Καλώς ήρθατε.

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Eίμαι ο Σπύρος, καλώς σας βρήκα και καλά να πε

ράσουμαι.



Σπύρος Παπασπύρου:xmas_biggrin:
 

newyorker

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
....!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη (ξανά!!!)
Γεια σας!
Σας παρακολουθώ από καιρό και σας βρίσκω εξαιρετικούς!
Θα τα λέμε τώρα από εδώ!!!!
Και φυσικά.... Καλά -και πολλά- ταξίδια!!!!
 

rosenmaiden

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΘΉΝΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΈΝΗ
Γεια σε όλους! Χάρηκα πολύ που βρήκα μια ιστοσελίδα που ασχολείται με κάτι που αγαπώ πολύ όπως είναι τα ταξίδια...( μόνο η τσέπη μου έχει αντιρρήσεις σ΄αυτό lol)
 

memo

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ελλαδα
εμενα με λενε Μαχμουντ, ειμαι απο την Αιγυπτο και χαρομαι παρα πολυ να γινομαστε φιλοι ,,

φιλακια πολλα
Μαχμούντ
 

vpopi

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Καλως σας βρηκα παιδια, μολις εκανα την εγγραφη μου αλλα σας παρακολουθω τουλαχιστον 1 χρονο και με εχετε βοηθησει αφανταστα. Μεχρι στιγμης εχω παει στην Πραγα και στη Ρωμη και εχω κλεισει εισιτηρια ηδη για Βερολινο, πηγαινε-ελα 260ε με aegean (ψαχνω για ξενοδοχειο). Μας αρεσουν πολυ τα ταξιδια (εμενα και του συζυγου) αλλα η τσεπη μας εχει καποιες αντιρρησεις.
:xmas_cheesygrin:
 

roaming

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλώς σας βρήκα και καλή χρονιά να έχουμε. θα με ενδιέφερε πολύ να συνομιλήσω με άτομα που αρέσκονται στον εναλακτικό τουρισμό, και όχι μόνο σε οργανωμένα τουρ, μνημεία και αξιοθέατα. π.χ. καμπινγκ, couch surfing, και άλλα.
 

rockass14

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία,Ισλανδία
Για σας παιδιά.Καινούριος και εγώ.Καλές γιορτές σε όλους! :xmas_cool:
 

raniasamos

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
δεν ξερω ακομα που και πως να γραφω,για θεματα που θελω να με βοηθησετε.σας παρακαλω ξερει κανεις,πως μπορω να παω απο τη πολη Σαφχαουζεν-της ελβετιας-στους καταραχτες Σαφχαουζεν;σας ευχαριστω πρωκαταβολικα,και ευχομαι σε ολους σας χρονια πολλα,καλα ταξιδια και ευτυχισμενο το 2011
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.003
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
δεν ξερω ακομα που και πως να γραφω,για θεματα που θελω να με βοηθησετε.σας παρακαλω ξερει κανεις,πως μπορω να παω απο τη πολη Σαφχαουζεν-της ελβετιας-στους καταραχτες Σαφχαουζεν;σας ευχαριστω πρωκαταβολικα,και ευχομαι σε ολους σας χρονια πολλα,καλα ταξιδια και ευτυχισμενο το 2011
Επιλογή 1: Με τα πόδια. Δέν είναι δίπλα, αλλά είναι αρκετά κοντά ώστε να γίνεται σε 30-35 λεπτά το πολύ.

Επιλογή 2: Με ταξί. 4-5 χιλιόμετρα διαδρομή στη χειρότερη.

Επιλογή 3: Με τρένο ή τραμ για Neuhausen, κι από κει 10-15 λεπτά περπάτημα.

Συνιστώ την επιλογή 2, ειδικά αν είστε 2-3 άτομα....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.820
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom