Καλώς ήρθατε.

DIMTSOUKI

Member
Μηνύματα
21
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
ΤΥΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Καλησπερα σας, σήμερα εγινα μελος στην παρεα σας και ευχομαι σε ολους καλα ταξιδια!!!Δυστυχώς αργησα να ανακαλύψω αυτην την σελίδα , εχω διαβασει αρκετες ιστορίες αλλά τωρα αποφάσισα να εγγραφω γις να μοιραστω και εγώ τις δικες μου σιγά σιγά.
Συγχαρητήρια σε όσους ποσταρουν και στους διαχειριστές για την εξαιρετική δουλειά.
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
25.908
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Καλησπερα σας, σήμερα εγινα μελος στην παρεα σας και ευχομαι σε ολους καλα ταξιδια!!!Δυστυχώς αργησα να ανακαλύψω αυτην την σελίδα , εχω διαβασει αρκετες ιστορίες αλλά τωρα αποφάσισα να εγγραφω γις να μοιραστω και εγώ τις δικες μου σιγά σιγά.
Συγχαρητήρια σε όσους ποσταρουν και στους διαχειριστές για την εξαιρετική δουλειά.
:welcome:

Και καλά ταξίδια

:pilot:
 

katpi

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Καλημέρα σε όλους! Αν και έχω κατά καιρούς επισκεφτεί τη σελίδα σας για πληροφορίες κλπ, σήμερα αποφάσισα να γίνω και εγώ μέλος, μιας και τα ταξίδια είναι μια από τις αγαπημένες δραστηριότητες μου!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.958
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλημέρα σε όλους! Αν και έχω κατά καιρούς επισκεφτεί τη σελίδα σας για πληροφορίες κλπ, σήμερα αποφάσισα να γίνω και εγώ μέλος, μιας και τα ταξίδια είναι μια από τις αγαπημένες δραστηριότητες μου!
:welcome2:
 

Μάνος.

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραηλ , Ιερουσαλημ
Καλησπερα σας αν και την σελιδα την παρακολουθω περιπου εδω και 2 χρονια σημερα εγινα μελος..
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ποσταρουν ιστοριες και στους διαχειριστες για την εκπληκτικη δουλεια τους!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπερα σας αν και την σελιδα την παρακολουθω περιπου εδω και 2 χρονια σημερα εγινα μελος..
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ποσταρουν ιστοριες και στους διαχειριστες για την εκπληκτικη δουλεια τους!
Καλώς ήρθες :)
 

mariagkots

Member
Μηνύματα
8
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός.
Καλησπερα παιδια . Χαιρομαι που υπαρχει μια τετοια σελιδα με μαζεμενες εμπειριες συμβουλες και πληροφοριες !
Καλα ταξιδια να εχουμε.
 

vagelis39

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Καλησπερα σε ολους αδερφια. Καινουργιος εδω με παρα πολλα ταξιδια στην ευρωπη που ισως γραψω αργοτερα. Το γεναρη θα παω μαλλον σιγκαπουρη και θα βγω για πρωτη φορα εκτος ευρωπης
 

manosb7

Member
Μηνύματα
19
Likes
13
καλησπερα και απο μενα λοιπον!! Μετα απο τις πολυτιμες συμβουλες που επαιρνα χρονια τωρα για προορισμους ειτε κοντινους οπως η ρωμη η την πιο προσφατη εμπειρια μου στην ταιλανδη αποφασισα να εγγραφω και εγω με αφορμη το επομενο μεγαλο ταξιδι που ετοιμαζω για την ισλανδια! Χαιρετιζω ολη την παρεα και φευγω κατευθειαν για το τοπικ της γης της φωτιας και του παγου!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.896
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom