Καλώς ήρθατε.

rincewind

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Lombok
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Γειά σε όλους και καλημέρα, καλώς σας βρίσκω!

Έχω ταξιδέψει σχεδόν σε όλη την Ευρώπη, τώρα ήρθε η ώρα για πιο μακρινούς προορισμούς. Σας βρήκα ψάχνοντας πληροφορίες για Κούβα (για Πάσχα).

Φαντάζομαι θα τα λέμε συχνά από δω και πέρα ;)
 

ronalsot

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
Παρακαλουθω αρκετο καιρο το φορουμ και ειπα και εγω να κανω το πρωτο μου εδω... Εχω ταξιδεψει λιγο στην Ευρωπη αλλα συνεχως ψαχνω για νεους προορισμους!! Επομενος θα ειναι το Λονδινο το Μαιο..
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
καλως ηρθες και σου ευχομαι καλα ταξιδια και να περασεις τελεια στο λονδινο!
 

taxidaki

Member
Μηνύματα
68
Likes
78
Ονειρεμένο Ταξίδι
Θιβέτ
Γεια χαρά σε όλους!!! Είμαι νέο μέλος (φρεσκο φρέσκο...μόλις γράφτηκα:lol:) και το πάθος μου είναι τα ταξίδια:airplane:...πρωτότυπο για ένα τέτοιο φόρουμ ε;;; :roll: Μέχρι τώρα έχω ταξιδέψει σε πολλές χώρες της Ευρώπης, με στάσεις τόσο σε μεγαλουπόλεις, όσο και στο πιο άσχετο και μη τουριστικό χωριό. Θα χαρώ να πάρω πληροφορίες από εσάς για τα μελλοντικά μου ταξίδια, αλλά και να δώσω τις δικές μου σε όλους σας...:grouphug:
 

asterix

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλημέρα και απο εμένα .ΠΑρακολουθω το site εδω ΄και ενα μήνα .Μόλις γύρισα απο Βιέννη.Στο ταξίδι αυτό ακολουθησα τις συμβουλές σας, οι οποιες ηταν ακρως κατατοπιστικές και χρήσιμες.Θα γράψω εντυπώσεις στο ανάλογο τόπικ.Σας ευχαριστώ όλους για την αμέριστη βοήθεια.
Εχω ταξιδέψει σε Λονδίνο,Πράγα,Ρώμη και τωρα και Βιέννη και σε αρκετά μέρη της Ελλάδας.
Επισης επειδή ειμαι κάτοικος Ρόδου και η δουλεια μου ειναι σχετική με ταξίδια (Control Manager σε Ξενοδοχείο) οποιος χρειαστει βοήθεια ευχαρίστως να βοηθήσω.Θα τα λέμε συχνά....
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.424
Likes
7.794
Καλημέρα και απο εμένα .ΠΑρακολουθω το site εδω ΄και ενα μήνα .Μόλις γύρισα απο Βιέννη.Στο ταξίδι αυτό ακολουθησα τις συμβουλές σας, οι οποιες ηταν ακρως κατατοπιστικές και χρήσιμες.Θα γράψω εντυπώσεις στο ανάλογο τόπικ.Σας ευχαριστώ όλους για την αμέριστη βοήθεια.
Εχω ταξιδέψει σε Λονδίνο,Πράγα,Ρώμη και τωρα και Βιέννη και σε αρκετά μέρη της Ελλάδας.
Επισης επειδή ειμαι κάτοικος Ρόδου και η δουλεια μου ειναι σχετική με ταξίδια (Control Manager σε Ξενοδοχείο) οποιος χρειαστει βοήθεια ευχαρίστως να βοηθήσω.Θα τα λέμε συχνά....
Μήπως να μας ενημέρωνες όταν θα έχουν προσφορές τα ξενοδοχεία της Ρόδου??? :haha:
Καλωσόρισες!:)
 

asterix

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
ΚΟιτα επειδη ειναι παρα πολλα τα ξενοδοχεια της Ροδου πολυ ευχαριστως οποιος επιθυμει να ερθει Ροδο να μου στελνει καποιο μηνυμα ετσι ωστε να τον βουθω για οτι παιζει.Τωρα για ξενοδοχειο στη ροδο δες καταρχην αυτο που δουλευω΅Mediterranean Hotel - Intro και το <<αδελφο>> www.rodospalace.gr για να παινεψουμε και λιγο το σπιτι μας.Απο εκει και περα χαρα μου να βοηθησω σε οτι μπορω
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
ααα!! έχω μείνει στο ξενοδοχείο που δουλεύεις... πριν 7-8 χρόνια περίπου!
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip στη Τοσκάνη..
Καλησπέρα σε όλους κ ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες!

Γεια σας...Είναι η πρώτη φορά που γράφω στο φόρουμ παρόλο που επισκέπτομαι το site σε καθημερινή βάση.Διαβάζω τις ιστορίες σας,και είναι όλες τόσο "ζωντανές" που ταξιδεύουν το νου σε μέρη απ'όλο τ κόσμο..Ομολογώ ότι κάποιες φορές σας ζηλεύω για τα ταξίδια σας κι εύχομαι κ εγώ κάποια μέρα να είμαι σε θέση να σας δώσω τις πληροφορίες μου για όσο το δυνατόν περισσότερες χώρες και πόλεις του κόσμου..Αυτά βέβαια λίγο αργότερα,διότι τώρα είμαι φοιτήτρια και τα οικονομικά είναι λίγο περιορισμένα..Παρόλ'αυτά έχω ταξιδέψει 2 φορές στο Λονδίνο και 1 στο Βερολίνο(latina thanxs για τις πληροφορίες) ,και σχεδιάζω για το καλοκαίρι Πράγα-Βιέννη..Αυτά απο μένα για αρχή..Συνεχίστε να μας ταξιδεύετε!!!!
 

earis-h20

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
NEΑ ΥΟΡΚΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ
καλωσοριζουμε και εμεισ

θελουμε και εμεισ με την σειρα μασ να ευχαριστησουμε ολουσ τουσ συν-ταξιδιωτεσ του φορουμ πρωτα απο ολα για τισ πληροφοριεσ που συλλεξαμε για το προσφατο ταξιδι μασ αλλα και με τισ δικεσ μασ πληροφοριεσ και παρατηρησεισ μασ να γινουμε μια πηγη πληροφοριων για μελλοντικουσ ταξιδιωτεσ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.707
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom