Καλώς ήρθατε.

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Παιδιά κάποιο λάθος έκανα. Έγραψα κάποιο μήνυμα για να συστηθώ, δηλ. ότι μου αρέσουν τα ταξίδια και εντός Ελλάδος και στο εξωτερικό και αναφέρθηκα σε κάποιο μήνυμα μέλους που είδα ότι γράφει "το ταξίδι αρχίζει από το πρώτο βήμα" και η τελευταία μου πρόταση ήταν "ας το κάνουμε λοιπόν".
Το πρώτο μέρος του μηνύματός μου γράφτηκε κάτω από τη λέξη απάντηση και σαν μήνυμα βγήκε "............"
sorry
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Γειά σου Suis. Καλά και πολλά ταξίδια.
Χρήματα να υπάρχουν. Από διάθεση μπόλικη.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Παιδιά, εκ μέρους της Κλεοπάτρας, του Χρήστου, μμμ της Πανδώρας και της Ρενάτας, καλώς ορίσατε στο φόρουμ. :D
Καλά και όμορφα ταξίδια :clap:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:haha::haha::haha: Τwinkie αστεράκι μου, καλά το πας...συνέχισε...:bleh::haha:

:welcome2: όλα τα νέα μέλη !
Η επιτροπή υποδοχής εν μέσω ετοιμασιών για το κοπη τη πίτα :D, σας καλοσωρίζει και σας εύχεται πολλά και καλά ταξίδια :D
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Παιδιά κάποιο λάθος έκανα. Έγραψα κάποιο μήνυμα για να συστηθώ, δηλ. ότι μου αρέσουν τα ταξίδια και εντός Ελλάδος και στο εξωτερικό και αναφέρθηκα σε κάποιο μήνυμα μέλους που είδα ότι γράφει "το ταξίδι αρχίζει από το πρώτο βήμα" και η τελευταία μου πρόταση ήταν "ας το κάνουμε λοιπόν".
Το πρώτο μέρος του μηνύματός μου γράφτηκε κάτω από τη λέξη απάντηση και σαν μήνυμα βγήκε "............"
sorry
Να εχεις παντα υγεια και χρηματα,για να κανεις τα ταξιδια που ονειρευτηκες,και που θα ονειρευτεις.καλως ηρθες.καινουρια ειμαι και γω,και δεν ξερω καλα που να γραφω το καθε τι:clap:
 
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλησπερα! Ωραιο φαινεται το forum εκ πρωτης ματιας. Καλα ταξιδια να εχουμε και πανω απ' ολα την υγεια μας. Ειμαι προπτυχιακος φοιτητης του τμηματος ηλεκτρολογιας και θελω να κανω την πρακτικη ασκηση στο εξωτερικο, εχω κανει τα χαρτια μου στη γραμματεια αλλα δεν εχω διαλεξει προορισμο. Εχετε να προτεινετε κανεναν; Ευχαριστω και καλη συνεχεια!
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
καλη προοδο στη ζωη σου,και καλα πολλα ταξιδια να εχεις:clap::clap::clap:
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Ρε παιδιά υπάρχει και επιτροπή υποδοχής; Πολύ οργανωμένους σας βρίσκω.
Και ζηλεύω. Θέλω Πορταριά αλλά υπαχρεώσεις κλπ ....................
Rumi και γω μπερδεύομαι ακόμα. Δεν καταλαβαίνω ποιά θέματα έχουν κλείσει και αν μπορείς να γράψεις εκεί.
Ali για σπουδές, μεταπτυχιακά κλπ. νομίζω μέσα από τη σχολή σου θα πρέπει να βγάλεις άκρη. Παίζει ρόλο και το θέμα που σε ενδιαφέρει περισσότερο. Ίσως αν δόσεις πιό πολλά στοιχεία κάποιοι και από εδώ μέσα να έχουν γνώσεις και να μπορέσουν να σε βοηθήσουν
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Ρε παιδιά υπάρχει και επιτροπή υποδοχής; Πολύ οργανωμένους σας βρίσκω.
Και ζηλεύω. Θέλω Πορταριά αλλά υπαχρεώσεις κλπ ....................
Rumi και γω μπερδεύομαι ακόμα. Δεν καταλαβαίνω ποιά θέματα έχουν κλείσει και αν μπορείς να γράψεις εκεί.
Ali για σπουδές, μεταπτυχιακά κλπ. νομίζω μέσα από τη σχολή σου θα πρέπει να βγάλεις άκρη. Παίζει ρόλο και το θέμα που σε ενδιαφέρει περισσότερο. Ίσως αν δόσεις πιό πολλά στοιχεία κάποιοι και από εδώ μέσα να έχουν γνώσεις και να μπορέσουν να σε βοηθήσουν
Ευτυχως δεν ειμαι μονη μου.προσπαθω.σιγα-σιγα πιστευω οτι θα μαθουμε.καλα σου ταξιδια οπου κι`αν πας
 

mpananias

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΟΡΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ
καλησπερα και από εμενα!!! Τα ταξίδια ειναι οτι καλύτερο για να γεμίσουν οι μπαταρίες μου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.708
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom