Καναδάς Καναδάς - Πληροφορίες & Ερωτήσεις

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
καλη μερα Μανωλη...
πως ήταν το ταξιδι σου ??? Εγω παντως 11 ωρες σε κλειστο χωρο μονο σε ενα αεροπλανο μπορω να αντεξω......τι καιρο εχει εκει ???
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
καλη μερα Μανωλη...
πως ήταν το ταξιδι σου ??? Εγω παντως 11 ωρες σε κλειστο χωρο μονο σε ενα αεροπλανο μπορω να αντεξω......τι καιρο εχει εκει ???
The trip was very good!!! The staff in air transat done very good work!!! I like it very much inside the plane!! About the weather...... now the time is 07:33 and has sun and temperature will be near 20 c
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλα να περασεις Μανωλη και περιμενουμε εντυπωσεις με την επιστροφη σου!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Mανώλη κι απο μένα την καλημέρα μου!Να περνάς καλά!
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Μανώλη καλά να περάσεις, εύχομαι να δεις όλα όσα θες και να φέρεις πίσω (στο travelstories ντε) ιστορία και πολλές φωτογραφίες! :D
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
H Air Tansat είναι LCA το αεροπορικό εισητήριο σου κόστιζε 260 ευρό (Αθήνα-Τορόντο και επιστροφή)τοσο το βρήκα ,γιαυτό και ήταν πολύ τσιγκουνικια η εταιρεία.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
H Air Tansat είναι LCA το αεροπορικό εισητήριο σου κόστιζε 260 ευρό (Αθήνα-Τορόντο και επιστροφή)τοσο το βρήκα ,γιαυτό και ήταν πολύ τσιγκουνικια η εταιρεία.

Πουλάνε κάπου Αθήνα - Τορόντο - Αθήνα με 260 ευρώ και εμείς είμαστε ακόμη εδώ?

(Η απάντηση είναι πως σαφώς και όχι, όπως επίσης είναι όχι και στο αν η Air Transat είναι LCA - είναι mostly charter airline).
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Πουλάνε κάπου Αθήνα - Τορόντο - Αθήνα με 260 ευρώ και εμείς είμαστε ακόμη εδώ?

(Η απάντηση είναι πως σαφώς και όχι, όπως επίσης είναι όχι και στο αν η Air Transat είναι LCA - είναι mostly charter airline).
Καλά αυτό το σαφώς μην το παίνεις και όρκο γιατι υπάρχουν και κάποιοι οι οποίοι βρίσκουν τέτοιες τιμές .
ATH-TOR.jpg
Αν χρειαστείς βοήθεια φιλαράκι για να ΄μην είσαι ακόμα εκεί απλώς γράψε μου.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλά αυτό το σαφώς μην το παίνεις και όρκο γιατι υπάρχουν και κάποιοι οι οποίοι βρίσκουν τέτοιες τιμές .
View attachment 3011
Αν χρειαστείς βοήθεια φιλαράκι για να ΄μην είσαι ακόμα εκεί απλώς γράψε μου.
Αμάν! (Τρία απανωτά εγκεφαλικά)! Β. Αμερική με 260 ευρώ δεν το προσπερνάς έτσι!
Αν μπορούσα να πάρω πάλι άδεια κι αν δεν είχα μόλις γυρίσει από κει....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ψαχνοντας για οργανωμενο πακετο Αγια-Πετρουπολη -Ταλιν γυρω στο Σεπτεμβρη επεσε το ματι μου στο signature travel (αξιοπιστο κατα τη γνωμη μου) και εχει 11ημερο στο Καναδα Μοντρεαλ, Κεμπεκ,Τοροντο , Καταρακτες Νιαγαρα στα 1.140 με 4στερο ξενοδοχειο με Air Transat απ΄ευθειας πτηση.

Τον περασμενο Αυγουστο ήμουν Ελβετια - Νοτια Γερμανια και μου πηγε το ταξιδι γυρω στα 1000 ευρω με πτηση απο Ηρακλειο....λογικη η τιμη που δινει στο Καναδα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.477
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom