Καρπενήσι

gel1981a

Member
Μηνύματα
21
Likes
18
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ.

ΟΠΟΙΟΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΕΚΕΙ. ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ (ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΞΑΛΛΟΥ!). ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ 5ΗΜΕΡΟ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΙΡΑΖΟΜΕΝΟΣ ΤΙΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΙΑ....

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ,

ΒΑΓΓΕΛΗΣ Β.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλώς τον συνονόματο, αφού σου αρέσουν τα ταξιδια εισαι στο σωστό μέρος.
Ευχαριστούμε για την προσφορά (τη συνηθίζουμε εδώ την ανταλλαγή πληροφοριών).

Για αρχή πες μας πόσο πάει το παραδοσιακό καρπενησιώτικο ξύρισμα.
Α , και μη γράφεις κεφαλαία ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ( είναι αλλεργικός ο def)
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
γεια σου και καλώς ήρθες,

θα σε χρειαστώ σύντομα μιας και σκοπεύω να ξαναρθω στην περιοχη της ευρυτανίας λίαν συντόμως. αναμείνατε στο ακουστικό σας!!!
 

Alexis K

Member
Μηνύματα
28
Likes
31
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ.

ΟΠΟΙΟΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΕΚΕΙ. ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ (ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΞΑΛΛΟΥ!). ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ 5ΗΜΕΡΟ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΙΡΑΖΟΜΕΝΟΣ ΤΙΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΙΑ....

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ,

ΒΑΓΓΕΛΗΣ Β.
Ωπ, σε τσίμπησα...
Παρότι δεν είμαι από την Ευρυτανία είμαι συχνά πυκνά στη περιοχή, κυρίως Άγραφα. Θα τα πούμε...
 

gel1981a

Member
Μηνύματα
21
Likes
18
Ουαου...σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για το θερμό καλωσόρισμα!!!Εννοείται στη διάθεσή σας για σωστή και έξυπνη πληροφόρηση για το καρπενήσι...τα καλά του να είσαι ντόπιος....Όσο για το ξύρισμα....δεν ξέρω αν είναι χιούμορ που δεν πιάνω αλλά δεν έχω ιδέα πόσο κοστίζει...σπιτι σου πάντως τζάμπα...χαχα!!! Τα Άγραφα είναι μοναδικά....
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλωσορισες βαγγελη και απο μενα!!αγαπημενος προορισμος το καρπενησι,,και μαρεσει ολες τις εποχες,,απιστευτη φυση!καλη συνεχεια στα ταξιδια σου!!
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς ήρθες!Κάτσε να ανοίξω τον κατάλογο με τα μέρη που θέλω να επισκεφτώ...και να γράψω μέσα το Καρπενήσι!Αν και μου αρέσουν πολύ τα δάση και οι πρασινάδες δεν έτυχε να έρθω προς τα κει!
 

gel1981a

Member
Μηνύματα
21
Likes
18
Σου αρέσουν τα δάση και δεν έχεις ανέβει ακόμα???Σπεύσε....Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα....
 

gmex

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Καλωσόρισες στην παρέα μας. Πανέμορφο το Καρπενήσι και όλη η Ευρυτανία. Έχω επισκεφτεί την περιοχή σου και την προτείνω ανεπιφύλαχτα. Έμεινα στο Βουτύρο. Καταπληκτικά. Λοιπόν και εγώ με τη σειρά μου, τώρα, να σεκαλέσω στο δικό μου πανεμορφο μέρος, το Ναύπλιο, εφόσον δεν το έχεις επισκεφτείς ακόμα!
 

gel1981a

Member
Μηνύματα
21
Likes
18
Σευχαριστω πολύ gmex τοσο για το καλωσόρισμα όσο και για την πρόσκληση στο πανέμορφο Ναύπλιο. Το έχω επισκεφτεί 3-4 φορές και είναι ένας από τους αγαπημένους προορισμούς για σύντομες αποδράσεις απο την πρωτεύουσα....Το Βουτύρο που έμεινες είναι αρκετά όμορφο χωριουδάκι πνιγμένο στο πράσινο...Αύριο ανεβαίνω κι εγώ στην πατρίδα για τις γιορτές...Οποιοδήποτε βρεθεί εκεί (Καρπενήσι) αυτές τις μέρες και χρειαστει πληροφορίες, θα μπορέσω να τις δώσω και από κοντά!!!
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
καλώς όρισες συντοπίτη! (περίπου):xmas_lol:
η μαμά μου είναι από την πρασιά ευρυτανίας και έχω επισκεφθεί και το καρπενήσι αρκετές φορές!
περιττό να πω και εγώ πόσο όμοσφος είναι ο τόπος εκεί..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.553
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom