Καλώς ήρθατε.

vangeliskont

Member
Μηνύματα
22
Likes
156
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια-ελβετια
χαιρεται και απο μενα. καινουργιος εδώ. ως προς το γραψιμο. ως προς το διαβασμα παλιος. μια αφελης ερωτηση. πως ανεβαζω την ιστορια μου; και πως βαζω και φωτο στο κειμενο; δεν βλεπω καπου εμφανες μια οδηγια. πήγα να γραψω ιστορια στο φορουμ ταξιδιωτικες ιστοριες ευρωπη και δεν βλεπω καποιο λινκ για να ποσταρω.ευχαριστω εκ των προτερων
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
χαιρεται και απο μενα. καινουργιος εδώ. ως προς το γραψιμο. ως προς το διαβασμα παλιος. μια αφελης ερωτηση. πως ανεβαζω την ιστορια μου; και πως βαζω και φωτο στο κειμενο; δεν βλεπω καπου εμφανες μια οδηγια. πήγα να γραψω ιστορια στο φορουμ ταξιδιωτικες ιστοριες ευρωπη και δεν βλεπω καποιο λινκ για να ποσταρω.ευχαριστω εκ των προτερων
Καλησπερα, και καλως ηρθες!

Για να γραψεις μια νεα ταξιωτικη ιστορια πας εδω
http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικές-Ιστορίες-σε-εξέλιξη.72/
Και πατας "νεο θεμα" πανω δεξια.
Για να ανεβασεις φωτογραφια πατας "ανεβασμα αρχειου".....
Δεξια απο την "υποβολη απαντησης" ειναι...
 

vangeliskont

Member
Μηνύματα
22
Likes
156
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια-ελβετια
Καλησπερα, και καλως ηρθες!

Για να γραψεις μια νεα ταξιωτικη ιστορια πας εδω
http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικές-Ιστορίες-σε-εξέλιξη.72/
Και πατας "νεο θεμα" πανω δεξια.
Για να ανεβασεις φωτογραφια πατας "ανεβασμα αρχειου".....
Δεξια απο την "υποβολη απαντησης" ειναι...

ευχαριστω πολυ!
 

MaryLy

Member
Μηνύματα
21
Likes
103
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Hawaii-Whitsunday Islands
Χαιρετώ την παρέα! Εδώ και δύο χρόνια περίπου διαβάζω τις ιστορίες από τα ταξίδια σας παίρνοντας άπειρες ιδέες και άλλοτε ταξιδεύω κι εγώ με το μυαλό οπότε πήρα την απόφαση να γράψω τη δική μου. Προχθές γύρισα από Αυστρία.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.958
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Χαιρετώ την παρέα! Εδώ και δύο χρόνια περίπου διαβάζω τις ιστορίες από τα ταξίδια σας παίρνοντας άπειρες ιδέες και άλλοτε ταξιδεύω κι εγώ με το μυαλό οπότε πήρα την απόφαση να γράψω τη δική μου. Προχθές γύρισα από Αυστρία.
Καλώς όρισες.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.887
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom