Ουγκάντα Κατω απο τα ποδια της Ευρωπης...

nmap1789

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας!

Θα βρίσκομαι ουγκάντα απο 1η αυγούστου μέχρι 2 σεπτέμβρη, μήπως θα είστε σε κάποια αποστολή εκεί;;

έχω κάνει αίτηση και θα είμαι εθελοντής σε ένα meeting Point με HIV παιδάκια στην Κάμπαλα . . Αν μπορούσα να προσφέρω οποιαδήποτε βοήθεια ή να ρθω σε επαφή με κάποιον που επικοινωνείτε στην Ουγκάντα, θα ήταν σπουδαία νέα ! :)

ευχαριστώ
Κώστας
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..γεια σου Κωστα.. δυστυχώς δεν θα ειμαστε Ουγκάντα εκείνη τη περίοδο. Αν θες και εχεις χρόνο μπορείς να επισκεφτείς το νοσοκομειο HOLLY CROSS στη Καμπαλα και το Monde οπου λειτουργούμε ενα μικρο νοσοκομείο....
Καλα και δημιουργικα να περάσεις.. θα σου στειλω σε ΠΜ τα τηλ..
 

nmap1789

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
@LULLU:
δυστυχώς ένα γεγονός με έκανε να αναβάλλω το ταξίδι για τώρα (απεβίωσε ο αγαπημένος μου παππούς την μέρα της αναχώρησης:( )

το εισιτήριο μένει ανοιχτό για ένα χρόνο όμως οπότε εντάξει..

μήπως γνωρίζεις αποστολές που να ξεκινούν το συγκεκριμένο διάστημα? θα χαιρόμουν πολύ να ακολουθούσα!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
@LULLU:
δυστυχώς ένα γεγονός με έκανε να αναβάλλω το ταξίδι για τώρα (απεβίωσε ο αγαπημένος μου παππούς την μέρα της αναχώρησης:( )

το εισιτήριο μένει ανοιχτό για ένα χρόνο όμως οπότε εντάξει..

μήπως γνωρίζεις αποστολές που να ξεκινούν το συγκεκριμένο διάστημα? θα χαιρόμουν πολύ να ακολουθούσα!
.. να σου εκφρασω τα συλλυπητηρια μου ..αποστολες τωρα ακομη δεν γνωριζω, παντως περιπου Ιουνη παλι θα προσπαθησω να κατεβω ξανα.. δεν γνωριζω το επεγγελμα σου για να σου πω αν υπαρχει αλλου ειδους αποστολη.. Παντως αυτη τη ωρα ευτυχως που δεν εισαι Καμπαλα γιατι εχει ξεσπασει και παλι ο Εμπολα....
 

nmap1789

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
απο αυτη την αποψη οντως ειναι καλυτερα..αλλα..:-|
υπαρχει καποιο mail/skype για να σας στειλω τα στοιχεια μου?
δυστυχως προσωπικο μηνυμα δεν μπορω να στειλω απο εδω!
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το να μπορεις να προσφερεις! πραγματικα μπραβο! θα χρειαστουμε σιγουρα τις συμβουλες σου καθως σχεδιαζουμε ενα φιλανθρωπικο ταξιδι στην Αφρικη με τον sif
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
οτι θελετε παιδια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom