Καλώς ήρθατε.

bavcathy

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
παντού........
Γεια κι απο μένα!!!

Καλησπέρα!!! Μόλις έκανα την εγγραφή κι είπα να πω ένα γεια!! Βρήκα τυχαία το site καθώς έψαχνα διάφορα για την κωνσταντινούπολη. Είναι το πρώτο ταξίδι που θα κάνω χωρίς group και με εντελώς ανοιχτό μυαλό και διάθεση για εξερεύνηση. Θα χαρώ πολύ αν κάποιος από σας θελήσει να με βοηθήσει στην επιλογή ενός καλού ταξιδιωτικού οδηγού, για αρχή. Είναι ένα ταξίδι που ονειρεύομαι πολύ καιρό και θέλω να εκμεταλλευτώ το χρόνο μου εκεί όσο το δυνατόν καλύτερα!!! Ελπίζω να τα λέμε συχνά. Εχώ να μάθω πολλά απο έσας!!!
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Kαλώς όρισες bavcathy και καλά ταξίδια ..!!!:p
 

bavcathy

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
παντού........
Ευχαριστώ πάρα πολύ aeriko!!! Μου έδωσες αρκετό υλικό και θα τα μελετήσω όλα πολύ ευχάριστα. Περίμενα πως και πως αυτό το ταξίδι!!! Να σαι καλά και να κάνεις υπέροχα ταξίδια!!!
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Ευχαριστώ πάρα πολύ aeriko!!! Μου έδωσες αρκετό υλικό και θα τα μελετήσω όλα πολύ ευχάριστα. Περίμενα πως και πως αυτό το ταξίδι!!! Να σαι καλά και να κάνεις υπέροχα ταξίδια!!!
Να επιστρέψεις με το καλό ..με χρώματα και εντυπώσεις απο την πόλη!!:p
 

chris7cn

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ελπίζω στη Σκωτία...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία ή Αργεντινή
Γειά σας και απο μένα.. Είμαι ο Χρήστος και ο λόγος που βρίσκομαι εδώ είναι μάλλον γνωστός: το πάθος για τα ταξίδια! Μπορεί να μην έχω ταξιδέψει ως τώρα πολύ αλλά έχω επισκεφτεί (για πολλούς και διαφορετικούς λόγους και οχι απλά για τουρισμό κάοποιες φορές.) ανόμιες και σκορπισμένες περιοχές.. Θέλω να συνεχίσω όσο τίποτα! Είμαι σίγουρος οτι όλοι εδώ με καταλαβαίνετε και με το παραπάνω!!! Χαίρομαι που σας βρίσκω ηλεκτρονικοί (τουλάχιστον εδώ) μου συνταξιδιώτες!!!
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Καλώς όρισες..!!!:clap:
Εδώ θα ταξιδέψεις και με το νου...:p
 

sabanias

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλοσωρισμα......

γεια σας κ απο μενα.....εχω 24 ωρες που γυρισα απο λονδινο και ειλικρινα το μετανιωσα που πηρα το αεροπλανο της επιστροφης(3ημερο ειχα παει).με βοηθησατε κ σ'αυτο το ταξιδι κ σας ευχαριστω.
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
γεια σας κ απο μενα.....εχω 24 ωρες που γυρισα απο λονδινο και ειλικρινα το μετανιωσα που πηρα το αεροπλανο της επιστροφης(3ημερο ειχα παει).με βοηθησατε κ σ'αυτο το ταξιδι κ σας ευχαριστω.
Sabanias ένα μεγάλο καλωσόρισμα κι΄απο εμάς..!! :p
Καλή συνέχεια..:D
 

the_pilot

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλώς σας βρήκα!

Καλώς σας βρήκα! Λατρεύω τα ταξίδια και θέλω να φεύγω με την πρώτη ευκαιρία! Μου αρέσει να γνωρίζω νέους τόπους, κουλτούρες, ανθρώπους και να αποτυπώνω τα πάντα σε φωτογραφίες (τις οποίες κοιτάζω κάθε τόσο...). Όνειρό μου να γυρίσω όλο τον κόσμο (όχι απαραίτητα σε 80 ημέρες :p)!
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Καλώς σας βρήκα! Λατρεύω τα ταξίδια και θέλω να φεύγω με την πρώτη ευκαιρία! Μου αρέσει να γνωρίζω νέους τόπους, κουλτούρες, ανθρώπους και να αποτυπώνω τα πάντα σε φωτογραφίες (τις οποίες κοιτάζω κάθε τόσο...). Όνειρό μου να γυρίσω όλο τον κόσμο (όχι απαραίτητα σε 80 ημέρες :p)!

Ο κόσμος είναι γεμάτος από μαγικά πράγματα που περιμένουν υπομονετικά το πνεύμα μας να γίνει πιο οξυδερκές.
Bertrand Russel

Καλώς ήρθες..!!!:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.687
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom