αλλα και να αποκομισω ακομα περισσοτερες μεσα απο αυτο το φορουμ!

ευχαριστω πολυ ;)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.625
Likes
8.386
Καλησπέρα και απο μένα.... κανω το ξεκινημα μου στο φορουμ λεγοντας ενα μεγαλο "γεια" σε ολους εσας... ευχομαι καλα ταξιδια με πολλες χαρουμενες - ενδιαφερουσες εμπειριες και μακρυα απο ατυχιες !!!!

χαιρομαι ιδιαιτερα που το διαδικτυο ενα απο τα καλα που εχει ειναι να μας φερνει ολους κοντα και να μπορουμε να διακινουμε ατελειωτες ποσοτητες χρησιμης πληροφοριες

ελπιζω οι εποχες οπου η αγνοια που εχουμε σαν ταξιδιωτες εξω απο τα "χωρια" μας να σταματησει να γινεται αντικειμενο εκμεταλλευσης απο παμπολους κουτοπονηρους

ελπιζω να μπορεσω να συνεισφερω με οτι γνωσεις μπορει να εχω αλλα και να αποκομισω ακομα περισσοτερες μεσα απο αυτο το φορουμ!

ευχαριστω πολυ ;)
Ένα μεγάλο "γειά" κι από μας kostas4! :)
Να είσαι καλά και να ταξιδεύεις πολύ!!!
 
Μηνύματα
2.497
Likes
3.209
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες κι απο μένα Κώστα,καλό καλοκαίρι σου εύχομαι και καλά ταξίδια να έχεις!
 
Μηνύματα
2.497
Likes
3.209
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλησπέρα σε όλους!

με λένε Κωνσταντίνα και είμαι από Αλεξανδρούπολη. λατρεύω τα ταξίδια και όταν βρω ευκαιρία μαζεύω βαλίτσες και επιβιβάζομαι στο πρωτο αεροπλάνο,βαπόρι που θα με πάει στον προορισμό μου!το μόνιμο παράπονο μου,ήταν -μέχρι σήμερα- οτι όταν ψάχνω πληροφορίες για τα μέρη που θα επισκεφτώ,όλο πέφτω πάνω σε σελίδες που διαφημίζουν την εξιδανικευμένη πλευρά ..δεν παρουσιάζουν τυχόν παράπονα,δυκολίες κλπ..έτσι όταν επιτέλους φθάνεις εκεί βρίσκεσαι προ εκπλήξεων..
επιτέλους όμως - εντελώς τυχαία- βρηκα μια σελίδα που με τις προσωπικες ιστορίες και εμπειρίες προσφέρει μια πιο σφαιρική και ρεαλιστική άποψη!πολύ καλή δουλειά!καλά ταξίδια σε όλους μας!
κι εγώ σαν κι εσένα τυχαία έπεσα στο φόρουμ:clap:,καλώς όρισες απο την όμορφη Αλεξανδρούπολη,σου εύχομαι τα καλύτερα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.641
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom