Καταλληλη πολη μετα απο χυλοπιττα.....

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Δυο ειναι τα ιδανικα μερη για να φας χυλοπιτα. Το ενα φυσικα η Αβανα που αν εχεις αγορασει μονοπετρο λιγο το κακο γιατι μετα το πουλα 4 φορες επανω στην τιμη του και εχεις κανει μια καλη επενδυση. Οχι βεβαια οτι γινονται αυτα.
Το αλλο ειναι η Βενετια, αν φας εκει χυλοπιτα κι αν ειναι τυχερο το υπολοιπο φορουμ πεφτεις στα καναλια και πνιγεσαι και ησυχαζουμε ολοι
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:έγραψες!!!


η Βαρκελώνη είναι μια πολύ καλή επιλογή....αν και παντού εύκολα χωνεύει κανείς μια χυλόπιτα,όταν έχει καλή παρέα!!!:haha::haha::haha:
και το κατάλληλο ποτό!:bleh::bleh:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Jamaica αφου εχω ακουσει μια ψυχη εδω μεσα να λεει για προικισμενα παιδια:3480::jamaica01:
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Εγώ πάλι θα χτυπούσα μια Ιταλία.
Τι καλύτερο από το να σου την πέσει ο Ιταλός, ο οποίος παρεπιπτόντως θα είναι και πανέμορφος (δικό μου το όνειρο, όπως θέλω είναι :bleh:) και να σου μιλάει με αυτήν την τόσο ερωτική γλώσσα?? (τα Ιταλικά εννοώ, όχι τη δική του γλώσσα :haha:).
Άλλωστε, ως γνωστόν, ο έρωτας με έρωτα περνάει ;)
Πόσο συμφωνώ... Αλλά ως ερωτική γλώσσα προτιμώ τα γαλλικά.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
οταν ημουν παθων..............τοτε......... πηγα στο λονδινακι και περασα σουπερ!
βεβαια πριν απο εκει τα μπουζουκια κανανε τελεια δουλεια!
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Elenara (πολυ μελαγχολικη η υπογραφη σου),εχεις δικιο!! Τζαμαικα δαγκωτο αν εισαι γυναικα βεβαια!!! :clap: Εγω εχω ορκιστει την συνταξη μου-αν παρω βεβαια ποτε- εκει θα την φαω...:cool:
Βεβαια αν ημουν αντρας Κουβα η Ταυλανδη..
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Παιδιά, μην το ψάχνετε. Το καλύτερο μέρος μετά το χωρισμό είναι το Λονδίνο. Απίστευτη ποικιλία επιλογών, σε ποσότητα και ποιότητα, και προσφερόμενο υλικό για όλα τα γούστα και όλα τα... βαλάντια! Και όλα τα μέρη που περιγράψατε μαζεμένα σε μια πόλη! Τι να λέμε τώρα! Το να ζεις στο Λονδίνο και να σκέφτεσαι ακόμα το μακαρίτη, όπως γλαφυρά περιέγραψε η φίλη μου η Ρόζα, είναι σαν το χιμπατζή που του ανοίγουν την πόρτα να βγει επιτέλους στη ζούγκλα κι αυτός να κάθεται στο κλουβί του και να τρώει μπανάνες...
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
η φτωχεια θελει καλοπεραση και ο χωρισμος.... ΚΡΑΙΠΑΛΗ...

το θεμα ειναι να μην σου τυχει.. αλλα αμα σου τυχει.. απο το να παθεις καταθλιψη δεν ειναι καλυτερα να πας μια ΙΤΑΛΙΑ???!!!:D γιατι οι Ιταλοι θα κανουν το θαυμα τους..

Φυσικα και συμφωνω με την ASTRAL και θα πηγαινα μια Ιταλια και θα ξεχναγα τον μακαριτη στο πι και φι, εκει στην Ναπολι, στην Ρωμη και στο Μιλανο με τα τεκνα τα ιταλακια θα καναμε βολτες με το μοτορινο και παρτυ στις φοντανες πινοντας μπελινι και τρωγοντας πιτσα μοτσαρελα και προσουτο..:clap::clap::clap:
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
η φτωχεια θελει καλοπεραση και ο χωρισμος.... ΚΡΑΙΠΑΛΗ...

το θεμα ειναι να μην σου τυχει.. αλλα αμα σου τυχει.. απο το να παθεις καταθλιψη δεν ειναι καλυτερα να πας μια ΙΤΑΛΙΑ???!!!:D γιατι οι Ιταλοι θα κανουν το θαυμα τους..

Φυσικα και θα συμφωνω με την ASTRAL και θα πηγαινα μια Ιταλια και θα ξεχναγα τον μακαριτη στο πι και φι, εκει στην Ναπολι, στην Ρωμη και στο Μιλανο με τα τεκνα τα ιταλακια θα καναμε βολτες με το μοτορινο και παρτυ στις φοντανες πινοντας μπελινι και τρωγοντας πιτσα μοτσαρελα και προσουτο..:clap::clap::clap:
Eσεις κανετε σαν να παρακαλατε να σας χωρισουν. Τετοια λυσσα με τους Ιταλους;:haha::haha::haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.004
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δεν τίθεται καν θέμα συζήτησης. Μία και μόνο μία πόλη υπάρχει για την περίπτωση αυτή. Νέα Υόρκη. Άλλωστε ψηφίστηκε Νο.1 πόλη στον κόσμο για να ζεί ένας άνδρας από τους επισκέπτες του Askmen.com...
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
τι λετε ρε παιδια? που να τρεχει η κοπελα σε Νεες Υορκες και Κουβες..

αφου υπαρχει ψωμι εδω διπλα.. θα γυρισει μετα αλλος ανθρωπος και θα τραγουδαει αμορε αμορε αμορε !!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom