Καταλληλη πολη μετα απο χυλοπιττα.....

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Χωρίς καμία δόση υπόθεσης και μιλώντας από εμπειρία, νομίζω πως η Αβάνα είναι το ιδανικό μέρος, και νεκρούς ανασταίνει...
Το μόνο για το οποίο δεν κάνει είναι να βρεις ενεχυροδανειστή να πουλήσεις το δαχτυλίδι γάμου που σου έμεινε στο χέρι... (λέμε τώρα, αυτά δε συμβαίνουν φυσικά ποτέ).
έχεις δίκιο διότι τον φρεσκοχωρισμένο κουμπάρο μας τον ανέστησε........πέρυσι που είχαμε πάει και είχε έρθει μαζί μας:D
κούβα αθάνατη!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.804
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Στην Αθηναική ζυθοποιία
Μα και συ βρε παιδί μου... Βάλε λίγο φολκλόρ στην ιστορία. Πες ένα μοναστήρι στο Βέλγιο, στην Τσεχία, κάπου τελοσπάντων! :haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Μα και συ βρε παιδί μου... Βάλε λίγο φολκλόρ στην ιστορία. Πες ένα μοναστήρι στο Βέλγιο, στην Τσεχία, κάπου τελοσπάντων! :haha:
Τι λες παιδάκι μου? Αυτά τα πράγματα δεν χρειάζονται ποιότητα αλλά ποσότητα :D
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Εγώ πάλι θα χτυπούσα μια Ιταλία.
Τι καλύτερο από το να σου την πέσει ο Ιταλός, ο οποίος παρεπιπτόντως θα είναι και πανέμορφος (δικό μου το όνειρο, όπως θέλω είναι :bleh:) και να σου μιλάει με αυτήν την τόσο ερωτική γλώσσα?? (τα Ιταλικά εννοώ, όχι τη δική του γλώσσα :haha:).
Άλλωστε, ως γνωστόν, ο έρωτας με έρωτα περνάει ;)
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Carribean, ρούμι κι άγιος ο Θεός...:bleh:
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Δυο ειναι τα ιδανικα μερη για να φας χυλοπιτα. Το ενα φυσικα η Αβανα που αν εχεις αγορασει μονοπετρο λιγο το κακο γιατι μετα το πουλα 4 φορες επανω στην τιμη του και εχεις κανει μια καλη επενδυση. Οχι βεβαια οτι γινονται αυτα.
Το αλλο ειναι η Βενετια, αν φας εκει χυλοπιτα κι αν ειναι τυχερο το υπολοιπο φορουμ πεφτεις στα καναλια και πνιγεσαι και ησυχαζουμε ολοι
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Με κάλυψε απόλυτα η Twinkie
Carribean, ρούμι κι άγιος ο Θεός...
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Εγώ πάλι θα χτυπούσα μια Ιταλία.
Τι καλύτερο από το να σου την πέσει ο Ιταλός, ο οποίος παρεπιπτόντως θα είναι και πανέμορφος (δικό μου το όνειρο, όπως θέλω είναι :bleh:) και να σου μιλάει με αυτήν την τόσο ερωτική γλώσσα?? (τα Ιταλικά εννοώ, όχι τη δική του γλώσσα :haha:).
Άλλωστε, ως γνωστόν, ο έρωτας με έρωτα περνάει ;)
Πόσο συμφωνώ..ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΩ!!!!!!
 

blues81

New Member
Μηνύματα
0
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
nowhere
Ταξίδι-Όνειρο
world tour on 2 wheels
εγω παντως που το θεμα χυλοπιτα μου ναι και κοντινο μαλλον θα πηγαινα στο χωριο μου στον Ολυμπο να μεινω, να βαλω κι εναν μπαξε, αμπελια και να κανω τον αγροτη... χαχα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom