Καπου με ζεστη το χειμωνα ...???

fotini1

Member
Μηνύματα
18
Likes
6
χαμος, μια σελιδα προειδοποιησεις στην ιστοσελιδα του υπεξ γερμανιας που αν κρινω απο αυτα που γραφει για ελλαδα ειναι πολυ ακριβες
 

fotini1

Member
Μηνύματα
18
Likes
6
ωραια ακουγεται, αρχιζω ψαξιμο για εμπειριες και μερη στο φορουμ ευχαριστωωω
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.388
Likes
14.308
χαμος, μια σελιδα προειδοποιησεις στην ιστοσελιδα του υπεξ γερμανιας που αν κρινω απο αυτα που γραφει για ελλαδα ειναι πολυ ακριβες
Α της Γερμανίας;Που να το μαντέψουμε;Δεν μας βάζεις τον σύνδεσμο για να τα διαβάοουμε και να τα αξιολογήσουμε;
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.127
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα

fotini1

Member
Μηνύματα
18
Likes
6
ναι ισως να εχεις δικιο. διαβασα και αλλες πηγες η αληθεια ειναι οτι οι γνωμες διχαζονται αλλα οταν η επιθυμια ειναι δυνατη ξεπερνιουνται και οποιοι φοβοι, ειναι που δεν εχω ξαναπαει τα τελευταια χρονια εκτος ευρωπης
 

Popeto

Member
Μηνύματα
33
Likes
59
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν
Καλησπέρα! Θέλουμε να πραγματοποιήσουμε με τον φίλο μου ένα ταξίδι μες τον χειμώνα (Δεκέμβρη ή Γενάρη) σε κάποιον προορισμό που θα είναι καλοκαιρινές οι θερμοκρασίες για θάλασσα κτλ. Έχω χαθεί στην αναζήτηση.. Θέλω ένα μέρος όχι τρελά τουριστικό,όχι τύπου "ρομαντικό",που να συνδιάζεις μπάνια και να έχει ιδανικά και νυχτερινή ζωή και να μην είναι οικονομικά απλησίαστα.. Έχω σκεφτεί τη Ζανζιβάρη,τη Γκόα,Φιλιππίνες.. Όποια γνώμη ευπρόσδεκτη!
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.013
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Καλησπέρα! Θέλουμε να πραγματοποιήσουμε με τον φίλο μου ένα ταξίδι μες τον χειμώνα (Δεκέμβρη ή Γενάρη) σε κάποιον προορισμό που θα είναι καλοκαιρινές οι θερμοκρασίες για θάλασσα κτλ. Έχω χαθεί στην αναζήτηση.. Θέλω ένα μέρος όχι τρελά τουριστικό,όχι τύπου "ρομαντικό",που να συνδιάζεις μπάνια και να έχει ιδανικά και νυχτερινή ζωή και να μην είναι οικονομικά απλησίαστα.. Έχω σκεφτεί τη Ζανζιβάρη,τη Γκόα,Φιλιππίνες.. Όποια γνώμη ευπρόσδεκτη!
Και Ταυλανδη θα μπορουσες να δεις (δεν ειναι ολα τα νησια τοσο τουριστικα). Επισης Σρι Λανκα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom