Κινηματογραφική κουβέντα....

Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μα το Θεό άμα ξαναδώ να γράφεις κεφαλαία μια λέξη, αλλά το τελευταίο σίγμα να είναι μικρό θα τρελαθώ!!! :haha: :haha:

Δεν φτάνει που αφιερώνω τόσο χρόνο :bleh: να σκεφθώ και να γράψω μου τη λέτε κι από πάνω:xalara:
:clap:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μα το Θεό άμα ξαναδώ να γράφεις κεφαλαία μια λέξη, αλλά το τελευταίο σίγμα να είναι μικρό θα τρελαθώ!!! :haha: :haha:
κι αν σου πώ και το άλλο τότε θα τρελλαθείς...
είμαι τόσο απορροφημένη από την κριτική που θα γράψω που πραγματικά δεν το είχα συνειδητοποιήσει :rolleyes:
ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥς! ΚΑΝΕ ΟΠΩς ΝΟΜΙΖΕΙς!
έτσι ρε Νίκο!!ορίστε ποιοί είναι οι πραγματικοί φίλοι εδώ μέσα
:haha:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.663
Likes
50.503
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ένα πολύ μεγάλο ποσοστό πληθυσμού στη γείτονα χώρα ακόμα και σήμερα είναι αναλφάβητο.....γιατί αυτό συμφέρει το καθεστώς....Τέλος πάντων!
96.15% είναι το ποσοστό των εγγραματων και ανεβαίνει σταθερά, έχει σημειώσει πολύ μεγάλη πρόοδο η Τουρκία.

Αν έχεις Cosmote TV πάντως μπορείς Να δεις την ταινία όποια μέρα και ώρα σε βολεύει εντός της εβδομάδας.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.426
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
96.15% είναι το ποσοστό των εγγραματων και ανεβαίνει σταθερά, έχει σημειώσει πολύ μεγάλη πρόοδο η Τουρκία.
Ειχα διαβάσει (ομολογουμένως πριν κάποιο καιρό) ότι το ποσοστό αναλφαβητισμου στη Τουρκία φτάνει το 10% :shock:... Χαίρομαι που έχει μειωθεί και εύχομαι πραγματικά να μηδενιστεί γιατί ο αναλφαβητισμος είναι η χειρότερη φτώχεια για έναν λαό....


Αν έχεις Cosmote TV πάντως μπορείς Να δεις την ταινία όποια μέρα και ώρα σε βολεύει εντός της εβδομάδας.
Οι δεν έχω cosmote tv, ούτε Netflix. Επίτηδες δεν τα βάζω και έχω κόψει όλες τις σειρές μαχαίρι εδώ κσι καιρό.... Φτάνει ένα kodi για να αυτοκαταστραφω! Το κακό με αυτό είναι ότι δεν παίζει τις παλιές παραγωγές ή δεν έχει υπότιτλους....σιχτιρ

Θα το δουμε στο μαραφετι εμεις , μη σκας...
Έχω κλείσει όλα τα μαραφέτια τώρα. Αύριο θα το ψάξω και αν δεν το βρω θα ρθω να γκρινιάξω....
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Δεν θα πείτε τίποτε για τα όσκαρ?
το μόνο που πρόλαβα να προσέξω είναι ότι η ΜακΝτόρμαντ έγινε πλέον ολόιδια με την Τασσώ Καββαδία
oscar-actors.jpg

Tasso-Kavadia.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.298
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom