Καταλληλη πολη μετα απο χυλοπιττα.....

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Συμφωνω με taver!! NEW YORK !! Πας σκασμενος/η και γυρνας αλλος ανθρωπος!!! Εντελως ομως!!!:clap:
Τι Ιταλακια και χαζομαρες! Ελεος με την φραντζα και την μπριγιαντινη!:shock:
Εκει να δεις... Cosmopolitan στο 230 fifth...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
tour στο πρωην ανατολικό μπλοκ
Σε επικροτω και σε χειροκροτω!
Καλη βρε παιδι μου και η Κουβα , περαση ειδα οτι ειχε στις προτιμησεις σας ,αλλα πολυ μαυριλα δεν διαθετει ή το εχω καταλαβει λαθος?
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Για λεγε ..για λεγε baba ..Εχει κατι η Μαδαγασκαρη που μου εχει ξεφυγει?
Εμ... έχει βέβαια! Και είναι και δύσκολο να ... κρυφτεί! :haha:

Καλή η παραμυθία και το μπούρου-μπούρου αλλά μόνο το μυαλό εξιτάρει και φέρνει ακόμη μεγαλύτερη ένταση. Για χαλάρωση άλλα πράγματα χρειάζονται. Γι αυτό σου λέω: Μαδαγασκάρη! Επιστημονικώς αποδεδειγμένο και προτεινόμενο από 29 καθηγητές Πανεπιστημίου! :haha:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.679
Likes
50.536
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ελεος με την φραντζα και την μπριγιαντινη!:shock:
Ξέχασες την αποτρίχωση, την αποφρύδωση και το αχ δε βγαίνω γιατί έχασα την τσάντα ώμου μου και φαίνεται η λωρίδα από το σολάριουμ.
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Γι αυτό σου λέω: Μαδαγασκάρη! Επιστημονικώς αποδεδειγμένο και προτεινόμενο από 29 καθηγητές Πανεπιστημίου! :haha:
Κι αυτοί οι 29 καθηγητές Πανεπιστημίου πήγαν Μαδαγασκάρη και... το γλέντησαν κανονικά;;:shock: Με τα προσόντα που δεν μένουν κρυφά;;;;

:rolleyes: Μπράβο φίλε μου...!
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Ξέχασες την αποτρίχωση, την αποφρύδωση και το αχ δε βγαίνω γιατί έχασα την τσάντα ώμου μου και φαίνεται η λωρίδα από το σολάριουμ.
:haha:
Και το "πού θα βρω κροκοδειλε παπούτσια να ταιριάζουν με τη ζώνη μου;"
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Κι αυτοί οι 29 καθηγητές Πανεπιστημίου πήγαν Μαδαγασκάρη και... το γλέντησαν κανονικά;;:shock: Με τα προσόντα που δεν μένουν κρυφά;;;;

:rolleyes: Μπράβο φίλε μου...!
Αν πήγαν ή όχι δεν ξέρω - δεν είμαι αδιάκριτος να ρωτήσω. Αυτό που ξέρω είναι ότι σε μάθημα ανθρωπολογίας στο Παν/μιο, όταν θίχτηκε το θέμα στο αμφιθέατρο, μόνο τσάρτερ που δε ναύλωσαν κάποιες ανυπόμονες... ;)
 

Kerveros

Member
Μηνύματα
53
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Cercedilla, Spain
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Γιατί θα έπρεπε να πάμε κάπου? Για να ξεχαστείς από κάτι δεν απαιτείται φυγή ΄, απλά σταθερός χαρακτήρας.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Γιατί θα έπρεπε να πάμε κάπου? Για να ξεχαστείς από κάτι δεν απαιτείται φυγή ΄, απλά σταθερός χαρακτήρας.
σωστοοοός.... και το travelstories τι κάνει......;;; εδώ λύνονται όλα τα προβλήματα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom